Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pokus o dobrý skutek

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NUKLEART DUKOVANY



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: OKOLÍ JADERNÉ ELEKTRÁRNY

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 6:32 pm    Předmět: Pokus o dobrý skutek Citovat

Zdravíme vás chlapci v dokonalé úctě.
Občas sledujeme vaše diskusní fóra a srdečně vám fandíme. Nemáme příliš času na toto krásné stejšní hobby a nic nestíháme. No snad to poznal každý z vás a občas se dostal do tvůrčího útlumu. Zkoupili jsme nějaké kousky a jejich čas teprve příjde. Stejně to nejsou žádné ŠKODY s motorem v předu,tak vás nebudeme zatěžovat.
Do této rubriky píšeme z toho důvodu,že náš starší zdroj dílů ruší dílnu a sklad dílů na STW. Když se stavěl STEJK,byli jsme častými návštěvníky u pana Josefa Kyncla v obci Třesov na Třebíčsku. Pan Kyncl má něco přes osmdesát let a je to pro nás kultovní postava. Braly jsme od něho hromadu dílů,rozřezanou sanitu s doklady,vrak pick-upa a další díly na realizaci projektu STEJK. Pan Kyncl je stár a nemocen a vše rozprodává. Zkuste mu zavolat a třeba něco pořídíte. Měl na prodej STW na číslech,pojizdná,slušný stav,druhý majitel,org. tažné. Dále jeden odhlášený,slušný kousek velký nápis škoda,nárazníky s kly. Dále podvozek 1200 s org. motorem/domácí trktor/. Dále dostatek dílů STUDEBACKER COMMANDER, nějaké TP,katalogy dílů. Dále množství motorů převodovek,světel,plechů,náprav asi ze sedmi stejšnů. Jde z toho hlava kolem a je to sterá škola,vše ve vazelíně,v krabičkách a v cajku/jak rád říká/. Drazí přátelé,myslím,že cítí smrt a chce se toho zbavit lépe než jeho vnuk v kovošrotě. Nejsme překupníci,proto prosíme o váš zájem, třebas to některemu z nas pomůže. Myslíme,že jeden motůrek už je v Kaplici. Telefon pana Kyncla je:568 645 653.
Děkujeme a přejeme mnoho zdaru nejen na tomto žhavém fóru.
_________________
RADIOAKTIVNÍ DESIGN-SPÁSA NEVĚDOUCÍCH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 10:54 pm    Předmět: Citovat

Díky za info! Palec nahoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Mají pravdu, taky jsem u něj byl. Má toho mraky,plná stodola. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilmor



Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Zdar
Tak jsem nějak brutálně zatoužil po Stejšňákovi, asi se tam pojedu podívat. Včera jsem dědáčkovi volal, zpětná vazba v komunikaci už nebyla úplně stoprocentní. Pochopil jsem však, že brzo plánuje kovošroťák. Mluvil o nějakém pondělku, možná už příštím. Dáli Bůh, tak tam možná už dnes odpoledne jedu Barkasem, tak kdyby někdo něco potřeboval můžu se poptat, případně dovézt v ose Třesov - Praha. Já mám zájem hlavně o auťák, škoda že už ho odhlásil... Omrknu, co tam ještě má a dám vědět.
_________________
Hlavně zážitky! Nemusí být pozitivní, hlavně když jsou intenzivní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krokous



Založen: 26.2.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 12:16 pm    Předmět: Gilmore Citovat

koukni jestli nemá rám na Octávku, ale jedině perfektním stavu
Dík
Kr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirKa



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: MB

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

Já bych zase rád rám na Spartaka Rolling Eyes
_________________
budoucnost patří aluminiu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gilmor



Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:02 am    Předmět: Citovat

Pánové, tak jsem tam byl, ale nepořídil.
Už je trochu mimo. Bydlí sám a jak nemá podněty, je problém se s ním domluvit. Asi ho i lízla mrtvička, měj trochu ochrnutou ruku. K dílům se mi vůbec nepodařilo se dostat. Možná byla i chyba, že jsme přijeli pozdě (naprosto nechutná kolona na dálnici). Stejšňák fakt vypadal z dálky pěkně a nebyl děravej ale -
1) Štětkolak, místy přetřené i těsnění okýnek.
2) Na spoustě míst haldy kytu (vypadalo bytelně ale kdoví co je podtím)
3) na spoustě míst to bylo brutálně křivý, asi jak to vařil autogenem
4) motor si chtěl vzít a ještě bych mu ho musel pomoct vyndat (to je to nejmenší, ale jak s tím pak odjet?) Smile))
5) kola si chtěl taky nechat, že prej dal za jedno 7 stovek.
6) baterku si chtěl taky nechat (to lze ještě pochopit)
7) propadlá technická - problém s převozem, sám by to neodhlásil
Můj nápad, že mi dá plnou moc a noty proti záloze, které bych v Praze aktivoval a pak si přijel pro auto nehodlal akceptovat. Přitom by nemusel hout prstem. Prostě to nepochopil, ale zlobit se na něj nemůžu. To vzhledem k jeho stavu nejde.
Jinak za toho očesanýho stejšna chtěl 2.500,- Třeba na ježdění a kvůli těm papírům by to mohlo bejt pro někoho zajímavy ale jako veterán je to naprosto o ničem.
Kdyby měl ještě někdo zájem se tam stavit, tak doporučuju za světla a obrnit se trpělivostí.
PS: Pochybuju, že by ty rámy měl. Slovo jako Oktávka či Spartak nevyslovil.
Petr
_________________
Hlavně zážitky! Nemusí být pozitivní, hlavně když jsou intenzivní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com