Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Babča
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 6:43 pm    Předmět: Citovat

To rozhodně ne Laughing Spíš si přprav nervy, až uvidíš to panoptikum. Mrkni na fotky Laughing http://pimpabu.rajce.idnes.cz/Trosky_Bystre_09/
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 10:12 pm    Předmět: Citovat

Jsem koukal, že tweetyna vystupuje v jedné nové knížce, Tak to gratuluju, v knížce o mě ještě nepsali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 7:45 pm    Předmět: Citovat

Se divíš???? Very Happy Laughing
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2011 7:50 am    Předmět: Citovat

JJ, myslim si že subkultura jsem rozhodně Laughing


Mimo jiné k Babče mi přibyla krásná několikabarevná 105L skvěle vystihující jejich stavy v dnešní době Laughing
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 2:12 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k potřebe jí teď použít jako stěhovací vůz, byla Babča znovu sestavena do provozu (teda z většiny dílů, některé jsou stále v bedýnkách po renovaci) a máme za sebou letošní první a poslední jízdu Very Happy já to auto prostě miluju Smile)


_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 2:23 pm    Předmět: Citovat

Takže přestěhování o 170km dál znamenalo poprvé skutečně dlouhou cestu s Babčou. Vzhledem k tomu že už skoro 2 roky pořádně nejela, jen takové ty občasné projížďky po okolí v délce max 10km celkem, jsem si nebyla jistá, jak dojedem... Ale riskla jsem to a v 9. měsíci těhotenství spokojeně naskočila do kabiny a vyrazila na silnice.

Byl to jeden z nejkrásnějších pocitů za posledních... no možná vubec ze všech Very Happy Jakoby na truc mi po 100km zastavila na kruháči (naštěstí dost širokém, abysme nepřekážely) v Mladé Boleslavi. Lidé mi mávali, zastavovali (puvodně jsem myslela že mě vytrubují at vypadnu, ale naopak, tvářili se jako členové 1203 fanklubu Very Happy ), dědeček z procházejícího manželského páru se zasněně zastavil a babička ho musela táhnout pryč... Krásnej pocit. Nicméně jsem Babče vysvětlila, že kliděn mužem jet dál, neboť Mladou Boleslav ona v rodnym listě určitě nemá. Dotáhly se špatně uchycené kontakty na baterce a jelo se dál. Předjíždějící řidiči s úsměvem mávali a já jim blahosklonně kynula levicí.
K domovu zbývalo ještě 50km, před námi kopec, který i moje 105ka nesnášela.... zhruba v polovině se z motoru ozval podivný zvuk... nepřestával a já si naivně řekla - no nic, pomalu opatrně vyjedu tenkopec at nepřekážím a nahoře mrknem co se děje.
Zbývalo cca 15m. Nahoře bylo jasno - kabinu zaplavila pára, Babču postihla silná inkontinence a bylo hotovo... Sad

No zasedla jsem tedy do pangejtu a s vlastníma hlasitýma výčitkama, jak se mi proboha muže stát že v záchvatu kochání se krajinou opomenu sledovat budíky jsem enchala motor chladnout. Pak jsem dolila vodu a postupovala dál. Motor už ale nezněl vubec dobře. Ujeli jsme ještě asi 20km a zvuk byl horší a horší. Na další benzince jsem zastavila a nechala manžela, který mi dělal svým autem doprovod, aby zavolal kamaráda s odtahovkou.

V záchvatu letargie jsem přislíbila, že jí prodám a cca půl hodiny čekání na odtahovku jsem bezduše seděla za volantem a tupě zírala do tmy... Bylo mi to tak líto... Taková blbost a já jí udělám... nesledovat teplotu....

Je to už 2 měsíce a Babča mi smutně stojí u domu, s prckem zatím nemůžu nic podnikat a tak jí na zimu schovám pod plachtu a po kamarádech zatím sháním motor. Je to na dobré cestě, snad na jaře přijde chvíle jeho výměny ... a snad doma vysvětlím, že jsem to s prodejem nemyslela tak vážně...






_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

ahoj tweetyno;ty si docela brutál Laughing v 9ti měsíci z troskou,to vypadá,jako kdyby si chtěla ušetřit práci týmu v porodnici Laughing ,ale je smutný že ti domů nedojela Sad .Ale coby,stovku už zvládla,tak příště to bude určitě lepší Wink .Ten můj TAZík zase má natočeno víc km na podvalech než na vlastní ose,takže mě vezlo už leccos,jen medvěd ho na zádech eště nevezl Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 3:24 pm    Předmět: Citovat

tak malej se ven nijak zvlášt nechystal, tak proč si neudělat tu radost a nepovozit se... navíc jsem jedinná, kdo se s ní nebojí jezdit a ještě se u toho tak debilně blaženě usmívá, takže to nikdo jinej odřídit ani nemohl Laughing
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 3:48 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 5:20 pm    Předmět: Citovat

Jako, ty jsi fakt frajerka! Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 5:55 pm    Předmět: Citovat

spíš blbec Rolling Eyes Sad
_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 5:22 pm    Předmět: Citovat

V pátek jsem viděl stát tu tvojí růžovou placku na konci Hradce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tweetyna



Založen: 8.10.2010
Příspěvky: 121
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 9:35 pm    Předmět: Citovat

je to FIALOVÁ!!! Twisted Evil Very Happy a jj, i při mateřské se musí chodit do práce no Laughing častěji tam stojí tmavě modré (skoro černé) scirocco, to jsem taky v práci Very Happy


Momentálně (o rok později) se mi podařilo vysvětlit manželovi, že bez Babči to u nás doma prostě nepůjde a tak se konečně zajelo pro náhradní motor, začalo se rozebírat a zjišťovat co jsem vlastně provedla... no... nic pěknýho to není...

_________________
Život je jako louka plná fialek... když se ohneš abys přivoněl, hned tě někdo kopne do prdele...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ritchie
adept na RCG


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 273
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 9:43 pm    Předmět: Citovat

Vylágrovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 9:54 pm    Předmět: Citovat

Tam děláš jo? Bejvala tam hospoda kde poměrně slušně vařili, ale co je v tom baráku dneska...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Strana 11 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com