Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Volant na zahraniční trosku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st květen 19, 2021 8:36 pm    Předmět: Volant na zahraniční trosku Citovat

Hoší vole, tady je tak mrtvo že počítám ani nikomu nebude vadit, když poptám něco neškodovkotroskového...

Sháním volant na Transita - rok 1995-2000 s airbagem, kterej tam bejt nemusí. Překvapivě ho sháním už vc jak rok a nikde nejsou. Všechny tranzity na vrakáčích jsou bez volantu.

Na stavu (teda pokud nebude přímo zlomenej či přejetej parním válcem) mi nák moc nezáleží - chcuk ho na obšití. Jde mi o to, že když sundám ten svůj a pošlu ho kožedělníkovi, tak zákonitě za dva dny umře, vezme si ho sebou do hrobu a já minimálně rok nebudu moct nikam jet, bo to nejni tesla, aby to řídilo samo a jeho bába bude mít blbý hemzy, když budu chcít borca exhumovat.

Informaci vedoucí k dopadení inkriminovaného dílu odměním rumem jihoamerického typu.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
T505



Založen: 7.1.2011
Příspěvky: 151
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so květen 22, 2021 7:01 am    Předmět: Citovat

Zdar je to tady nějaký přichcíplý, nicméně jeden známý by nějakej volant na Tranzita mít měl, nejlépe vyfotit a popsat na jakýho Transita.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2021 11:01 am    Předmět: Citovat

rok 95-00, transit Mk. V (ta pětka ale není směroplatná, v různejch zemích se to počítá jinak - někde jen generace, jinde i facelifty). Je to typ kerýmu se říká "smile" podle přední tlamy.

Volant byly jen dva druhy - s baťohem a bez, já potřebuju s baťohem (typ s baťohem, samotnej airbag tam bejt nemusí). Libovolnej i okruchtanej stav.




_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
T505



Založen: 7.1.2011
Příspěvky: 151
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2021 1:39 pm    Předmět: Citovat

Našel se takovej, s bagem se možná najde taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2021 9:43 am    Předmět: Citovat

Bomba !

Já sice mám s airvakem a chcuk ho tam určitě nechat, takže airvakovej by byl lepší - nicméně když nad tím přemejšlím, tak je to vlastně uzenka, bo jak jsem psal, ten stávající si chcu nechat obšít koží (ne snad z touhy po selském tuzingu, nýbrž proto, že obvod je okruchtán stejně jak u tohoto na fotce a je to nepříjemné na řízení) a náhradu sháním jen proto, abych v mezičase mohl tranzitem pohybovat. A na to přece airvak já hlupák co ? Na to přece airvak já hlupák nepotřebuju.

Takže určitě bych bral tuleten !
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com