Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1203 kliky, lišty??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EdyEdward



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 2:49 pm    Předmět: 1203 kliky, lišty?? Citovat

Čauva, mám dotaz, je v dnešní době nějaká šance sehnat ty fajnový starý kliky ven a okrasný lišty na celou trosku?? Nebo je to jen ztráta času a nemám šanci??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

No tak především - pokud máš na autě bomora (zapuštěný kliky), tak musíš kvůli klikám ven vyměnit všechny dveře. Kliky samotný takový problém sehnat není, řekl bych. Když ale vyměníš i dveře, bylo by dobré sladit to tak, aby ti k nim pasoval i zbytek auta - čili aby to vypadalo jako první série (kšilt, kulatá světla a nárazníky, přední blatníky bez stupaček a tak dále). Jinak to bude vždycky jenom bastl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

Tak ako píše Predseda. A zohnať už len tie dvere so starými zámkami, kľučkami a hlinikovými rámčekmi okien dá peknú fušku rovnako ako stará hliníková maska. To ostatné by sa snáď ešte nejak dalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 4:56 pm    Předmět: Lišty Citovat

No, kliky, masku a podobně je opravdu docela problém. Maska se dá vyrobit, ale ty dveře, ty dveře.. to by chtělo hóódně vybavení a zkušeností, nebo hóódně peněz. Jejich vnitřky jsou úplně jiný, mají jiný prolis pro kliky a hlavně ten rámeček. Já jednu sadu mám, ale jsou mormózní a spíš je jenou použiju jako šablonu...

Co se týká lišt, tak na sbazaru byla nedávno jedna 1203 (bez motoru a kol) s těma lištama naprodej za flašku. Byla to sice TAZka, ale lišty jsou snad stejné... A jinak v Žacléři by ty lišty snad dokázali vyrobit... považuji je v případě dílů specifických pro 1968 a 1968-1973 za nejmenší problém.

Jen dotaz na znalejší, ta lišta na okapničce se dávala i na pohřebáky?
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
EdyEdward



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

dík za odpovědi,moc rád bych na tom viděl všchno z první série, vzhledově mě strašně dostává. Myslel jsem původně že bych na nový dveře nějak dostat starý kliky,ale teď bych fakt radči celý komplet dveře, navíc když je mechanizmus uplně jinej. aspoň scháním něco většího a ne malej díl Very Happy
Jinak kšilt to má,stupačky ne, kulatý světla, blinkry. názor že by šla maska vyrobit mám taky, u nárazníků si taky nejsem jistej jestli půjdou sehnat a navíc chromový?? možná podle dobrý předlohy(podkladů) bych si je moh nechat udělat a za slušný peníze snad,ale jak vypadaj zevnitř a jestli by to bylo možný, a to nemluvím o tom že bych tam rád v zadním ty světla jak tu bylo nedávno. ale aspoň ty lišty zněj zajímavě, z jakýho materiálu byly na deluxe??
To by snad z venku bylo všechno, nebo jaké jsou ještě rozdíly, mnou neodhalený??Ještě jsem zapoměl na zrcátka a znak na čumák. Interiér zatím vůbec nemá cenu řešit, má to hodně dlouho před sebou, asi tak v nedohlednu a stejně u něj asi striktně nedodržim všechny prvky 1203
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 6:35 pm    Předmět: Citovat

a má jinou západku zámku na sloupcích (díry jinak )
interiér byly by tu vnitřní šiškatý světýlka a původní palubky
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 6:37 pm    Předmět: model 1969-1973 Citovat

No, nárazníky se sehnat daj, ale nebudou v chromu. Vyrobit by se určitě daly taky, ale nebude to úplně zadarmo. Líšta se znakem na kapotu ze stejná jako u 1000MB, pěkná vyjde tak na 500 + ještě ten hliníkový nápis "ŠKODA" co se dává pod ní. Lišty jsou leštěný hliník, jsou podélné na bocích a kolem masky (ty na okapnicích měly myslím až TAZky), světýlka do zadního nárazníku bude větší problém, muselo by se najít kam se ještě montovaly (doufám že to nebyly nějaký speciální jen pro zadní nárazník 1203, to by už s nima byl konec), zcátka na bydýlku s tou gumou měli jiný tvar, ale to by se asi dalo přežit i s těmi klasickými...

To by snad bylo zvenku všechno...

Až si na to udělám čas (už to mělo být, ale něco mi do toho vlítlo), dohodl jsem se s Předsedou, že udělám topic jen na prospekty. Na 1203 jich mám docela dost, jen je oskenovat a hodit sem....
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

lištyna okapu měli už dčíve , byli na pohřebácích a minibus deluxe , ostatní nevím
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 7:14 pm    Předmět: lišta Citovat

Omlouvám se, podíval jsem se do starého prospektu a opravdu tam ta lišta na okapnici je. A co jsem ještě našel - poziční světla na B sloupku, pravděpodobně stejná jako u 1000MB.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
EdyEdward



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

Ty poziční světla jsou hodně zajímavý,jsem je snad nikde neviděl,nebo si aspoň nevšim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 2:50 pm    Předmět: Citovat

No tie pozičné svetlá sa na sériové vozy nemontovali - boli len na prototypoch, aj to nie na všetkých...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 9:28 am    Předmět: Citovat

Teda jak to tak čtu,nebylo by lepší někde tu kšiltovku koupit celou?O jedný by Tomi věděl , je předělaná na kemp a docela slušná s plno věcí k tomu.Dám sem nějaký fotky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 3:00 pm    Předmět: 1969 Citovat

Pokud víš o nějaké 1203 model 1969-1973 s vnějšími klikami tak jí sem hoď... těch už je opravdu málo...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 11:00 pm    Předmět: Citovat

TAk pár fotek tý 1203 na prodej je tady:
http://tomih.rajce.idnes.cz/SKODA_1203_NA_PRODEJ/
Sice nemá kliky ven, ale myslí si, že je velmi zajímavá.
Přesný ročník se mi nepodařilo zjistit, ale prý je to rok 70 a něco.
Je jetá 3 týdny v roce do chorvatska a zpátky. Jinak stojí v garáži na špalkách.
Je po domácku předělaná na kempa a myslím, si že moc pěkně. Je velmi zachovalá. Pán tam měl i bufíka, takže je tam na něj připravený i místo. Měl tam i lednici a je tam udělaná zásuvka na připojení z venku na 220V.
K autu je mrqaky dílů. NAmátkově si vzpomínám na úplně novouo zadní nápravu, sadu prasátek, nějaký převodovky po GO atd.
Pevná cena je 20000 kč.
Vše důlěžité jsem se snažil nafotit.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 7:22 am    Předmět: Citovat

Timto hlasim ze Tomim zde nabizena 1203 vcera nasla noveho majitele, takze uz neni k mani. Tomimu timto zaroven dekuju za pomoc a rady, diky diky diky:-)
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com