Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1200 dodávka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

Při úrovni některých účastníků se velmi podivuji, že k tomu nedošlo.
_________________
zase uklízím přes Aukro...
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=2701195
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

S tim dostst to sem bych to taky tak neviděl, myslím že pokud tě s tim někdo někde zastaví tak spíš bude čumět a ne remcat kde jsi to sehnat, doufejme že to tam dá znova.
Jinak Kozle s tranportem bych to viděl že by se s tim dalo něco dělat, popravdě na druhou stranu pořád si nejdsem jist tím že bych to byl ochotnej vézt někomu jinýmu ale spíš si hraju s myšlenkou jak to ztetnou sám a nekrás přitom Rolling Eyes
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 11:30 pm    Předmět: Citovat

Doktore,já to taky chcuk, protože to těm černoprdelníkům nechci nechat, ale šen nebo nešengen - je to vývoz, a když tě zastaví zollmister, seš v riti temné, neboť ten prostě chce papír a to od celní správy Polské, že může jet ven.
Ptal jsem se na to,když sem chtěl přitáhnout onehdá sanitku z Svinoujsce(taky to tu bylo), dokonce jsem se na ni dojel podívat, Pšonka komunikoval dobře, cena za vrak byla dohodou 500 EEEEE, a vše se zvrtlo ve chvíli, kdy jsem vyjádřil potřebu papíru. Pak už jsem se domejloval tak akorát do prdele, pšonka prostě ani od té doby nezved telefon. Mám z toho pocit,že v Polsku je všecičko černota, a proto tam píše,že to neprodá z Polska. Takže to zkus,já to chcuk. Za kolik je to tedy vtvrdé české měně ?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 1:00 am    Předmět: Citovat

Já nevím co za to borec chce - já jen tipuju, že 5 litrů bylo jeho minimum. Třeba je to chobot nenažranej a chtěl ještě víc. Je tam telefon, tak mu leda zavolat, ovšem já polsky neumím...

Ale proč pořád chcete někomu na hranicích bulíkovat, že je to vývoz kulturního dědictví ? Tak dobře, když teda chcete nějak uspokojit zollmistra, tak bych si TŘEBA případně dopředu vyhotovil papír "SMLOUVA O DÍLO", mezi panem Wojciechem Jaruzelskim, majitelem oné dodávky a mojí renovátorskou firmou na renovaci onoho vozu. No a vezu ho, když máme ten šengen jednoduše k sobě do dílny, protože jaksi u pana Jaruzelského na dvoře v hnoji se to úplně až tak renovovat nedá. Jen co to zrenovuju, tak s tím zase hajdy do rzeczipospolitej. A podobně. Existuje určitě mormilion způsobů a věrohodných neprůstřelných historek Cool .

V téhle fázi bych fakt viděl jako jedinej problém, jak to z milého papeženečka dostat - transport je to poslední...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 10:55 am    Předmět: Citovat

Sakra...tak jakej šengén? Kde je pak nějakej bezcelní prostor? Wocogo?

Já ještě před šengénem vezl z DDR Spartaka a hranicemi i oběma zeměma jsem projel snadněji než železničním přejezdem se závorami.
Je ovšem fakt, že jsem se po legislativích otázkách nepídil, neb jsem též až ex post zjistil, že ani ten plaťák nebyl předpisově košér, neb mi chybělo jak oprávnění, tak i přebejvala nějaká ta kila... Rolling Eyes

Jde o ten ročník výroby? Tj. vývoz starožitností? Neorientuju se... Embarassed
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Ano, auto starší 50 let je technická památka
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

Jupííí!
Tak to mám v garáži od 20.1. technickou památku Very Happy
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 2:42 pm    Předmět: Citovat

To je práve ono... Nemám nikoho známého kdo má težký auto. A kdo ho má stejně by za 5000 nejel 600 km a zase zpátky. Ani já bych nejel za tyhle prachy. Takze pro me je proste privzenení toho auta 15t Kč a hotovo.. Dejme tomu ze za to chtel 5t PLZ takze sme bratru na 55 i s prívozem, což je nesmyslná cena. Na to že se musí vymenit celá podlaha, prahy, spodky blatníků, zápraží, přední příčka kastle atd... Proste vyvařování na 3 mesíce (pokud teda mluvíme o renovaci). Takže se to holt me nevyplatí. takovýhle auto má cenu podle me do 35t.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

A k čemu by dneska takové auto bylo? Na vožení mormu je to škoda a na pojízdnou postel taky nic moc. Jednou si člověk blbě odkrkne a než se z toho vyhrabe, tak je půlka auta poblitá. Zlatý boční dvéře (alespoň jedny), to se ani ze spacáku nemusí vylejzat. Laughing
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 5:38 pm    Předmět: Citovat

Ja nevim, co tu resite, normalne na to nasroubujte naky znacky, nalejte do toho benzin a vodjedte s tim ne?
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Piston



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Poláci mají nějaký absurdně přísný zákon o ochraně kulturních památek, údajně nejpřísnější v Evropě. Schengen jak Schengen, ale jednou to má více než 25 let (tolik je myslím omezení) a šlus. Pro toho prodávajícího poláka z toho koukají velké nepříjemnosti, nepodceňoval bych to a moc bych nešpekuloval, jak to obejít. Ale autíčko je to pěkné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 8:19 am    Předmět: Citovat

Já bych se toho vůbec nebál. Jezdím do Pšonska na burzy a to je vždycinky bardzotrudna rajda asfaltova. Vzhledem k jejich povaze a jak jsem měl možnost je doposud poznat, jsou místní obchodníci za zlotowky ochotni prodat vlastní mámu. Jediný co mě u tohoto národa zaráží, je že neradi smlouvají, řekl bych skoro vůbec, takže nějáké obcházení typ já si to ještě rozmyslím, nebo tady je to trochu poškrabaný je na prd, buď potřebuješ, pak ber, nebo příjde jinej, co dá. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 8:23 am    Předmět: Citovat

Joa na hranicích to bylo vždycinky owkej a to žádnej šengén nebyl. Vůbec jim nebylo divný, že mám plný auto věcí, tam totiž kšeftuje každej a se vším, takže se kolikrát ani neobtěžovali vylézt z celnický budky, pač asi zrovna dávali v TV Bolka a Lolka. Akorát se tam hodně měří rychlost. Takže když jede člověk v klídku, žádná divočina, klíďo proveze třeba Varšavskej Orloj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com