Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rancher
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 11:37 am    Předmět: Rancher Citovat

Tak jsem se včera podpisem smlouvy stal jedním z akcionářů projektu Tonička, tedy Š1203 AMBULANCE 1977.
Autíčko je na papírech v depozitáriu, a zbavil se ho Aeroklub v Kunovicích, ten příběh je v jiné větvi.
http://forum.predseda.com/viewtopic.php?t=194&postdays=0&postorder=asc&start=75
Má veškerou výbavu - nakonec vyštrachali i maják se sirénou a spolu s díly a literaturou, co byly k tomu se to jeví jako vééélmi dobrý kauf.

Samozřejmě, že dnes je malinko jinde jak původní ročník 1977, ale na skladě je již nyní vše, co se ve druhé etapě renovace bude předělávat.
První etapa je - tak jak to je, ale aby prošla STK a vypadala jako sanitka.
Druhá etapa bude - aby vypadala jako sanitka 1977 - zřejmě převozka, jak do mne hustí J.K.
Tj. správná palubka, kulaté nárazníky a takovýtypičičandičky kolem.

Hlavním akcionářem s morálním oprávněním vlastnit sanitku je mladší synstvo David (medik) a starší -VF-je spolufinančníkem.

Včera se Tonička dostala do garáže. Díky pomoci dvou, které neznáte.
Nějaký Burák mi půjčil tažné vozidlo, což ho jistě stálo velké nervy. Soudím tak podle sebe, protože přesednout po nepatrné a dávné zkušenosti do plnoautomatu za móc stotisíců mne stálo několik pracně vybudovaných kil na tělesné hmotnosti.
Jistý J.Karel mi po dobu 8 hodin dělal nejen společnost jako mitfára, ale vnášel do mé duše klid tím, že bude schopen tomu autu případně domluvit, aby se mohlo hnout vlastní silou.
Jak bude dále psáno, jinudy nebylo možná.
Jak psáno již nyní, byla radost sledovat JeňýKa, jak postuppně oživuje jednotlivé systémy v rámci předletové přípravy a pak... na cca páté protočení startéru se ozvalo očekávané a klidné brumlání probuzených koníků (kilowaty si do motoru nepouštím).
Svěřil jsem mu i čestný (a nebezpečný úkol) najetí i sjetí na/z plaťák(u)
Řekl jsem mu, že je to premiéra za odměnu. Přece se mu nepřiznám, že jsem zbabělec Embarassed

Cesta se stovkami koní pod kapotou proběhla naprosto v poho, horší nás čekalo v cílové destinaci.
Garáž kolmo v jednosměrné ulici se slušným spádem. Ulici uzavřené v předem zjištěném vjezdu díky havárii vodovodu. Nepátrali jsme, kde je alternativní vjezd a šup protisměrem tech 50 m do kopce. Mělo to výhodu, že se dalo sjet z plaťáku z kopce Cool
Jednosměrná ulice určitě neměla jen jeden přípoj, neb neustále tmou dolů něco sjíždělo...
JeňýK je ovšem naprostej profík a vše jsme vyřešili během několika desítek sekund uzavření prostoru. Ovšem bez vlastní síly by se Tonička do garáže prostě neměla šanci dostat.
Na snímku je vidět garáž se zaparkovanou Toničkou. Zavření vrat je trošků úkol pro hadího muže, neb od nárazníku je tak 20 cm k zavřeným vratům a je třeba zastrkat nahoru tři rygle... Zavřeno, a o dvě hodiny později s VF opět odpečetěno a prohlédnuto za vcelku stejných óóch a jůj, jako čtyři hodiny před tím na pumpě u Brna, kde se podobných citoslovcí dopouštěl David.

No a tak sem teprve právoplatně patřím.
Na vysvětlenou, projekt Jednička (bývalá Tonička), Který dočasně skončil na jedné nejmenované zahradě mi nijak nenáležel co do akcionářského podílu.
Jednička půjde do světa, to pro ty, kteří buď vědí wocogo, nebo by ji chtěli. Je to bezkšiltovka (1983-4?) s plnou výbavou, ale bez papírů, zatím ve slušném/resuscitovatelném stavu. Zatím. Zub času hlodá. Jsou k tomu i papíry v polopřevodu na bývalou sanitku - nyní COM.
Vzhledem k tomu, že mi nepatří, je nelepší,když případné stesky nebo zájmy adresujete na moji SZ a ja je budu tlumočit Razz

Představení pilota
(jednoho z 3)


Nakládání - za kolem J.K.


