Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Doklady na 1200 pohřební
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 4:48 pm    Předmět: Doklady na 1200 pohřební Citovat

http://cgi.ebay.de/SKODA-1200-LEICHENWAGEN-Bj-1954-Typenschein_W0QQitemZ110091441577QQihZ001QQcategoryZ9903QQrdZ1QQcmdZViewItem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 8:02 am    Předmět: Citovat

Velmi velmi velmi zajímavá fotka. Pohřebák s křížkem nahoře, zrcátky na blatnících a ohnutým nápisem na nose. Moc hezké, děkujeme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

A nechceš to koupit ? vlastně to je techničák, možná by se dalo i oživit, ale raději spíš jen jako do sbírky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:27 pm    Předmět: Citovat

Já do toho du. Pokud někdo nějak nutně chcuk, ať se ozve, abychme se zbytečně nepřebíjeli (zase tak fatalisticky to mít nemusím,že)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

No já chcuk do sedanoidní sbírky .... ale ani nemám čas ani nevim jak do ebaye, takže bych se pak alespoň očkem pozřel .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 10:16 pm    Předmět: Citovat

Já celkem čile ebajuju, takže když to bude za rozumnou cenu, tak to zhnětnu. Spíš jen proto, aby to nezůstalo v rajchu. Anžto nejsem až tak sedanista, tak mi určitě ve finále postačí i kopie a originál bych beztak milej základno pravému sedanistovi za nějaké to nikterak velké grilované uzené koleno přenechal Embarassed

Vono sice, jak říkáme my římští katolíci - Memento mori, ale přece jen, až tak morbidní, abych sbíral techničáky vod pohřebních aut, to zas nejsu. Lepší moravský brabec v břuchu, nežli holub na střeše Laughing


Naposledy upravil LeDocteur dne so únor 17, 2007 1:52 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

Anebo přenechal za zajímavou publikaci Rolling Eyes
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 11:05 am    Předmět: Citovat

Já bych to taky docela vzal, ale nechci se z někým přetahovat. Přišel jsem bohužel pozdě. Ale kdyby ti to mělo Pedy zůstat ležet doma, tak dej vědět.
Já nabízím celý prase..... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

Ten bobik se teda nezdá ....... hned prase. Asi mu při závodech lehce přejedu nohu (viz četníci ......)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Takže než se vykecáte a rozdáte si lichotky a prasata, tak jsem si dovolil na to přihodit 9,65 euro, takže snad to vyjde. Pokud ne, plácali jste si játra zcela zbytečně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

JeBay Ti ???

Jako já myslel, že to končí zejtra, že... Takže podle mě je na přihazování času dost. Jen choboti přihazujou před poslední minutou - protože tím odkrejvaj karty.

Jasně jsem psal, že jestli to NĚKDO chce, tak přes NĚJ nepudu. Tohle je přesně ono - teď se můžeme přebíjet mezi sebou, to je vážně fajn...

Du vod toho, teda a dražit nebudu. Ne že to prokaučuješ !


Naposledy upravil LeDocteur dne út únor 20, 2007 7:15 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Urazil ses hezky, ale naprosto zbytečně a bezdůvodně. Mám k příhozu svoje důvody a nemám zapotřebí to vysvětlovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 12:50 am    Předmět: Citovat

?????? JEBEX ???????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 1:41 am    Předmět: Citovat

Picochu, já se rozhodně neurazil. Já jen nechápu tvoje myšlenkové pochody (do kterejch mi ale fakt nic není). Zkus se zhluboka nadechnout a projít si znova celé tleto fórum Laughing - nejprv založíš tletu větev. Pak ve třetím příspěvku v tomhle tématu vyzveš lidi, jestli to někdo nechce koupit a já ve čtvrtém napíšu, že teda jo, ale že kdyby někdo chcuk, tak ať se ozve. A ty místo toho, abys tady napsal - hoši, já do toho teda du, nepřebíjejte mě, tak napíšeš - všichni jste mamlasové, co akorát kecají a nepřihazujou, to já jsem jinačí kujón Rolling Eyes !

Opravdu své důvody vysvětlovat nemusíš. Já vlastně ani nechápu, proč si to sem vlastně vůbec dával. Vždyť o tom nikdo nevěděl - mohl sis přihazovat dle libosti...

Tak netetej - znova opakuju, že jsem se neurazil. To mě asi málo znáš - kdybych se urazil, tak tě začnu přebíjet, kdyby na to vejplata měla prasknout (dle Olinkovy strategie TKAO). Jen jsem napsal, že ustupuju z boje (neznáš totiž ani moje ebay nicky, tudíž bys nevěděl, kdo po tom jde)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 3:26 pm    Předmět: Citovat

Hm... Takže nezbývá než blahopřát výherci, že... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com