Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Toto fórum - normální evoluce nebo úpadek ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomožte zviditelnit složení fóra...Kvůli kerejm verglům jste tady hlavně ?
1101
0%
 0%  [ 0 ]
1201
11%
 11%  [ 4 ]
1202
37%
 37%  [ 13 ]
1203
51%
 51%  [ 18 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 10:49 pm    Předmět: Citovat

Leda trosky Very Happy
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mathys



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 10:54 pm    Předmět: Tak tedy... Citovat

Karle, ono jde o to,jestli v době Kaplice bude dotyčný víc Troskřem, Octavkocem, Spartakovcem nebo něčím jiným Very Happy

Já tedy za sebe... chodím spíš víc číst a bavit se žblebty jiných, než sám hnětat, páč mám za to, že ne vždycky by byl jakýkoliv můj příspěvek tématický a dostatečně na úrovni a navíc by asi nebyl ani tak vtipný...

Nicméně... Pro mi je tohl eprostě jen vývoj, evoluce a říkejte si tomu jak chcete. Chodím sem rád a 1203 mi tu nevadía nejen proto, že taktéž jsem troškařem.

Připadá mi to jako naprosto přirozený vývoj a nechal bych to tak ,jen ty židomotory bych sem fakt netahal! Cool

tož přecedo jen tak dál, já budu i nadále rád chodit číst a sem tam si i něco aji hnětnu...

A hlasovat nebudu, bo krom tudora bych tam nabouchal všechno Smile
_________________
Jen se tak tvářím....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 11:35 pm    Předmět: Citovat

Já nevím, ale začíná se to tu hádat jak fakani o hračku. Jestli se tvůrcům 1203 stránek nezdá dost originální použít skvěle rozjeté a nabité forum a radši si chtějí rozjet vlastní, budiž jim přáno. Mám z toho celého pocit, že vůbec nejde jen o forum, ale že je v tom něco jiného. Nakonec to stejně dopadne tak, že každý půjde kam ho to nejvíc potahne. Jen je škoda, že se kvůli tomu zbytečně naserou lidi, kteří by pospolu vymysleli daleko víc. A hádat se o tom jestli se nějaký sraz kryje s druhým mi přijde přinejměnším hloupé.
Tak jsem řekl co mi leželo na srdci a končím se sledováním tohoto tématu.
_________________
1202 stw, ČZ 250/471, BURAN 640 A a další halda harampádí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 12:21 am    Předmět: Citovat

Honzo, rekl jsi to pekne.
A doufam ,ze za tvurce 1203 stranek muzu rict, ze vetsina z nich chce toto forum. Uz jen kvuli tomu, ze je tady spousta fajn lidicek a je to tu zabehly. Krom toho vsechny tyhle mormy maji hodne moc spolecneho a spousta troskaru ma i nejakej ten vergl a naopak. Kdybych mohl zaskrtnout vsechny modely v uvedene ankete udelam to, pac vsechny mam rad a jsou nasi historii (pro nekoho soucasnosti Wink )
Kazdopadne si myslim, ze zrovna hadani se o srazech ktery se krejou je takovy vecny tema. A i kdyz jsem tovarnikovi navrhoval at se to posune, vyslyseno nebylo. Myslim tedy, ze zalezi na kazdym, kdo se cim v tu dobu citi. Esli pojede na "jediny" troskasraz co v roce je, nebo do Kaplice.
Jinak bych dobudoucna rad zpunktoval a zprovoznil jeste alespon jeden pozdnejarni troskosraz, ktery by byl dalsi alternativou, aby se trosky nesjizdeli jen jednou v roce. Kazdopadne i proto bych rad od vas vedel nejaky kalendar Kachli, Kaplic, SBF a jim podobnych srazu, abych se nahodou netrefil do nejakeho spatneho termitu.

Safra lecim sa tu slivovico a pada to tu ze mna, mel bych dokrafat a jit spat, Ale vyjadrit jsem se k tomu musel. Rozhodne jsem chtel rict, ze nikdo nema v umyslu tudle partu proste trhat no Embarassed
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 1:00 am    Předmět: Citovat

Je pravdou, že před časem fórum docela "umřelo" aby zase nabralo nové síly po přibrání 1203 do party.
Vhledem ke mě, kterej sem chodí už doost dlouho, je mi to trochu líto,.
Bylo to tu vždy takové "živé" spousta chytrch i hloupých dotazů, nové fotky, Předseda se tu o to staral atd..
Chodil jsem sem vlastně pokaždé, když se se dostal k netu.
Dneska už se tu kromě 1203 fora neděje nic.
Trochu mě to mrzí, trochu je to nostalgie za časy minulé.. vždy em si rád přečetl co kde komu upadlo, co kde kdo "zmormil" kouknul se na koronera, fotky z Tachlovic. To už je pryč. A docela mě to mrzí.
Třeba docea nechápu ( pardon za ten výraz no), jak předseda mohl prodat všechna svá auta. Přeci jednou tě to chytlo, tak by si měl dodnes mít aspon jeden morm ne? Holt se mění každý no.
Je pravdou, že sem se kdysi naposto nekontrolovatelně těšil na první jarní výjezd, první sraz atd... postupem let, člověk zjistí, že je to pořád stejné, všechny už zná, a vlastně se těší na jeden dva srazy za rok. Pořád ale je to můj největší koníček a nikdy ho neopustím.