Bydlíme - vrata drží J.K.


Takže ještě jednou dík, kluki!
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 12:19 pm    Předmět: Citovat

Tak oficiálně vítej kačer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

Kdo jukne,
(asi) nepukne.
Kdo nepukne,
ať si hukne. Razz



http://www.youtube.com/watch?v=tY9gigbJqUw
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 8:09 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Přece se mu nepřiznám, že jsem zbabělec Embarassed
Bolí mě palec. Ale místo krve už z toho teče nějakej hnis.

K sanitě už jsem Rancherovi gratuloval na místě, ale byl v jakémsi opojení, tak to možná nevnímal. Tedy ještě jednou - opravdu dobrá koupě.
Práce spousta, ale když se o ní někdo postará má velkou, velkou naději být nádherný auto.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...


Naposledy upravil j.karel dne pá listopad 05, 2010 8:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 8:26 pm    Předmět: Citovat

Pěkné a jak se nám k tomu převozu Rancher svátečně oblékl.... Very Happy
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Jo, pěkně čistou košili, pomalu v kvádru Twisted Evil. Teď mi dochází že se za mě musel stydět když jsem si tam po příjezdu místo své černé bundy vzal tu olezlou maskáčovku Embarassed .
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 9:31 pm    Předmět: Citovat

ta je krásná! Shocked Smile gratulace moc!! A hodně štěstí s projektem Wink moc se mi líbí, mazel Smile a pěkně sepsáno Laughing
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 10:08 pm    Předmět: Citovat

ahoj ,
a jestli pak ti Honza nebo Karel taky něco pěknýho zarecitoval ????
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ne, protože si Rancher nevzpomněl na moje "příjmeniny" tak jsem ho žádnou ujetou básní neobtěžoval! Twisted Evil Rust in pieces
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 10:29 pm    Předmět: Citovat

Jsou vozidla, kde plati zakaz, pak jsou jeste vozidla, kde to neni (nastesti) slyset.
Ranchere - ma gratulace spojena se zavisti.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 10:54 pm    Předmět: Citovat

j.karel napsal:
Jo, pěkně čistou košili, pomalu v kvádru Twisted Evil. Teď mi dochází že se za mě musel stydět když jsem si tam po příjezdu místo své černé bundy vzal tu olezlou maskáčovku Embarassed .

NJN... pod košilí jsem měl tričko a montérky v kabeli a v zápalu boje jsem v kostelovejch gatích *) stejně lezl pod auto. Až při vyloďování jsem si natáhl montérky Cool
______
*) No sedni si na krémový plyšový potahy v modrákách.


Alváši, nemáš co závidět. Toho, co nás čeká, sis užil už dost a dost Razz
BTW: Jaxem měl vědět, že Karel má příjmenoviny, když jsem ráno nestihl kouknout na seznam.cz ? Rolling Eyes
Řekl bych mu asi totok:

Kdyby jsi byl Karel Jan,
byl bys Kódl nebo Kája.
Jelikož jsi Janem zván,
Jeňýk, Honyš. Jsi jak dvaja.

kačer
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so listopad 06, 2010 11:59 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Kdyby jsi byl Karel Jan,
byl bys Kódl nebo Kája.
Jelikož jsi Janem zván,
Jeňýk, Honyš. Jsi jak dvaja.

Rancher nad sanitou sliní,
jeho dech je zaražen,
však na práci jsou jíní,
náklad už je naložen!

Teď VF dube pracovat,
spínače i světla v řiti,
novou eletriku natahat,
ať troska zase svítí!

_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 12:12 am    Předmět: Citovat

VF ciha za bukem
se zapnutym notebookem
bez naradi s telefonem
do dila se zene honem
ceka ho ted perna prace
ktery rika renovace.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 2:04 pm    Předmět: Citovat

Poučení z toho plyne,
nezvi k autu lidi jiné!
Ne, že by Ti nepomohli...
Nejradš by však srdci pohli
čtenářům a posluchačům.
Pak že děkuj pomahačům. Razz
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

Ranchere, ne že by mi do toho něco bylo... ale myslím že vhodnější a pro ostatní zajímavější než tyhle naše poetické výlevy by byl podrobný popis stavu a nějaká dokumentace prací na autě, aby bylo vidět, že si sanity opravdu vážíte a myslíte to vážně.
Přeci jen kšiltová sanita to tu je jediná.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com