Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1200 dodávka
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kouby



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 5:24 pm    Předmět: 1200 dodávka Citovat

Tak první dodávka kterou vidím s bočním kastlíkem. Doporučuji stáhnout si alespoň fotky.
_________________
Dejte mi plech a kladivo a stvořím auto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouby



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 5:25 pm    Předmět: Citovat

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=304439413
_________________
Dejte mi plech a kladivo a stvořím auto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 10:57 pm    Předmět: Citovat

No a neni to ani nijak daleko, je to poměrně řešitelný s dopravou. Stála by za hřích!!!
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 11:03 pm    Předmět: Citovat

Neprodá to mimo Polsko. Blb.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 2:30 am    Předmět: Citovat

Základno, tys mu volal ? Nebo to jenom píše tam ? Jako jesli byste to někdo jo moc chtěl, moh bych třeba napsat pšonkům, co sem s něma obchodoval na Aukru, ať to na svůj účet koupějí - i když nezaručuju výsledek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:24 am    Předmět: Citovat

Základno ty jí stejně nepotřebuješ, když už jednu máš ne??Ale nám by se hodila do sbírky Razz Wink
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 2:47 pm    Předmět: Citovat

Já říkám, že minimální cena je 5000 PLN. Buďte realisti. Jesli někdo chcuk, dejte mi vědět, přihodím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

Tak se stejne neprodala... Prihodil neslo, chlapík to mel skutecne blokovany. Mluvil sem s nim neda to mimo PL. Jedine mít známého poláka. Minimální ceny nebylo dosazeno, ta polde mne byla 5t PL... Coz je cca porad zajimavy, ovsem ne po pripocitani min 15t Kč za odvoz (CCA 600 KM jedna cesta) plus celni prohalseni... Skoda ji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ale pánové...přihazovat šlo naprosto jednoduše - prostě jsem se včera odpoledne zaregistroval jako čech, ale ne na Aukro, ale přímo na Allegro.pl (nick TETAC) a hnedka jsem mohl přihazovat, co hrdlo ráčilo. Maximální částka, co však lidi kteří mě oslovili byli ochotní nabídnout, činila 3600 PLN, takže jsem šel jen do tolika. Počítám, že ten co přihodil ještě víc než já, je to samý - taky čech, už jen podle registrace.

Těch 5 litrů PLN jsem tipoval přesně tak - myslím, že to je tak reálná cena a bejt to u nás, tak se na i-veteránu dlouho hřát nebude.

Doprava by tak drahá bejt nemusela - stačí mít kámoše s platem. Celní prohlášení díky schengenu nikoho nezajímá (naštěstí). Je fakt, že z hlediska našich předpisů je to již kulturní památka a na vývoz od nás BY MĚLO být třeba vyjádření ministerstva kultury, ale díky tomu, že od 1.1.2008 jsme součástí schengenského prostoru, který zajišťuje VOLNÝ pohyb osob a VĚCÍ je po tem každému prdlačku, protože když vás haltnou, stačí říct, že jste to nekoupili, že je to pořád toho pšonka, ale že mu to jenom jedete zagarážovat do Prdelový Lhoty na moravu, protože tam je ve stodole levnější nájem než v Bydgosczi - a nikdo vám nemůže naprosto nic říct...

Zkrátka borec neprodal a tudíž by teď mohl bejt náchylnej k domluvě, jesli někdo pořád chcuk...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

