Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Toto fórum - normální evoluce nebo úpadek ?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomožte zviditelnit složení fóra...Kvůli kerejm verglům jste tady hlavně ?
1101
0%
 0%  [ 0 ]
1201
11%
 11%  [ 4 ]
1202
37%
 37%  [ 13 ]
1203
51%
 51%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 11:55 am    Předmět: Toto fórum - normální evoluce nebo úpadek ? Citovat

Nic, sou to jen takový židěčí kecy - jen jsem tak dneska přemejšlel, kam ten svět spěje. Jak se tle fórum postupně od štejsňáckýho metamorfovalo na troskový - ortodoxní sedanista či štejsnař by třeba i dokonce použil výraz, že zpičusovatělo Smile

Čím to je ? Štejsnaři vymřeli a nastupuje nová generace troskařů ? Nebo je to tím, že jinde troskaři doposavad neměli prostor k vzájemnýmu hnětání ? Nebo akorát témata ohledně štejsen sou vyčerpaný ?

To je jen taková filozofická úvaha - to nejni v žádným případě stížnost, či něco takovýho. Však taky 1,33 trosky vlastním, žeano...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirek 6



Založen: 8.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: stř. Čechy, u Mělníka

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 1:04 pm    Předmět: Citovat

Hlasoval jsem 1202, ta je narozdíl od Sedana jezdivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 1:24 pm    Předmět: 1202 - 1203 Citovat

Už se to tady někde řešilo... Já jsem Troskař tělěm i duší, ale můj osobní názor je ten, že spousta 1202 zkončila ve šrotě a původní Stejšnaři zpohodlněli a možná podle někoho i zpičusovatěli.
Je pravda, že o 1203 na webu prakticky nic neni, proto taky všichni jdou sem. Včetně mě...

Ze Škoda 1202 fóra se stalo škoda 1203/TAZ1500 fórum. Už je to tak.

A další věc je, že se připravuje web o 1203 a toto fórum bude jeho součástí... Ale bylo by pěkné, kdyby to tady zůstalo i o 1202 a sedanech, jsou to krásná auta a rozhodně si to zaslouží!
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

Hlasoval sem pro 1202 i když na ní momentálně ve volných chvílích makám a jezdím 1203 tagže u mi by to bylo tak půl na půl ale něco je určitě na tom ,že troskaři dosud neměli
kde by se mohli poradit neb jen tak splknóť se stejně "postiženýma".Pičusovatění fóra si myslim by vypadalo jináč. Very Happy
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 5:14 pm    Předmět: Citovat

hlasoval jsem pro 1203 páč mám dvě a půl , ale práce na nich teď stojí přesto že jí je dost , musím dělat na domku a kolem něj , ale esli chceš tak ti napíšu na co se chystám , kvůli debilnímu šrotovnýmu jsme jeli od července dvanáctky no a teď nemáme pomalu do čeho píchnout celej tejden jsem chodil do práce snad jen do počtu , od půlky září do půlky října jsem marodil , a od sjezdu v Žacléři jsem ještě nevyložil auto ale něco dnes vyndám páč opravuju vrata a postel ve 12 mám z hranolů na ně
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 6:02 pm    Předmět: Citovat

Ja se domnivam, ze todle forum a i ty predchozi na ktery todle navazuje nikda na moc ortodoxne nebyly venovany urcitejm typum vozidel, i kdyz se to moderatori vetsinou snazili pomoci jistejch donucovacich prostredku typu PVV, DVV, RCG a Gulis drzet v alespon pribliznejch mantinelech v zahlavi udevenejch typu. Technicky veci tu vzdy prevazovaly. Vo upadku bych zrovna nemluvil, ten by vypadal tak, ze by se tu vobjevil jednou za tejden dotaz na nakou kravinu vod uplne ciziho cloveka, kerej by zustal bez odpovedi. A ja se obavam, ze pokud se tu prestane mluvit vo troskach, tak to tak dopadne. Je tu bezva parta lidi, kery si maj spolu co rict, tak nevidim duvodu proc na tom neco menit.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

Mě se tu líbí a hlavně ty "srazy" Nalitej stojej za to. Bohužel doba je taková, že sehnat "zamálo" slušnou Trosku je tak trochu zázrak a Stejšny jsou jen ve fázi totální shnilosti a nepojízdnosti. Sedani jsou nádherní ale o to dražší a na Tudory bych si vůbec netrouf, bo nemám "dubový" elektrody a "Pentalidol" je strašný svinstvo /jediný co fungovalo proti červotoči/. Takže než koukat na "ksichty", když dovalím Warťasem nebo Renckem, tak jsem taky radši podleh.
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

