Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Flamewar TAZ (a další) - konkurenceschopnost
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

no včera , jsem vezl jen 390kg , dnes 470kg

na denodenní ježdění ji teď mám místo místo chcíplí ešky než se udělá filcka (ale jináč jezdím i na kole )
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajan1203



Založen: 12.2.2009
Příspěvky: 137
Bydliště: Varnsdorf

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

by mne zajímalo jak by jsi vozil ten štěrk ,písek atd. ve filcce nebo na KOLE ještě že těch 1203 máš dost .jinak ideální rodinné a pracovní vozítko na LPG
_________________
Šuknovský výběžek/sever čech jinak skype(pajanov73)ŠKatule 1500LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: út červenec 27, 2010 10:28 pm    Předmět: Citovat

no jo ještě že ty můžeš tahat vozejk , hodit to do ní tak seš bez ramen ,
ale jináč už mlčím , zase pojedeš pro brikule
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

Teda klucí.. já jen čumím. Já myslel, že je to jen koníček a vy to někdo používáte na běžný ježdění? nebo na podnikání???
Já teď vůbec nechci rejt nebo něco takového, ale to bych se na to podnikání vysral, když není na lepší auto a řešíte, že pořizovací náklady jsou malé!
Proboha v 1203 mi přijet řemeslník třeba na barák nabízet práci tak ho vyženu svinskym krokem. Protože pokud někdo podniká a vydělá si na 1203 tak asi nenni něco vpořádku!!
Doctor to s tou 120kou a dítětem přidělaným gumicukem přesně vystihl! Takoví lidi bych opravdu zbavil svéprávnosti, to přece nemůže mít bába v hlavě srovnaný?! A Naprostou pravdu máš v tom, že při tom, když ti vysvětluje, že na feldu za 15t nemá, vyhulí dvě cigára, a za den krabku nebo dvě. Naprosto chápu "blázny" který s tím jedou na výlet, nebo jako Buráka, kterej to má pro radost a ozvláštění všedního života, ale když mi nědko napíše, že je to dobré pracovní auto, s výborným prostorem??.. šmarja! Tak si kupte tranzita za 80t na splátky, kterej má airbagy, abs, bezpečnostní zóny, pořádné pásy a hlavně jede víc než 90 a přitom neletí!!
Zase mě něco překvapilo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

Do dítě gumicukem je realita. Tos mohl vydět sám. Vloni v Hradci Big Andrew s troskou.

Jinak já mám dvě trosky, páč sem magor. Nestydim se za to Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pajan1203



Založen: 12.2.2009
Příspěvky: 137
Bydliště: Varnsdorf

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

ještě že nepodnikáme a máme to na svoji opravu domku
_________________
Šuknovský výběžek/sever čech jinak skype(pajanov73)ŠKatule 1500LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 9:08 am    Předmět: Citovat

Nechcu nikoho urazit, mám u kozzla dělat hlavu a tak : ) ale hoši, si uvědomte, že když něco není dobré pro vás, tak to neznamená, že to není dobré pro nikoho ! Všecko je prostě otázka co od dané věci člověk očekává. A to je btw se vším, nejen s autama. Přijde mi fakt úsměvné jak se tu navzájem přesvědčujete, jaký je to střep a jak je to nahovno ... no dobře, tak pro vás je to střep a je to nahovno, ale to přece neznamená, že někomu jinému to neposlouží.

Osobně je mi jedno, čím by mi kdo přijel na stavbu. Zkusil jsem si ledasjaké profese a ono to není tak jednoduché si na sebe vydělat a uživit se. Takhle od stolu z kanclu a s platem >= 20 hrubého se to kecá, ale člověk může lítat od rána do večera, mít relativně dost peněz a přece je zase utopí ve firmě a je rád že něčím jezdí. A třeba moje osobní filozofie je radši chodit pěšky s holou řití než žít nadluh - a věřím, že nejen moje. Bohužel tohle dneska moc nefrčí, takže lidi kteří nemají 2 roky staré auto na leasing nejsou in.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 9:57 am    Předmět: Citovat

Proto je to flamewar Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 1:01 pm    Předmět: Citovat

No DVK, vono asi u vás na venkově (prosim, neber to jako nějakou narážku) ale je to trochu jinak. Ono totiž kor když je zákazník obchodník, tak kouká dost na to, jak vypadáš. Lidi raději obchodujou s uspěšným. Mě, když přijdou 4 maníci, přijedou ve slušným tranzitu, maj na sobě firemní monterky, tak k nim budu mít větší důvěru, jak ke 4 ušmudlanejm frajerum v otřískaný trosce, kde bude česky umět jen jeden . Mj tohle je jeden z duvodů, proč mám (Rodinná firma, tak je soukromý a zároven služební) auto Audi A6. Protože to prestě líp vypadá a pomáhá to obchodu. Věřim, že mi zas budeš oponovat, ale žiju u Prahy, kde to prostě tak je, to je produkt kapitalismu a ve firmě jsem 10 let, tak s tim jistý zkušenosti mám.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

a to je ještě hovno venkov - to mě minulej tejden volal podlahář, jesli bych si pro něj nepřijel a zas ho neodvezl domů, protože mu vydechlo auto ( favorit). Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 3:06 pm    Předmět: Citovat

