Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tomi-h a Bobi-h

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 11:08 pm    Předmět: Tomi-h a Bobi-h Citovat

Tak, abysme to tu trošku odlehčili od těch trosek, tak se vám přestavíme my dva. Teda těm, co nás neznají.....Všechno to začal Bobi, když jednou, zhruba před pěti lety přišel s tím, že chce sedana..... Tak jsme hledali (teda spíš on hledal, protože mě to nijak nic neříkalo) a našel tohle:



No tak jsme se na něj jeli podívat až do Olomouce....A plno lidí odsud ví, jak je to daleko....Když Bobi prolejzal sedana, tak já prolejzal stodolu. A ejhle našel jsem tam toto:



Láska na první pohled a za 14 dní se obě auta vezli domu.. . No a tím začala naše láska ke starým škodovkám.

Po 5 letech z toho vzniklo naše první kompletně (a myslím, že i kvaliltně a dobře) zrenovované auto.



Sedan je stále rozdělaný a čeká na dokončení.

Dalším přírůstkem, pro který jsme jeli byla 1201 STW....



A protože se nám líbila v jakým byla stavu, tak jsme jí dali rychlej garážovej kabát a jezdili po srazech a závodech téměř 3 roky. Zažili jsme s ní i několik strastiplných zážitků ....Burák a Ruda můžou vyprávět....A dokonce jsme i nějakej ten vavřín získali... V nynější době je odstavena a čeká na renovaci.



Potom se nám v rukouch vystříídalo několik stejšnů. Jak kombíky, tak pickupy...Nějaký jsme prodali, nějaký jsme rozřezali...A taky jsem měl ještě jednoho spartaka,ale ten šel do světa.
A abych nezapoměl taky jsme měli jednu 1203 valník....Tu jsme za nějaký peníz přenechali všem známému doktoru Peddymu.
Fotky sem dávat nebudu, protože jich bylo fakt celkem dost a všechny asi nemám.

Dalším vozem, který jsme pořídili a zbyl nám, je TAZ 1500 s nástavbou chladící box...



Letos na podzim dostal TAZ nový kabát......



Poté se mi povedl neuvěřitelný kup a přivezli jsme kompletní vybavení do 1202 sanitky, tak jsem se o tohle auto začal zajímat. Po pár pohovorech a rozprávkách s určitýma lidma jsme se rozhodli, že uděláme sanitku z 1202 z roku 61, 62. Tedy z prvních sérií.
Auto se mi bohudík po pár měsících hledání opravdu podařilo sehnat a to v neskutečném stavu...



Vše na autě je původní a originál, jen jsme ho z důvodu havárie předchozího majitele museli nechat přestříkat.



Předposlední přírůstkem do naší škodovácké rodiny byla 1202 dodávka...



Ta je uschovaná v suchu a teple a tiše čeká až na ní přijde řada.....

No a teď proč to vlastně všechno píšu....Po uvážlivém rozhodnutí, že ze Zrzouna by bylo škoda dělat sanitku, jsem rozhodli sehnat ještě jednu první serii 1202. A povedlo se. Dokonce ještě starší...Dnes ráno jsem jí zaparkoval na chalupě na dvoře...Tímto se chlubím novým přírustkem...



Bohužel je v horším a nekompletnějším stavu, ale na stavbu sanitky úplně ideání....
Ještě jedna fotka pro zajímavost. Takhle jsem ho přítáhl poslední ch zhruba 20 km:



A abysme měli výpis našich starých vozidel kompletní, musím udat jeden obytný přívěs SKIF:



A jawu 350 KÝVAČKA:



Víc fotek najdete tady: http://tomih.rajce.idnes.cz/Skoda_1202_STW_1961_-_priprava_na_sanitku/

Auta a motorky novější než 1985 neudávám, přestože jich máme ještě několik....[/list]
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/


Naposledy upravil tomi-h dne pá listopad 19, 2010 6:07 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 8:47 am    Předmět: Citovat

Coo too?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 12:35 pm    Předmět: Citovat

Pacienti... Jinak gratulace k té druhé 1202!

Ten sedan je nádherně MORMózní, nalinkuj sem i fotku po klempířině.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 2:02 pm    Předmět: Citovat

j.karel napsal:
Pacienti... Jinak gratulace k té druhé 1202!

Ten sedan je nádherně MORMózní, nalinkuj sem i fotku po klempířině.


Hele, a co se třeba na to rajče kouknout?

http://tomih.rajce.idnes.cz/skoda_1201_sedan/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 2:12 pm    Předmět: Citovat

Ano, já ty fotky znám... ale takhle to ve fóru vypadá jako by to měl furt v tomhle stavu.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com