Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1202 STW v renovaci na prodej

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 8:23 am    Předmět: 1202 STW v renovaci na prodej Citovat

Přišel nám (mně a Pannymu) tenhle mail od kamaráda:

Vážení kolegové, přeji vám dobrý den
a obracím se na vás o pomoc a event. postarání se o jednoho stejšna Š1202 STW v pokročilém stadiu renovace. Stejšna jsem koupil v roce 1999, resp. jsem koupil dva a snažil jsem z nich udělat jednoho "výstavního". (Oba - jeden v zeleném provedení a druhý v béžovém provedení - vyfoceni v sekci zajímavosti na předsedově webové stránce). Když už se zdálo, že mé několikaleté úsilí bude korunováno úspěchem, tak se moje "drahá" manželka rozhodla, že už ji to se mnou po 13 letech manželství nebaví a našla si jiného kořena. To by na celé věci ještě nebylo tak nejhorší, ale jak už to v životě bývá..chce se po chlapovi půlka baráku, půlka aut...atp.
Proto mi nezbývá nic jiného něž stejšna prodat. Na přiložených foto je asi názorně vidět v jaké fázi renovace se stejšn nachází. Je třeba upozornit, že momentálně není pojízdný, neboť nejsou dodělané brzdy, není výfuk, není dodělaná elektrika...motor je funkční.Má nový červený lak a je k němu spousta ND - motor, převodovka, přední a zadní náprava, kardan, řízení a mnoho a mnoho drobných dílů. Auto má TP a SPZ - PUE 49 96, nemá již 5 let STK, neboť jsem se ho snažil dát do kupy. Jinak jsem v TP zapsán jako třetí majitel. Auto bylo v roce 1957 vyrobeno jako Š 1201 STW a v roce 1966 přetypováno a přestavěno na Š 1202 STW. TP je původní a lze z něho vše vyčíst. Vím dobře, že vyložené peníze a hlavně práce se mi prodejem nikdy nevrátí v plné výši, také jsem to pro nedělal. Ale je mi po tom všem úsilí líto stejšna odhlásit z evidence DI a odvézt do šrotu. Pokud byste měli někdo z vás zájem nebo i z vašich kolegů a kamarádů, ozvěte se mi na mail nebo mobil. Auto stojí v areálu opatovické elektrárny mezi PA a HK a díly mám doma v Kostěnicích. Cena by byla určitě dohodou. Díky. S pozdravem

Martin Horčička
tel.: 774 281 161, email: mhorcicka(zav.)ipplc.cz

Fotky ke stažení tady (6MB), malý náhled:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 11:31 am    Předmět: Citovat

Hezký autíčko. Škoda by ho bylo.
Proto sháněl Předseda tu kličku! Laughing
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vítek



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 11:42 am    Předmět: Citovat

vzhledem k situaci doporučuju sepsat kupní smlouvu, kde bude uvedeno, že s ohledem na špatný stav vozu, zejména jeho nepojízdnost a neúplnost, se kupní cena za vůz a všechny náhradní díly stanoví dohodou smluvních stran na 1.000 Kč. Tuto smlouvu pak předložit manželce, ať dostane spravedlivou polovinu!!! (Případně by se dalo napsat, že majitel vozu vzhledem k nákladům na skladování zaplatí tomu, kdo si ho odveze, 1.000. To by manželka musela půlku zaplatit.) Smile)
V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čezeta



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha - Chodov

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 1:43 pm    Předmět: Citovat

Sakra já chci stodolu, to je hrůza, proč jí nemám. Nasranej
Už by byl uskladněnej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

Stodola by byla, ale už je zasejc obsazená, prostě víc jak 8 aut zatím nepojme, tohle fakt naštve.
Myslíte, že by šlo ukecat přislušníka VB že zelená je opak červené(toto je pravda) a že to co vidí v TP a na autě je jen optický klam? Twisted Evil
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2007 7:21 am    Předmět: Citovat

Příslušníka VB bys možná ukecal, ale policistu nikoliv... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Andrew



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Policajta ukecáš skoro vždycky - tobě určitě nemusím popisovat různé příhody s autama bez střech atd. Laughing
_________________
Když to nejde silou, jde to ještě větší! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

Auto bylo prodáno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com