Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[octavia] Samozápaly

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2007 6:42 pm    Předmět: [octavia] Samozápaly Citovat

Ahoj,
chci se zeptat, zda někdo již neřešil problém, kdy po vypnutí zahřátého spuštěného motoru (1221ccm) se tento okamžitě nezastaví, ale při doběhu (již s vypnutým zapalováním) ještě několikrát "blafne", načež se vyvalí ze ssání vzduchového filtru bílý dým. Jako první jsem samozřejmě vyměnil svíčky za origo fungl nové, závada ale trvá.

Napadá mě buď nedovírající některý sací ventil nebo příliš bohatá směs na volnoběh. Jsem ale momentálně mimo garáž a venku není moc počasí na experimentování, tzn. jakékoli zkušenosti nebo nasměrování na možnou příčinu pomůže. Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde vo samozapaly, tak to rozhodne nemuze bejt svickama, nebot pri vypnutym zapalovani nejiskrej. Ventilama to taky neni, je to pouze bohatosti smesi. Po zahrati motoru zkus utahovat sroub bohatosti a jakmile to zacne cukat, tak ho kousek vrat. A ted z jinyho soudku, dneska sem v dilne nadlab motor z prasete, dal sem tam trochu vic voleje, aby se poradne promazal, no to bylo coudu, tedka uz cekam jenom na kastli, az se vrati z lakovny, naopak v lakovne cekaj az jim vymenim hlavni jistic, kerej jim furt pada - to je ale prekerni situace. Novy praseci fotky dam za chvili na http://alva.goo.cz/fotky/prase .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 8:42 am    Předmět: Citovat

Díky Alvo, tajně jsem v tu směs doufal. Včera odpoledne jsem ztrávil čištěním rozdělovače a opravou zadrhlé regulace předstihu ... když člověku začne bez varování pršet do krámu a jen co všechno zklidí zase přestane ... opravy na cestě jsou sice romantika, ale i romantika má své meze :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 8:50 am    Předmět: Citovat

Na to je nejlepší - pokud člověk nemá garáž - párty stan.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RomanS



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

Praseci fotky pekny. Dost se mi libi ten "komin" na posledni fotce Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

vis co to bylo nastartovat motor v dilne s pomerem benzin-volej asi tak 10:1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com