Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kubus

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kubus



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 71
Bydliště: Mšeno

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 3:01 pm    Předmět: Kubus Citovat

Zdar, já jsem Kuba a vyskytuju se převážně poblíž Mělníka. Troska je moje srdeční záležitost, můj děda s ní kdysi jezdil u pohřební služby. Když jsem ten krám po letech poprvé řídil, byla to taková sranda, že jsem si ji musel pořídit. Je to hroznej vehikl, ale mám ji rád a radši dám do šrotu renaulta než ji Very Happy

Troska se narodila v roce 1989 a věrně sloužila ranému kapitalistickému zdravotnictví. 1500ccm, pětikvalt...

Musím ještě nafotit nějaké rozumné obrázky... dostala se ke mě ve stavu přerodu na mikrobus a já u toho v interiéru zůstanu... ale zvenčí mi bylo líto nevyužít původního béžového kabátku, a tak jsem sháněl a sháněl a pořád sháním...


_________________
Přátelé chvátám S.O.S.


Naposledy upravil Kubus dne pá září 09, 2011 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 6:39 am    Předmět: Citovat

Kdo chce kam, pomozme mu taz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 7:23 am    Předmět: Citovat

Zdar Kubus, vitam te tu, par veci jsme spolu resili uz na Truck-foru, ale verim, ze tohle forum je urodnejsi puda na tvoje dotazy Twisted Evil Vitej! Wink
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Kubus



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 71
Bydliště: Mšeno

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

Teda, to to ale letí, skoro rok pryč...troska asi bude muset nevštívit klempíře, naštěstí nic moc vážnýho. A protože do famílie přibylo přibližovadlo švédské provenience, píčolet (rozuměj "auto" s rytmem života) jsem zdědil já, takže tudlenc TAZmánie definitivně přestala být vozidlem pracovním a stala se vozidlem turisticko-chlastacím. Moji původní zadní lavici bohužel nějaký nenechavec ukradl i s kámošovou expediční troskou, takže je doma nová (jen přemýšlím jestli ji nevyměnit za ty vysoký sedačky co mám v prvních dvou řadách).

V současné době probíhá maximální tuzing - překopávka palubky, jejímž primárním důvodem je instalace topení z ochcávky (zatím to vypadá moc slibně, dodám nějaký foto). Škodovácký lucasy nahradily páčky z píčoletu, což eliminovalo skoro všecky otočný přepínače v palubce, který potmě nikdy nemůžu najít. Ty zbylý byly vyměněny za podsvětlený z autobusu. Podařilo se opravit mrtvé AZD a konečně jsem sehnal slušný poklice. Dobrovolní hasiči dobrovolně darovali modráky...teď už jen přesvědčit skorotchána aby mi příšerku nalakoval...

s troskou na věčné časy a nikdy jinak!!!
_________________
Přátelé chvátám S.O.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubus



Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 71
Bydliště: Mšeno

PříspěvekZaslal: pá září 09, 2011 8:58 pm    Předmět: Citovat

tuzing in progress:





Uploaded with ImageShack.us
_________________
Přátelé chvátám S.O.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com