Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sanitka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

Fremos by měl být ve 1201kách. Tuším je to todle:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 11:25 pm    Předmět: Citovat

Jo určitě se piď prosím Smile Fremos je do 1200 a 1201, tedy pro nemít originál Smile Jestli to nebude prolbém, získej víc informací, případně jaká by byla cena Smile díkes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Jo...už jsem k tomu taky něco našel. Sem to blbě přepsal do gůůglu. Embarassed
Takže se pána optám.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem spatřil tři věci:
- Vysílací bedna (cca 25 x 20 x 50)
- přijímací bedna dtto ...obě na té fotce dole.
Vyfoceno ve tmě mobilem

Ty bedny se prý dávaly do kufru i jinam.
- kompletní přijímač a vysílač jako základnová stanice, s reprákem uprostřed v jednom celku cca 70 x 50 , na jedné bedně čudle přepínání 3 rozsahů, zesilování, odšumování a zdířka pro hluchátka, atd.
Napájelo se to ze sítě a prý to SNB i vozilo ven a zřizovalo si tak základu. Do tý díry v reprákový bedně se strkala anténa.


Pokud byste chtěli právě jen ty bedny jako atrapu zástavby, tj. s vybranýma některým a součástkama, neb ty stanice obsahují řadu vzácného elektronkového zboží a hlavně pásmo provozu (40 MHz?) je dnes zakázané, tak se to dá zařídit.
Ten čelní panel do kabiny není a pán ho nikdy neměl Crying or Very sad
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 6:22 am    Předmět: Citovat

To je dobře, že ten panel nemá, bo by se určitě našel někdo, kdo by kvůlivá něčemu, co už stejně nelze použít, zmrvil kastlík.
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 9:34 am    Předmět: Citovat

Sem myslel, že se bavíme o sanitkách...mrvil se kastlík v dané době? Mrvil... takže bych to taky dopustil míti sanitku a tu desku.
To je jako bys tady ronil slzy nad tím, že máš ve střeše dírku kvůli houkačce Wink
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

Šestko - MRVIT !!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 7:33 pm    Předmět: Citovat

Mrvit...ale hlavně, že se mne pán ptal, kolik teda má tech Fremosů nachystat... Ozval se jeden.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 2:15 pm    Předmět: sanitka Citovat

Tak tenhle fremos neznám, každopádně se mi zdá, že je to stanice pevná, nikoli mobilní, neboť ovládací panel je namontován na bedně a anténa se připojuje též na bednu. Fremose z auta mám, jak s ovládacím panelem, tak s oběma měniči. Jediné co se opravdu sehnat nedá, je anténa, ale nechal jsem vyrobit repliku. Díru v palubce na fremos panel jsem v Janderovi už měl, ale nikoliv v kastlíku, ale byla odpreparována celá mřížka reproduktoru rádia. Je to ale trochu nešťasné umístění, neboť kabel od sluchátka se tak trochu více plete do ovládacích prvků, neboť je prověšen zrovna v místě přepínače blinkrů.
_________________
ZDRAVÝ LID - MÍR A KLID
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Sestro1, Dyk to píšu. To nahoře je do auta vysílač a přijímač.
A to dole se vozilo z místa na místo a zřizovalla se tím základna...má to i napájení na 22OV
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 5:56 pm    Předmět: sanitka Citovat

Omlouvám se, nepřečetl jsem si to důkladně, ale přesto ten Fremos co mám já, je úplně něco jiného a je to skutečně Fremos ze sanitky. Když mi pošleš na můj email (jandera.sanitka@seznam.cz) svůj, pošlu fotky, nejde mi to sem vložit.
_________________
ZDRAVÝ LID - MÍR A KLID
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 7:54 am    Předmět: Citovat

Nojo...to vypadá uplně jinak.
Prostě "balené" pro použití v autě.
Teda abyste věděli wocogo, tak tohle poslal Sestra 1

a k tomu napsal:
citace:
... vysílač a přijímač je ve společné skříni (na skříni je nálepka Tesla Pardubice a nálepka Fremos ), dále vibrační měnič (na fotu je jen
jeden), mám ale jak do pevné sítě , tak automobilový a pak ovládací panel s telefonním sluchátkem s přepínačem.
Ten Fremos co mám je z bývalého vozu záchranky, ale ve voze mám jen ten ovládací panel a na střeše anténu - zatím. Tohle bylo i v policajtech, kombajnedch, nákladních "Erenách" atd.

Já jen k tomu můžu dodat, že vibrátor s obrovsky težkou a docela velkou vložkou Siemens byl součástí té jedné krabice a na tech krabicích, co jsem tu prezentoval nápisy nejsou.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 10:50 pm    Předmět: Citovat

Kdybyste nevěděli, kdo je ten dement za volantem, tak je to sám bohorovný admin Přeceda http://www.youtube.com/watch?v=TxpDmSHNLKE
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 6:52 am    Předmět: Citovat

TY DRŽKO!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:27 am    Předmět: Citovat

Mě tam zaujalo při mém hudebním hluchu a přes řev sirény nepatrné zvýšení už tak kritické výšky řevu pohonného ústrojí. To se silnice po minutí té polní cesty začala svažovat nebo se změnil směr větru? Razz
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com