Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Babča
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 9:58 pm    Předmět: Citovat

Stavebniny, stavební firma a stavební bazar Smile Lítám z pobočky na pobočku ale tam parkuju minimálně 2x týdně Smile
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 10:16 pm    Předmět: Citovat

Svatební bazar... ojeté manželky a tak Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 10:21 pm    Předmět: Citovat

no tak nějak vlastně
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chlastík



Založen: 21.6.2012
Příspěvky: 71
Bydliště: Žacléř

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 3:51 pm    Předmět: Citovat

tweetyno ale chyběla jsi na srazu... doufám,že zase za rok zkusíš ujet stovku km a stavíš se mezi další pacienty Wink
_________________
Škoda 1203, kolébka má , i hrob můj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po září 02, 2013 6:26 pm    Předmět: Citovat

no samozřejmě to plánuju už nějakou dobu, ale vždycky jsem pojízdná jen krátkou dobu Very Happy ale příští rok se snad už KONEČNĚ podaří Sad A jestli ne tak už to hodim ze skály
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...


Naposledy upravil tweetyna dne út leden 26, 2016 2:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 2:57 pm    Předmět: Citovat

Tak jak uz jsem rekla v jine tematu, tak se s vami pomalu loucim....

Proc jsem se rozhodla Babcu prodat? Pokusim se ve zkratce shrnout.
Vzhledem k dele tvajicim generalkam na obou scirech a dokoupeni starsiho Transportera, ktery se rozhodl zkouset, co si muze dovolit a kolik mi zbylo financi na opravy, nebyl cas, penize ani nalada resit jeste 1203, ktera uz nejaky ten rok stoji. Presto jsem ale ve volnych chvilich shanela vhodny motor. Nakonec se podarilo a ja ho radostne dovezla (k nelibosti manzela, ktery tomuhle projektu od pocatku moc nefandil. Hlavne protoze vetsina prace lezela na jeho bedrech Very Happy ).
Do toho vseho jsem ale pocatkem roku 2015 zjistila, ze je uz opravdu nejvyssi vas doresit roky odkladany prepis (poloprevod trval uz nekolik let, kvuli ekodani a nezdarenemu pokusu prevodu na znameho ZTP). Vzhledem k tomu, ze Babca je nepojizdna a bylo mi na STK receno, ze bez motoru mi nikdo evidencku delat nebude, jsem zajistila evidencku od znameho. Ten ale kvuli casove vytizenosti od ledna do cervna evidencku nestihl. Babci papiry tedy propadly a ja zacla zjistovat podrobnosti o veteranskych papirech. Coz jak tusite v tomto pripade nebylo moc jiste.
Zazrakem se mi podarilo sehnat jine doklady, ktere jsem ale musela prehlasit do konce roku, jinak take "konci". SPZ v depozitu. Byl srpen a doufala jsem, ze tentokrat evidencka vyjde. Ta dorazila 15.12., takze jsem vybehla naivne na dopravak... Kde mi bylo receno, ze letos, se na radu uz nedostanu. Oteviraji v 7:30 a 7:35 dojdou listky. Kazdy den jsem 50km na zkousku fakt jezdit nemohla, elektronicke objednani terminu vypnute....
Takze jsem se s Babcou rozhodla definitivne rozloucit.
Znamy mi doporucil, at zadost s kopii dokladu a plnych moci zkusim zaslat postou. Nic horsiho, nez ze takove podani neprijmou, se nestane. A ono to vyslo! Dopravak mi vysel vstric a pocatkem ledna jsem slavnostne drzela platne doklady k Babče.
Ale stoji uz opravdu dlouho a protoze cekame druheho trpajzlika, zvazila jsem celou situaci a uvedomila si, ze pristi minimalne rok az dva nebudu mit na podobne vylomeniny cas. Bohuzel nemam ani suche misto, kam bych ji na tu dobu ulozila a uz ty roky, ktere stravila cekanim pod sirym nebem, na ni zanechavaji nasledky. A tak i pres boj, ktery jsem za posledni rok absolvovala, jsem se rozhodla pro ni udelat (snad) to nejlepsi a rozhodla se ji prodat... O vikendu odjizdi k novemu majiteli. Jake s ni ma plany se neptam, nerada bych se treba dozvedela neco, co nechci.
A kdo vi.... Treba si tenhle sen nekdy zopakuju a dotahnu ho az do konce Crying or Very sad
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 6:20 pm    Předmět: Citovat

Crying or Very sad
A kto nám bude radiť ako správne leštiť hliníkové diely?
Tak všetko dobré a snáď sa tu raz prídeš pochváliť s nejakým Tvojim novým štvorkolesovým prírastkom narodeným v AZV či TAZ Trnava Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 7:46 pm    Předmět: Citovat

Muj sen je sanitka, ale budu skromnejsi... Az prijde ten cas, tak vezmu zavdek i obycejnou Smile a co bys chtel radit? Lesteni zvladne kazdej i bez mych kecu Laughing
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2016 8:17 pm    Předmět: Citovat

Nehovorím, že nezvládne. No rozdiel v tom výsledku iste bude. Od použitého prípravku (Sitol, Silichrom...) cez vlákno až po techniku. Či ručne, alebo máš nejaký šikovný strojček... Mám leštičku na karosériu, ale s tou hliníkové dielce namontované na aute asi len ťažko vyleštím. Myslím, že je o čom písať Razz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 8:47 am    Předmět: Citovat

Tak to rozhodne .. Pokud budes potrebovat, staci se ozvat a nejak to proberem Wink
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 1:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se zrovna dozvedela, ze novy majitel jede pro Babcu jen kvuli motorum, ktery k ni dodavam. Odsud ji poveze rovnou na ekolikvidaci... Uplne mi to vehnalo zlzy do oci ... Az jsem chvili premyslela, ze mu ji proste neprodam..
Mate poslednich par hodin rozmyslet si, co kdo chcete. Hazu do inzerce co muzu jeste z auta vytahnout za drobnosti....at se teda aspon neco zachrani Crying or Very sad
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2016 12:35 pm    Předmět: Citovat

Dopadlo to dobre! Smile

Babču si odvezl Milan Zajiček, takže Babca po letech konecne parkuje v suchu a ve spolecnosti dalších 1203jek Smile pry si ji da do kupy. Takze jsem spokojena.... Tedy v ramci moznosti.
Predstava, ze by ji puvodni kupujici odvezl do šrotu mi udělala hodně zle, takze jsem ho odvolala a dala echo Zajdovi Smile
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 6:13 pm    Předmět: Citovat

Pokud se na nej vsechny jeho trosky nesesypou Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 12:36 pm    Předmět: Citovat

Snad ne Laughing
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 9:12 pm    Předmět: Citovat

Takže sa Roman neozval, či pozde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Strana 12 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com