Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1203 valník - PRODÁNO

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 11:30 am    Předmět: 1203 valník - PRODÁNO Citovat

Tak nějak to na mě přišlo a přemýšlím, že se zbavím všech mých vehiklů včetně 1203. Nejsem úplně rozhodnutý, ale kdyby byl zájem, tak se nějak domluvíme. Asi mi přeskočilo Crying or Very sad
Škoda 1203 r.v.1981, kšiltovka, valník, předchozí majitel udělal nový rychlolak, zánovní pneu, zadní + přední světla, brzdové válečky, brzdové obložení, repase brzdového válce, nechával jsem opravit pravý brzdový posilovač, zánovní baterie Varta Blue Dynamic, nový motor stěračů + stěrače a pár dalších drobností. Čerstvá STK a emise.
Samozřejmě nějaká koroze už někde je na budce a na rámu pod budkou. Jde hůř řadit trojka, ještě jsem nezjišťoval důvod, buď kostky a nebo seřízení. Přidám jednu novou zimní a lednu letní pneu. Cena 9 000 kč


Naposledy upravil Dvoutakt dne pá listopad 21, 2008 2:47 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 6:27 pm    Předmět: Citovat

chcuk třeba.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 10:38 am    Předmět: Citovat

Poslal jsem SZ, foto budou zítra, nemám u sebe notebook Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 8:54 am    Předmět: Citovat

Tak tady jsou fotky...








Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

Jo, to bude Burák chtít. Si o to s Dr. střihněte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ksindle Razz Nemá plachtu a nárazníky, nechcuk Cool
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Ksindle Razz Nemá plachtu a nárazníky, nechcuk Cool


Plachtu nemá, nárazníky má, ale novější Wink S cenou by se dalo případně také něco udělat, ale žádné zázraky, už takhle jsem na hraně Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 10:57 pm    Předmět: Citovat

NE, o to nejde, fakt už musim rozumně. 6 aut a z toho jezdí relativně spolehlivě dvě Confused Milerád nechám Pedymu
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:05 pm    Předmět: Citovat

Už je toho na mě také moc, přemýšlel jsem, že se všeho zbavím a koupím jedno opravdu krásné auto, které mi bude dělat radost a bude pořád pojízdné. Ono mít relativně pojízdné dvě auta a ostatní relativně pořád opravovat, mě tak nějak přestává bavit. A času mám málo...čím dál méně Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Dvoutakte, když už tady píšeš o svých "relativních" Smile autech, tak mi to nedá se nezeptat na Minora. Jaký s ním máš zkušenosti? Já jsem svýho Minora rozebral na renovaci hned po první zkušební jízdě, takže ani pořádně nevím, jestli se s ním vůbec dá jezdit. Kdysi jsem si myslel, že se dá jezdit se vším, ale můj další vůz AWZ P70, mající stejného prapředka jako Minor, mě přesvědčil, že jsem se mýlil (LeDocteur promine) Rolling Eyes
Že to dojede do sousední vesnice je mi jasný, ale když s tím pojedu někam třeba za polární kruh, tak jestli se bude Minor řadit spíš do kategorie "relativně pojízdného auta" nebo "relativně pořád opravovaného auta".
A aby Předseda neremcal, že píšu jen o autech (ne)Škoda, tak z vlastní zkušenosti dodávám, že stejšna se řadí do skupiny "relativně pojízdného auta" Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 10:56 am    Předmět: Citovat

Minor je spolehlivé auto, ale konstrukčně už je 70 let starý, takže dnešní přeplněný rychlý provoz není nic co by se mu líbilo. Pohodová rychlost je 60-70 km/h, běžně se dá jet 80km/h, maximum 100km/h. Samozřejmě ve stoupáních ztrácí rychlost, v zatáčkách se musí opatrněji, takže pomaleji.
Prostě auto na běžné ježdění to není, to je jasné Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

Nikdo nechce 1203? Question Crying or Very sad Předvánoční sleva na7000kč Wink

PRODÁNO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com