Já si myslím, že témata o starších typech se prostě skutečně do značné míry vyčerpala. Přeci jen - od dob, kdy jsme zakládali fóra na Průvodci a pak na Goo se jádro už dobře zná, spousta lidí ze začátků naší verglistický internetový působnosti zaplaťpámbu ještě stále drží pohromadě a baví se stále na stejných diskusích. A tak jsme si už - co se týká starých škodovek - skoro všechno navzájem řekli a zkušenosti vyměnili, taky jsme už zestárli a spousta z nás už oktávky, sedany, spartaky a stejšny nemá, nebo už na nich nemá co dodělávat. Pak je tady taky spousta nových tváří, z čehož mám velkou radost, ale když se na to člověk podívá drobnohledem - většina z těchhle nově příchozích má 1203ku. No a je to tím, že fórum o 1203 pořádně opravdu asi nebylo, takže tihle kluci jsou rádi, že se můžou někde pobavit.

Dotazů na 1202 apod. přibývá málo, ale jsem rád, že jsou vždycky rychle a ochotně zodpovězený, žádný ztetávání ve smyslu "to se tu už řešilo, nauč se hledat".

No a protože dění tu pomalu utichalo, před asi rokem jsme přeci dávali hlasovat, jestli i 1203ky sem patří, většina z vás hlasovala pro a od tý doby je to tu zaplaťpámbu zase celkem živý. Takže abych to shrnul - příjde mi to jako přirozený vývoj.

V anketě hlasovat nebudu, já jsem tu kvůli všem těm typům, bo to tu provozuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:48 am    Předmět: Citovat

Přesně tak. Je to přirozenej vývoj a podle mi to tak má byť
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Čahy



Založen: 21.8.2009
Příspěvky: 119
Bydliště: Obydlená zatáčka u Berouna

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 6:23 pm    Předmět: Citovat

Jj souhlasím, je to postupnej vývoj. Třeba u mě to nadšení vzniklo dík Burákovi a Ině. Osobně nevím, jestli bych se někdy zbláznil třeba do STW nebo Spartaka a podobně i když je na ně teda krásnej pohled. Takže troska je pro mě kus naší historie, na kterej si věřím a baví mě ho provozovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:49 pm    Předmět: Citovat

Noo a já jsem tu od těch zpíčovatělejch 1202 dotazů. Laughing A je pravdou, že zatím jste mně nenechali ve štychu. Díky Vám. Pravdou je, že s nadcházející zimou to tu nějak utichá, ale to je asi normál ne? Jo a Buráku, když jsi psal, že ses s Přecedou zbláznil do havrana, bral jsem to jako vcelku normální projev našeho/Vašeho postižení. Ale soudě dle ikonky jsi to vzal pěkně z gruntu. Tak tě pic.
_________________
1202 stw, ČZ 250/471, BURAN 640 A a další halda harampádí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 8:44 am    Předmět: Citovat

To je věc názoru, já osobně bych si trosku nikdy nekoupil, auto, který nejede, serese, hnije, prostě morm. Štejcna je oproti ní luxusní rychlý vůz a nedám na ni dopustit. Ikdyž v posledních letech jsem trochu přeorientoval na jinou značku, pořád mi v mým depozitáři zůstaly dvě hajtry, nějáká oktávka atd.,takže až bude čas a nálada, tak se do nich zase zakousnu.
To, že se tahle diskuze stala troskafórem je asi fakt věcí vývoje, ono těch hajter, oktávek a sedanů už není jak před 10lety, kdy se to dalo pořídit s notama za flašku rumu. Stejně tak pomalu mizí ze silnic trosky a vůbec bych se nedivil, kdyby se za pár let začaly řešit stodvacítkodotazy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 8:55 am    Předmět: Citovat

Audine, nebudem rozpoutávat flamewar o tom, jestli je 1203ka spolehlivá a jede, myslím že je to hodně o předsudcích, ale věř že stodvacítkosrazy se pořádaj už spoustu spoustu let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

Snad každej typ aut má svojí komunitu a pořádá srazy... nejen veteráni. Trochu si zagůglujte a uvidíte...

Ale s tím, že by se třeba TADY začaly řešit zadomotory moc nesouhlasím.. Místní krutovládce by za to rozdával spoustu RCG a dalších, ještě krutějších třestů. Přesto že i on zadomotorem jezdil! Twisted Evil
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2009 10:48 am    Předmět: Citovat

Jsou Fiat Tipo srazy, Marea, dokonce Fabie. Ale to už je fakt morm... Confused
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com