Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Flamewar TAZ (a další) - konkurenceschopnost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

Díky trosky kvalitě fórum žije nabitě. Laughing .Čouk zjistí za kolik se sedí v kanclu na Moravě,jak podle vozu poznat kvalitního řemeslníka,kolik stojí stavební materiál v Praze a nakonec převratná technologie odstranění laku bez námahy Shocked Tady to prostě žije.
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

Jen počkej, až hlavnímu generálovi ve společnosti Drogerie TETAč - nebo kerý ty tekutý blbince vlastně vozíš - pískne v nose a koupí ti jako novýho služebáka na rozvoz WC čističů a šprcek fungl nágl novou ocelotí trosku s ABS, klimačkou, tempomatem a čtyřma airbagama... Twisted Evil
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 9:28 pm    Předmět: Citovat

kozzel napsal:
Jasny, kdo chce psa bít... Hele jako srovnávat bezpečnost trosky amoderního auta může jedině vůl...
S touhle debatou nechci už nic mít...
v 60ti z boku do 1203 kamión a pán jezdí dodnes... a tu o třech prasátkách znáte??
v 60ti zboku naklaďakem bys měl co dělat to rozdejchat se 7movym baworem... Mad http://www.youtube.com/watch?v=AYdp_MzHo_g
konec!

Už som chcel správcov fóra požiadať o spomínané hlasovanie, ale keďže si mi jednoznačne odpovedal, že som "vůl", tak pravdu už konečne poznám a hlasovanie je bezpredmetné. Hneď som spokojnejší Laughing
Každopádne si absolútne nepochopil čo som tým posledným príspevkom chcel povedať - čo je koniec koncov dobre, pretože to tu nebudeme už zbytočne zaplieňovať volovinami. Tým príspevkom som poukazoval na to, že "kto sa bojí, nech nechodí do lesa" - ako sa u nás vraví. A do určitej miery i "čo sa má stať, stane sa"... Ako napr. pri opisovanej nehode 1203, kedy ten kamión narazil zo zadu tak šťastne, že 1203ku natočil tak, že vodič nedostal plný zásah. Veriť tomu nemusíš - rovnako ako ja neverím, že si riadil 1203ku, keď tu píšeš o nevyhovujúcich brzdách, alebo max. rýchlosti 90km/h. Leda ak u skutočnej trosky. Tá však môže byť z každého auta Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 9:59 pm    Předmět: Citovat

Teď už to nemá cenu, už to jede v osobní rovině a to mě neba... to už nemá ten správnej šmrnc, takže nic nebude Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 9:03 am    Předmět: Citovat

A kto s tým začal? Nebol si to náhodou Ty, kto drzo a na plnú hubu označil ľudí, čo si kúpia 1203 za volov resp. analfabetov? Aj keď dobre vieš, že sú medzi nimi i niektorí užívatelia tohto fóra? A zrazu Ti začne vadiť zosobňovanie. Tak to teda ani bohmilý nevidel Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 11:20 am    Předmět: Citovat

Koudelka napsal:
Díky trosky kvalitě fórum žije nabitě. Laughing .Čouk zjistí za kolik se sedí v kanclu na Moravě,jak podle vozu poznat kvalitního řemeslníka,kolik stojí stavební materiál v Praze a nakonec převratná technologie odstranění laku bez námahy Shocked Tady to prostě žije.

Palec nahoru

Hoši mějte se tu pěkně, jedu na týden do lesa, ne že budete zlobit ! Žádné trhání techničáků a tak, jasné ?! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

Jak sem je označil, tak si za tím stojím, jak sem řekl, volové a analfabeti - to kdyby daly prachy na charitu, udělají lépe Very Happy Rolling Eyes a klidně si trhejte třeba listová pera mě je to fuk Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 5:47 pm    Předmět: Citovat

Ses debil a za tim si stojim, tece ti mliko po brade a poucujes tady starsi a zkusenejsi. Umis hovno a jenom vo tom kecas a este k tomu blbe. Mel by si se jit lecit. Vybijeni tvejch mindraku na tomto foru, kde jeste pred Tvym prichodem byla docela prijemna atmosfera svetsi o Tve pomerne znacne mentalni retardaci. Veskere dalsi Tvoje prispevky uz budu brat jako projev abstinencnich priznaku nebo vedlejsiho produktu nekvalitnich sedativ.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 6:19 pm    Předmět: Citovat

Dobrovolně se přidávám do řady volů a socek Laughing Troskou kadlám sice jen občas, ale jinak běžně jezdim 1202 (letos od dubna cca 12tis. km), oktávkou (letos zatim jen asi 1500), embéčkem (4-5tis.), stovkou, erkem, stopětkou užovkou... nic novějšího nemám a mít nechci. Běžný ježděni u mě znamená do práce po Praze cca 20km a 20 zpátky a po práci buď na chlaupu 80km po okreskách nebo za přítelkyní 100km po Mladoboleslavský dálnici. Něž si koupit plastovou fóbii na hlízing a dávat každou chvíli tisíce za servis u Pata a Mata a čekat, kdy se splaší elektronika a já např. ani neotevřu dveře zevnitř (už jsem slyšel několik takovejch případů), tak to bych snad radšejc jezdil i tou troskou...
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

Konec flamewaru, téma zamčeno. Pindour palec dolu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com