konrétně mě 1202 připadala jako sedanistovi vždy trochu "mimo", auto se mi nikdy nelíbilo a blízké mi bylo jen technikou použitou z 1201 a 1200.
Zato 1203 je pro mě a navždy bude fakt totální morm a průser. Bohužel, je to tak. Vím, že pro někoho je koupě 1203 stejný obřad, jako když jsem před 6ti rokama! přitáhl 1201 STW, ale dyť je to auto hnusnýý Very HappyVery Happy

No, hlavně ať je vo čem kecat, a ať se tu zformuje stejná parta, jako ta "naše" stará 1201-1202 parta! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 6:47 am    Předmět: Citovat

hnusný ?
jak hnusný ?
co hnusný ?
no úplně nejhezčí není , ale který je ?
každý má nějaký chybičky někdy i chyby
no ale je docela praktický , ještě teď v něm mám postel od srazu , metrák briket a tři metráky štěrku


jo a když se probírá "www1203" tak jsem se včera nemohl dostat na stránky ocelotu páč zasáhl antivir ...bla bla ... na ww1203 .....vir/červ
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 7:51 am    Předmět: Citovat

Já nevím, mi příjde že se tu teď zrovna nikdo nehádá a s fakanama a hračkou bych to vůbec nepřirovnával? Nějak nemám ten pocit. Sice moc nechápu smysl tohohle kontroverzního vlákna, ale řek bych že se tu nikdo nenapadá, jen tu vidím pár povzdechů.

Jinak kozzle: nj, co se týká 1200-1202, tak to tu skutečně trochu umřelo, jenže je to prostě skladbou diskutujících. S tím já jako admin a ani moderátoři nic neudělají, to je prostě čistě na členech. Když členové nebudou psát o 1200-1202, my si ty příspěvky nevymyslíme a že je tu spousta nových lidí alespoň s 1203 jsem jedině rád.

A co se mě týká, u mě ten vývoj není zas tak přirozený: já se postupně zbavil všech starých škodovek s rámem a rozhodně ne proto, že bych chtěl přejít na 1203. K té jsem přišel jako slepý k houslím a kdyby se Ina nenaskytla za takových okolností, jak se tomu stalo, byl bych dávno už jenom admin stránek bez adekvátního auta. A dá se říct, že kdyby nebylo Buráka a možnosti využít jeho servisního zázemí, asi bych skutečně žádné staré auto neměl ani teď.

Habran je taková třešnička na dortu, to bylo skutečně jenom na chuť Cool

V létě jsem si koupil staršího itala, kterému jsem teď dopřál celkem velkou péči a co se týká škodovek, zůstávám teď teda u typu 1203, i když (nebo možná spíš právě proto) že je to ten nejstrašnější střep, který po světě jezdí a stejně jako u ostatních tragických aut (kachna, brouk...) se z ní stává tak trošičku vozidlo kultovní (jakkoliv tohle slovo nemám rád).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 10:06 am    Předmět: Citovat

Myslim, že takovýhle filosofování před zimou nikam nevede. Já si myslim, že to forum žije. O typech 1200-1202 už jsme toho nakecali hodně a lidi, co je tu mají, dosáhli takové urovně, že si není moc co povědět. Ale když přijde dotaz od někoho méně zkušeného, vždycky tu pomoc najde.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RomanS



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 5:03 pm    Předmět: Citovat

ovocny napsal:
Pokud jde o srazy kdečeho tak mě fascinovalo setkani s vlastníkem Fiatu Multiply který mi dlouze vyprávěl zážitky ze srazů , společných vyjížděk a dokonce i nějaké společné dovolené. Holt lidi se druží nejen kvůli starým verglům Cool


ty vole, ja to videl, na tyhle voci jsem to videl. V Pardubicich cely namesti zarovnany tema krumplama. V 90% takovy divny stredneveky rodinky se spoustou harantu a divnejch malejch coklu, asi nejaka sekta nebo co... Jinak k troskam nic nemam, krom toho ze je to asi to nestrasnejsi, co jsem kdy ridil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 8:08 pm    Předmět: Citovat

Ale je fakt, že je škoda, že se Předseda už nestará třeba o fotoalba ze srazů. Ty jeho fotky s komentářema prostě neměli chybu. To prostě nikdo jinej nevymyslí.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 8:29 pm    Předmět: Citovat

Mě nešlo o nějaký dohadování jestli někdo pojede tam a nebo tam.Já si jenom posmutněl nad tím,že bych rád poznal víc troskařů a když jsem viděl některý pěkný kousky na fotkách,tak bych je rád viděl u nás.Protože já s tou mojí se na sraz troskařů nedostanu z důvodu našeho srazu a termín přendat nemůžem.K nám zatím vždycky těhle typů přijelo jen málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com