Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

U Petrů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 9:35 am    Předmět: Citovat

No, tak jesli tam přijedu, tak se zase pěkně vidoulím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 2:25 pm    Předmět: Citovat

Kurňa!
Tentýž den přilétám od Atlantiku ve 22,50 na Ruzyň.
Jak poznamenal Pedy...stíhám akorát závěrečnou Confused
Ale pokusím se ji stihnout.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:12 pm    Předmět: Citovat

Hoši, teď jsem mluvil s Alvou. A von se mě ptal, jestli se v zimě nechystá nějaké setkání Smile

Sem na tleto nové fórum se prej nedostane, či co. Možná by bylo dobrý mu dát nák vědět. Či to tam zamluví někdo jinej ? Nebo jak je to vymyšlený ? Nirva ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 7:47 am    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
Hoši, teď jsem mluvil s Alvou. A von se mě ptal, jestli se v zimě nechystá nějaké setkání Smile

Sem na tleto nové fórum se prej nedostane, či co. Možná by bylo dobrý mu dát nák vědět. Či to tam zamluví někdo jinej ? Nebo jak je to vymyšlený ? Nirva ?


Díky za upozornění, stavim se za nim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Gizmo



Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Všechlapy (u Nymburka)

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 8:03 am    Předmět: Termit Citovat

Proč akce na které bych se rád podíval jsou v termitech který mám 1/2 roku plný Confused Question Kachle dokonce možná dýl. Jsou tací, kteří dorazí rovnou z letiště a hált i tací, kteří budou plesat s potencionální manželkou, potencionálním tchánem, potencionální tchýní a jejich známými na nejmenovaném mysliveckém plese. Sad Tudíž o5 jen doufám, že třeba příště. Embarassed Rolling Eyes Tož vy si dejte na mě jedno pifo a já na wás jednoho prcka.
_________________
Jsem ostuda, které rezne auto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klocak



Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

Když jsme u těch termínů - co takhle určit na akce, který se pravidelně opakujou pevný termín? Shocked Například Kachle - vloni se ještě 10 dní před akcí na 100% nevědělo, jestli to bude Surprised Zejména my "ženatí" by jsme to ocenili Embarassed Je to jen nápad . . .
_________________
Spartaka a Simcu, pak s Burákem dýmku !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 8:42 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba Kachle je naprosto pravidelně druhej víkend v červenci tedy cca, někdo kolem 15.7. Já vim, ale ono to zas má ten půvab, že je to na domluvě
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Klocak



Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Bu : vim vim, ale vzpomínám jak se vloni čekalo, až to předseda potvrdí, což má půvob Very Happy ale nese to spoustu komplikací doma (až budeš mít malýho "simkaře" tak pochopíš) Very Happy a v práci (mýho šéfa Ti nepřeju) Mad Dnes jsme se na tom shodli i s Rancherem Very Happy ALe co se týče setkání v hospůdce, tak to souhlasim ,že je lepší "neplánovat" Very Happy
_________________
Spartaka a Simcu, pak s Burákem dýmku !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 2:16 am    Předmět: Citovat

Klucí, nirva, však Kachle bejvá obvykle o víkendu. Tak do toho snad šéf nemá co mluvit, né ? Já si myslím, že je to kapitální békovina. Měsíc dopředu jo, ale třeba teď plánovat Kachli je k ničemu. Stejně většina malejch simkařů a větších simkařek někdy v květnu zjistí, že do toho Chorvatska by se dalo jet právě v tomhle perfektním termínu, anžto hlásejí, že bude pěkně a rodina se prostě dusí. Já bych řekl, že ten měsíc předem už každej ví, může-li a proto je pak větší prostor na demokratickou debatu. Jakože.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 7:49 am    Předmět: Citovat

Kachle bude v pátek v červenci. Hospoda teď nejbližší pražská bude 19. ledna U Petrů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klocak



Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 3:04 pm    Předmět: Citovat

LeDr : jasně jasně Embarassed , ale co se týče setkánéí u Petrů, tak jsem taky na plese - stejně jako Gizmo Sad Proto tahle debata a o Chorvatsko vůbec nešlo. Zdarec Rolling Eyes
_________________
Spartaka a Simcu, pak s Burákem dýmku !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 12:31 pm    Předmět: Citovat

Hoši, teď jsem mluvil s Alvou. A von se mě ptal, kdy se chystá nějaké to setkání U Petrů Smile Doktor prej mlel něco o 17. lednu, což se Alvovi zdálo divný, tak jsem mu řekl, že 19. v 18 hodin. Nebo, že by se konal ještě nějakej předsraz ve středu? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 2:51 pm    Předmět: Citovat

Mlel , mlel, no prostě sem řek možná sedmnáctýho, protože když mluvím do telefonu cestou z hospody, tak obvykle nekoukám do kalendáře. Já jakožto poněkud více přespolní přece nemůžu domlouvat termíny, né ? Shocked Kdosi tady mlel, že mu dá vědít Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

Do hýzlu, sem řek, že se tam stavim, ne? Tak nebuďte netrpělivý jak vojín na vycházce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Má pravdu, přeceda !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com