Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hlásím projížďku
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:18 pm    Předmět: Hlásím projížďku Citovat

Dnes jsem se vydal na výlet čítající na pana Mopačiho poměrně velkou dávku km. Ještě jsem s ním tak daleko v jednom kuse nebyl, ale vedl si skvěle a musím ho pochválit Smile



A tady jeden dlouhej kopeček kam se rozběhl na půl plynu.



Tak mě napadá otázka, jaká je vaše obvyklá cestovní rychlost na dlouhé tratě?
Jinak to bylo přes 200km brouzdání po Jižních čechách, počasí ideální.
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

80km/h
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

Taky 80 km/h.
... a v tomhle brzkém jaru pořád trochu vytahuju záclonku, ať mám aspoň 85° C vody ...

Jinak gratuluju ke kilometrům bez poruchy : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

Kdo je pan Popiči? Wink
Jinak jak se to vezme. Ono fakt děsně záleží, jak je to auto zvyklý. U některýho je to sedmdesát, některý nemá problémy se stovkou. Ale obecně je pohodových tak 80-85km/h
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 8:00 am    Předmět: Citovat

A taky záleží jak to komu jede.Naše STW těch 80 jede jen z kopce, nebo po dlouhý rovině.....

Jinak, když jsi jezdil po těch jížních čechách, tak jsi mohl dát vědět a stavit se.....
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomáš Matyska



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 94
Bydliště: Líně

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

Ale je hezký,jak to zase s jarem přibejvá.Pracuju v jedný fabrice ve Vochově (PS) s výhledem na silnici Plzeň-Stříbro a asi ve středu minulej týden tam fičela žlutá Felicia,v pátek bílá Octavia combi a dneska zelená Oktávka,nebo Spartak(přeci jen jsem cca 200 metrů od silnice a detaily jsem přes špinavá okna dílny nerozpoznal).Dlužno dodat,že to bylo tak něco kolem tý pohodový osmdesátky.
No prostě je nás ještě hodně Cool
_________________
Škoda Octavia combi,r.v.1967.
36 asfalt trhajících kiloWattů pohánějících zadní nápravu.Řeknete si: "levná kopie BMW M3" ,ale ve skutečnosti je em trojka drahou kopií Octavie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomáš Matyska



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 94
Bydliště: Líně

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Jo ještě bych zapoměl.Rychlost na dlouhý tratě taky maximálně 80-90km/h.
Akorát když se nějakej hranatej boleslavskej zadomotor pokouší mě dojet s úmyslem předjet,tak mu taktně naznačim,že bude mít těžkou práci,pokud nemá 130ku.A že na to 1221ccm má i s jednim karbošem je bez debat Very Happy
Fáčka ani Feliny mi neva,když mě líznou,zahraniční šunky taky ne,ale na zadomotóry jsem alergickej Cool
_________________
Škoda Octavia combi,r.v.1967.
36 asfalt trhajících kiloWattů pohánějících zadní nápravu.Řeknete si: "levná kopie BMW M3" ,ale ve skutečnosti je em trojka drahou kopií Octavie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 8:42 pm    Předmět: Citovat

Aneb: "Pipos, benga! Šlápni na to! Proč nehoukáme?" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ogopogo



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 39
Bydliště: BZR

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

To u nás na BZR se jezdí jináč: zásadně rychlostí 40 Mph, tedy 60 km/h. Má to řadu výhod:
1. nic to nežere - spartáček tak jezdí za 6-6,5l/100km
2. máte spoustu času se kochat, a to nejen cestou a krásnou krajinou (jezdím zásadně jen po okreskách), ale i optimálním zvukem motoru.
3. jedu tak pomalu, že mně nikdo nezdržuje a téměř nikde nemusím zpomalovat. Díky tomu mám naprosto čisté cestovní průměry -t120km ujedu za dvě hodiny téměř na vteřinu přesně, 60 km za hodinu.

Jednou jsem spartackem jel i skoro 80Mph, tedy pres 120km/h, ale už v 80km to byla otrava, nebavilo mne to. Nějak to všichni moc honíte, kucí. Na to máme jiný auta, ne?
_________________
Starý časy jsou starý, ale nejsou ztracený!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

No jiste, na rychlejsi jizdy mame 603.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 6:44 am    Předmět: Citovat

No spartáček bere možná 6,5, ale poněkud těžší STW na tom bude minimálně o litr víc při totožné rychlosti. Jinak já jezdím jak píšou klucí tak nějak 70-80, z kopce kam se rozběhne ale kilo jsem ještě nejel Smile
Kochání souhlas, po okreskách jezdíl ale spíš 50-60, jak je to členitější terén s kopcema tak to zase až tak nejede ( nebo bych to musel točit a to nechci ).
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tak jak tak koukám pěknej výlet a náhodou tě nenapadlo zajet na pokec k nám do Kaplice,zajít do dílny na čumendu atd.A jestli jsi přímo z Tábora,tak já jsem rodák z kopečku.Další téma na pokec.Máš to k nám 90 km.Takže další cestu naplánuj k nám.Na jihu nás moc není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

Ty woe to je náhoda...Kopečkovský Grandi Very Happy Taky jsem z Kopečka...odkud přímo jsi? Já z paneláku...výmluvný to název pro nevědoucího nicméně všeříkající zasvěceným.
Příště až pofrčím tak se určitě zastavím, chtěl bych ještě pojezdit ale uvidím jak na tom budu časově, že bych se do rozebírání vrhnul už tenhle rok...
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 2:49 pm    Předmět: Citovat

můj názor na rychlost jest ten, že je-li 1202 s rychlým diferákem, tak může i kolem těch 80.
pokud vezmeme v potez, že Š1000/100 mají nějakkých 125 max a ideálka se pohybuje kolem 70-80, u 1202, která má 100 nějakých 60-70.
Mám 1202-dodávku takže nějak max 60-70 aby to vyjelo na 4 menší kopce.
víc to už nehoním, je to zbytečné.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 6:15 pm    Předmět: Citovat

To je pravda, zbytečně zdržuješ provoz...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com