DVK, ja nikoho nepřesvědčuju, každej tu plácá svůj názor tak sem sem taky jeden plácnul Very Happy Jasně, že je na každým v čem si jezdí! Ale já bych z bezpečnostního důvodu do trosky jakožto provozního auta nevlezl! Dyť to ani nic neuveze, jak se to zatíží nic to nevyjede, je to brzda provozu takže způsobuje nebezpečné situace.. atd.
Jak píše Burák, taky žiju v Prazem asi je to tu trochu jiné, ale vystihl to dokonale. Obchod dělají schopnosti a lidé. Ale prvostně si lidé vybírají podle vnějších parametrů a to jsou přesně ty motnérky a nebo to auto. Prostě 1203 byl morm už tehdá a dneska je to naprosto děsný.
A argumentovat, že něco co není dobrý pro mě nemusí bejt dobrý pro ostatní je sice správné, ale to bych mohl říct, že žít v zemljance a chodit srát do potoka se taky může někou líbit. ok může, ale je to blb Very Happy
Tak prostě podle mě je blb ten, kdo přidělá gumicukem dítě, a nebo svojí rodinu posadí do 1203. A o penezích to není!! to mi nikdo nevymluví!
A zavolat mi podlahář, abych pro něj přijel? Tak to si tu podlahu můžu rovnou udělat sám kurňa....
Vono je to podle klasické známé věci:
Na venkově je moře času ale žádné prachy
ve velkých městech je dost peněz ale žádný čas. A každej se s tim holt pere jinak :/ Rolling Eyes
Například mě je úplně jedno jestli jedu v novém nebo 10 let starém autě. Spíš sám nemám rád nová auta, protože člověk vyhodí tunu penez z okna. Zadalší nedělám v kanclu u stolu za 20. A za poslední pokud děláš od nevidim do nevidim, vyděláš peníze, ale zase je musís utopit ve firmě a nemáš na nic jiného než je 1203 ( to znamená že nemáš na nic protože troska je více méně zadarmo) tak se na to podnikání vyprdni, protože to neni podnikání. To je pak lepší jít k tomu stolu za těch 20, kde přijdeš domu a můžeš hodit nohy nahoru... co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 4:12 pm    Předmět: Citovat

V posledni dobe se mi nekolikrat stalo, ze sem po firme, ktera prijela moderni dodavkou ve firemnich monterkach dodelaval popripade predlaval elektriku a zakaznikovi ani trosku nevadilo, ze je prijel troskou, ba dokonce si nepamatuju, ze by me nekdo nekdy kvuli trosce vyhodil, prace mam tolik, ze musim delat i vo vikendech a to nikde nemam ani sebemensi reklamu. Takze se vcelku tesim, az nekam prijedu, zakaznik koukne cim sem prijel, vyhodi me a ja si po 5 letech dam konecne 14 dni dovoleny, no to bude parada.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

takhle to myšlený nebylo... to víš sám. Elektrikář je prostě elektrikář a je jedno čim přijede. KLidně ať přijde pěšky. Tady jde o získávání zakázek. A když se přijede na opravu střechy podívat normální pán v 5 let starym transporteru a bude mi nabízet práci a nebo nákej hej počkej v rozpadlym triku a z gaťek mu poleze chlupatej pytel ( to sem totiž vopravdu viděl) a k tomu všemu vyleze z trosky tak se snim asi bavit nebudeš. Protože takovýmu člověku dát zálohu 100t se asi bude chtít málokomu ne? Twisted Evil
A hele když máš tolik práce a makáš i vo víkendech? to si nevyděláš na pořádný auto? třeba s klimatizací, normálním úložným prostorem, airbagama, předpínačema pásů, dieselem co bude papat 7l, s normální zadní nápravou, pořádnným řízením, pořádnejma světlama co fakt v noci svítěj? Třeba bys pak porád neležel pod to troskou a víc vydělal Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ja sem si trosku koupil, pac sem ji chtel a ne, ze bych na nic jinyho nemel a usetreny penize pak pouzil na stavbu garaze, renovaci 603, porizeni novyho radia na vysilani a este mi zbylo na meterial pro 3 baraky. A troska mi jezdi za 12l LPG, coz je 6l nafty. A uloznej prostor v trosce - vejde se do toho co potrebuju a da se s tim rozume zaparkovat, pac je to kratky. Jedno ti doporucim, ponejprv se s troskou svez a pak kritizuj, vyvijet teorie vo tom, co si nekde slysel, co nekdo nekde napsal umi kazdej a nikam to nevede.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 7:21 pm    Předmět: Citovat

Tak vono, já záměrně mluvil o otřískaný trosce. Alvova troska je nová, včetně laku plusminus. A Alvo, ty nejsi uplně repre vzorek
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com