Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[1203] zázrak z Trnavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

mam jeden technickej dotaz: jaky patrej silentbloky pod prevodovku u petikvalta. Podle katalogu dilu to vypada, jako by tam mely bejt ty samy, co pod motorem, ale sou tam vodorovne a tudiz sou namahany na strih a to se mi prave stalo vosudnym, pac se mi pochopitelne jeden urval a na dalnici se ta prevodovka vznesla a gumovej kloub zacal silene drncet vo podlahu. Nastesti pomohlo dorbny snizeni rychlosti a prevodovka si kecla na ten plech, co ty silentbloky drzi a dojel sem v pohode. Dneska sem to vyresil tak, ze sem to cely prekopal, vyrobil z winglu novej drzak prevodovky tak, ze tam sou ty silentbloky ve stejny poloze, jako pod motorem a to by snad melo vydrzet. Ale presto me zajima, zda tam maj bejt skutecne ty motorovy nebo sou tam naky podobny, kery maj nak lip vosefovanou konstrukci, aby se neurvaly strihem.[/img][/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 5:56 am    Předmět: Citovat

Já tomu moc nehovím, ale řek bych Tome, jesli by to nemohly bejt ty stejný jako jsou u motoru Š 105/120. Tam jsou myslím taky v podobný poloze a když jsem je dal na oktávku pod motor, tak tam pasovaly přesně, ale byly o dost tužší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

Áno, na tomto type sú pružné lôžka pod prevodovkou rovnaké, ako pod motorom. Nezvyknú s nimi byť často problémy, možno je to tým, že máš silnejší motor a viac je celý agregát namáhaný na krut. No ak už sedí ten priečny plech na spodnom gumovom doraze, je lepšie ich vymeniť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Ja to necham, tak jak sem to zbastlil, je to dokonce vo neco tissi nez s tema vodorovnejma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Nemusete mi nekdo nafotit detail, jak nabastlit prepazku do trosky, kdyz sou tam soupaci bocni dvere. Je na to nejakej figl, nebo ji mam proste vyriznout, aby se mi tam vesla ta horni kolejnice?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 8:38 am    Předmět: Citovat

Alvo, ta prepazka sa tam normalne vojde bez uprav. Ved to tak bolo vymyslene - boli predsa i dodavky s odsuvnymi dverami, aj pohrebaky to tak mali Wink Ta prepazka-medzistena je tesne pred zaciatkom prednej kolajnice. Ale naco chces prepazku do mikrobusu? Slabo kuri? Smile heheh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 8:44 am    Předmět: Citovat

A ak Ti slo len o namontovanie tej medzisteny (nepochopil som totiz z prispevku), tak to sa robi aj tak z kabiny - vyberies sedadla, event. vesiaky a uchyty pasov - no a nasadis ju do otvoru a je to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

No nemuze se tam vejit, pac ta kolejnice konci nekde pred operadlem predni sedacky, a ta prepazka je vyhnuta smerem dozadu, takze budto se tam nevejde diky sedacce nebo diky kolejnici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

B je správne - teda vďaka sedačke. Inými slovami povedané, sedačka nemože mať veľký sklon operadla v týchto modifikáciach, ktoré majú medzistenu - potom sa tam vôjde aj tá medzistena Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RomanS



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

...a ako tedy kuri? Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 8:08 pm    Předmět: Citovat

Já s nima mluvil a prej maj rozpracovanou 1201 ?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bruca



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 9:30 pm    Předmět: Citovat

Všechny vás tady zdravím,mám problém s ,,plaváním vozu'' mám 1203 r.v. 1981 uš jsem udělal přední nápravu,tlumiče,přední i zadní.Jsou tam ještě digonálky a nevyměnil uložení zadní nápravy.Tak a kde je chyba!!! Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 10:47 pm    Předmět: Citovat

No v těch diagonálkách Idea Very Happy nejspíš! JAk plave, nemáš to 4stopý, nemáš někde vyhnilý uložení nápravy?
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bruca



Založen: 14.10.2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 9:19 am    Předmět: Citovat

Tak orezlé je,ale pomocný rám je zdraví,Hlavně uložení náprav,tudíš bokem nejezdí.Nejhorší jsou koleje na silnici.Pneu už scháním tak se uvidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 9:32 am    Předmět: Citovat

Vyměň gumy a máš po problému
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com