Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1101 STW
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tuti



Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 10:03 pm    Předmět: 1101 STW Citovat

Ahoj všichni,
omlouvám se, že se registruji do fóra kvůli inzerci, ale jinak bych se sem nedostal a tato jedinečná nabídka by vám mohla uniknout.
Mám na prodej Š 1101 STW (jinak řečeno Tudora kombi) ročník 1951, teda spíš doklady na tento vůz a rozebraný vrak. Před lety jsem ho chtěl zachránit před kovošrotem, ale dostal jsem se jen k rozborce, při které se ukázalo, že stav je ještě horší než bylo na první pohled zřejmé. Protože se mi stále nedostává prostředků ani času na renovaci (a navíc mi zaplachtovaná bouda brzo začne silně překážet), rozhodl jsem se tuto povinnost k národnímu technicko-kulturnímu dědictví předat někomu činorodějšímu. Jak už jsem naznačil, stav auta není nic moc. Boudu by šikovný klempíř ještě dokázal zachránit (ale chtělo by to známého ve fabrice na kyt), pryč je podlaha a samozřejmě prakticky všechno dřevo (kombík ho má vzadu víc než klasik tudor). Agregáty jsou vesměs nepůvodní, protože v průběhu nelehké služby u pošty vůz prošel rozsáhlým "upgrade" a co šlo vyfasoval z Oktávky. Interiér a výstroj se dochovaly víceméně ve fragmentech. Jak vidíte, nesnažím se zboží přehnaně vychválit. Zrovna dobrý základ pro renovaci to není, ale mám za to, že s vytěžením klasického Tudora by se kombík dal postavit (A na papírech!) a rozhodně by to stálo za to, protože se jedná celkem o raritu. Aspoň já osobně o jiném exempláři nevím.
S cenou se přizpůsobím nabídce - jestli existuje nějaká obecná úroveň za papíry, berme ji za podstatnou část ceny. Když bude pár korun za šrot navíc tak dobrý .. a když ne, tak taky.
Případnou osobní poštu prosím pište na lubos@jizerky.net - při přihlašování do fóra jsem musel použít adresu do práce, protože koncovka "net" patrně neprošla protirobotí ochranou.
Těším se na záplavu lukrativních nabídek Very Happy
_________________
Tuti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuti



Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Připomínám, že nabídka STW je stále aktuální, pár fotek je k vidění na http://auta-veterani.sbazar.cz/skoda-tudor-1101-stw-kombi-liberec-o1358157.html
V předchozím příspěvku jsem upozorňoval na špatný stav, nicméně sledováním inzerce jsem seznal, že mormy s obdobným poměrem Fe:Fe2O3 a pohříchu často i bez papírů bývají mnohdy nabízeny za vyšší částky. Samozřejmě vím, že prodávat a prodat jsou dvě různé věci a kastle mi překáží, takže cenu nechci nadsazovat. Opravdu nerad bych základ poměrně vzácného auta dával do šrotu, i když za samostatné papíry a dobře prodejné díly (pár jich je) bych určitě stržil víc.
_________________
Tuti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 9:44 pm    Předmět: Citovat

Ehm,tedy, papíry ??? Osm ????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuti



Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 8:36 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se za svoji nechápavost, ale to je úvaha, otázka nebo nabídka Question
Pokud by platila poslední varianta, pak mi nezbývá než zopakovat:
1) Že to chci prodat vcelku někomu, kdo to auto postaví.
2) Že hlavním důvodem prodeje je to, že nemám kam dát kastli. Tudíž mi nepřijde nejlepší začít prodejem papírů ... leda že by mi pak už nebylo líto odvézt to do šrotu.
_________________
Tuti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 7:32 am    Předmět: Citovat

Já bych to viděl, že základna nabízel osm, pokud to má papíry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tuti



Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:59 pm    Předmět: Citovat

Mňo, byla by to teda úplně nejnižší nabídka, kterou jsem dostal. Takže bych na ni reflektoval pouze v případě, že by všechny ostatní vyšuměly.
_________________
Tuti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouby



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

O auto bych mněl zájem na renovaci. Kolik je jen tak pro představu aktuální cenová hladina
_________________
Dejte mi plech a kladivo a stvořím auto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuti



Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

Aktuální nabídky jsou v rozpětí 11 - 16 tis, což mi připadá jako solidní cena pro obě strany. Ale dokud Tudor nebude pryč, tak se nezříkám jakékoliv rozumné nabídky, abych nedopadl jako na podzim. To jsem mohl auto prodat, ale držel jsem ho pro zájemce, který se ozval dřív .. a jak to bývá, nakonec odpadli oba. Takže spíš dám přednost solidnímu a rychlému jednání před nějakou tisícovkou navíc.
_________________
Tuti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:07 am    Předmět: Citovat

Takže ať se neslovíčkaří okolo...Základna nabízel 8 tisíc. Prodáš nebo ne?
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:16 am    Předmět: Citovat

Však výše snad píše jasně - takováto částka jen v případě, že ostatní nabídky vyšumí (které jak píše má). Ono, mezi náma - osmička, to je opravdu cena papírů.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:39 am    Předmět: Citovat

no mezi náma... zbytek nemá žádnou cenu. Takže cena papírů je rozumná.
Pokud někdo dá 15 prodej za 15... upřimně si myslím že to má cenu 10. Více asi těžko v tomto stavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
Však výše snad píše jasně - takováto částka jen v případě, že ostatní nabídky vyšumí (které jak píše má). Ono, mezi náma - osmička, to je opravdu cena papírů.

Šak tak je to myšleno...ať si nechá své nabídky vyšumět anebo prodá a pak dá rozhodné slovo. Ano prodám, ne prodal jsem jinde a jsem spokojený.
Ne pořád rozemýlat kolik je nabídek a za kolik a na co se čeká a proč.

Jednoznačně rozhodné slovo...to bych teď čekal. Ale mluvím tedy za Základnu a nevím jestli má ještě zájem, takže to není berná mince.

Mě jako osobu séře takovýhle popisování co a jak a proč nejde. Holt řeknu že to nejde anebo že za tu cenu neprodám a je to. Toto je styl českých lidí udržovat zájemce v potencionální nejistotě aby prodávající měl jistotu že to někomu prodá a pak ti všichni ostatní ostrouhají mrkvičku.
Neříkám že tuti to dělá, ale silně se to tomu blíží. Takže toť můj názor.
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977


Naposledy upravil Kounect dne út duben 15, 2008 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 2:24 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak. Mám věc, chci ji prodat, mám cenouvou představu, splňuješ, - je tvá, nesplňuješ - neprodám.
Prostě mám pocit, že Tuti neví co za to chít a čeká na prince na bílém koni až mu dá 15t. Ale nedá, opravdu nedá. Mrkni se na net a zjistíš, že to co máš je bohužel opravdu vrak, řekl bych nepostlavitelný, vpodtsatě ani na díly ne schopný. Takže prostě pak je to za cenu papírů, plus cena šrotu, mínus přeprava a čas na rozebrání. Takže 10 je podle me maximum. Tak tu napiš cena 10t a pak můžeš čekat až ti nekdo napíše. Sám vidíš, že to asi za víc neprodáš, když už to máš tak dlouho v nabídce.
A jak píšeš mám nabídky a čekám co z nich bude?? to nechápů, já když nco chci a je to naprodej, okamžitě jednám a prostě to koupím, pčípadně napíši přijedu přístí týden. Tak mi neřikej že máš 3 nabídky a čekáš jak dopadnou.. co to znamená čekat na nabídku??? nabídka je a nebo neni...
A že ti odpadl kupec kvůli tomu, že si čekal na prvního kupce? mi neřikej, že když někdo něco chce, tak si to za měsíc rozmyslí a najednou to nechce. Já být druhej a první se neozve, tak sem štastněj jak blecha že to mám.
Ale je to jen pověra...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

Kounecte, dávej bacha - jinak budeš adept na PVV - Předseda nemá rád, když se tady mluví vulgárně Embarassed , ani když se rozdmychávají potenciální konflikty mezi jednotlivými účastníky fóra Wink
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 7:37 pm    Předmět: Citovat

Kdo tady co rozdmýchává doktoree? Smile To je jen muj nazor na vec Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com