Ja myslel ze na prihlaseni na aukro ( na cesky sem to tak delal) bylo treba zaslat prihlasku a za tyden prisel dopis. Skoda no Smile
Jinak kamose s platakem nemam (respektive ne auto ktery to muze tahnout) takze pro me 5t za odtah jaksi ne-e
Pak taky myslim ze chlapik kdyz mi napise ze to neproda za hranice to proste cechovi neproda. Jedine tedy nejakeho znameho psonka coz jaksi take nemam.
To prohlaseni sem myslel prave prohlaseni o kulturni pamatce.. coz dle meho nazoru se zmenou pohybu veci a osob nesouvisi, jelikoz a ponevazd je treba potvrdit, ze se nejedna a kulturni pamatku. Historka o stodole je hezka.. ale tezko to budu vysvetlovat celnikum, kdyby me zastavili / a ze to delaji mooc radi/ A krom toho i kdyby to vyvazel sam psonek za hranice, podlehalo by to schvalni min, kultury /pokud by to samo byla kunzistoricka vec/ Rozhode si nemuzu pujcit Picassa a jet s nim z Francie do Cech a kdyby me nekdo chytil tak rict ze to zase vratim ze se s tim jen jedu pochlubit.. bohuzel si tohle moc hlidaj.
Ale nadruhou stranu mas pravdu, ze clovek by si s takovyma vecma nemel delat moc hlavu a proste to odtahnout a doufat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 10:50 pm    Předmět: Citovat

Třeba borec vyměkne a dá to tam znova, jinak auto na plaťák by asik problém být neměl.
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 11:49 pm    Předmět: Citovat

No jestli bys to Panny do tech 5t byl schopnej privest.. tak bych sel na ty 4t PL co se to vydrazilo... to je 30 na nase to bych do toho vrazil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:14 am    Předmět: Citovat

Já bych se toho převozu fakt absolutně nebál. Zajedno polskej celník moc nekouká, co se odváží, to spíš kouká českej celník, co se přiváží. A tomu by to mělo bejt zcela buřt - naopak, měl by návrat technické památky domů podporovat Smile

Nebo by stačilo napsat si kupní smlouvu, kde bude rok výroby 1959 a případně ztetnout štítek. Ať mi celník na místě dokáže, že je to auto starší. Myslím, že na to mít chuť nebude - leda by to byl verglista, zapálený odborník.

Ale jak říkáš - když si úředník usmyslí, že chce dělat problémy, může to skončit až ve štrasburku...

Klucí, každopádně by byla škoda to tam těm papežencům nechat, dopieruna !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 7:30 am    Předmět: Citovat

Pánové, pánové, pánové Sad

Za prvé: Jakej celník ?!!! Patříme k schengenskýmu prostoru. Podle kodexu BZR....
Za druhé:Nevidím důvod, proč by Polák něco neprodal čížkovi ? Pokud se nepletu, tak jim nikdy peníze nesmrděly. Prostě jen musíš trefit cenu a hlavně s ním mluvit. On ten hovor do Polska zas tak drahej není a pokud se tady bavíte o autě za třicet litrů, který tady vyjde na dvojnásobek, pak jen žasnu, že tady řešíte cenu hovoru (odhaduji tak úhrnně 400 až 500 korun, a to bych jkeště rád viděl toho operátora, co to takhle napálí) a nějaký odtah za bůra odněkud z Kutna do Prahy (viz odkaz www.viamichelin.de a dopisuj si místa) jako velmi solidní cenu.
Za třetí: Pokud jí chceš, nehledej problémy kde nejsou. Spíš hledej způsob, jak co nejrychleji to dostat sem, jinak ti to pšonk zrecykluje do pivních plechovek.

Mě tahle situace připomíná scénu z jedný parodie, kdy jednomu z aktérů šlo o život a když měl možnost utéct, začal skučet, že má svázaný tkaničky u bot. Už jste se nad tím někteří zamysleli ? Kua, jeden se nabídne, že to vydraží, druhej, že to doveze a pořád v tom jě nějaký problém ? J8 mít nabídku takových služeb a mít prachy tak spíš řeším, jak sehnat takovou hromadu zlotých a už si doma krájím veku a balím řízky na celodenní cestu.
_________________
zase uklízím přes Aukro...
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=2701195
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 10:24 am    Předmět: Citovat

Cenu hovoru tady myslím nikdo neřešil Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com