Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ekodaň, převody, polopřevody,čtvrtpřevody, výpalné a podobné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 1:46 am    Předmět: Citovat

poplatky se řešili už zde , : http://forum.predseda.com/viewtopic.php?t=450&postdays=0&postorder=asc&start=0 , counect tam dal výňatek , ale je v něm zmiňováno ZTP-P i ZTP

ti ZTP-P jsou na tom hůř , ale znám i takový který jsou nemocný jen před doktorem a jináč je jim hej
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

No prostě péčko je něco jinýho než pépéčko.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VT



Založen: 19.1.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Valassko

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 9:30 am    Předmět: hmmm Citovat

http://ekonomika.idnes.cz/lide-obchazeji-ekodan-za-prevod-stareho-vozu-napisou-ho-na-invalidu-1pp-/ekonomika.asp?c=A100211_200159_ekonomika_vel
_________________
...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 10:08 am    Předmět: Citovat

JJ, už jsme na to koukali. Pěkně hnusnej článek, místo aby se obouval do nesmyslnýho zákona, tak špiní lidi který si nechtěj nechat srát na hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 4:20 pm    Předmět: Citovat

To zas napsal nejaký šťoural, kerý nemá nic lepčího na prácu než dělať dusno.No jo pisálci Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 6:10 pm    Předmět: Citovat

já to ani číst nebudu... už z titulku mi je naprosto jasný o čem a v jakém pojetí to bude... takže nasrat a jezdim 3 autama na jedněch papírech. Evil or Very Mad
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 8:16 pm    Předmět: Citovat

Jezdíš?.... Wink
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 9:49 pm    Předmět: Citovat

nejezdi, postrkava Nalitej
Kazdopadne nechci tady vnaset nejaky zmatky, ale zaslechl jsem neco o tom, ze snad od ledna nebo unora tohoto roku by se ekopoplatek nemel vztahovat na auta domaci provenience, tudiz skoda/tatra, ale je to jenom nepodlozene tvrzeni co jsem zaslechl od jednoho bazaroveho prodejce, jeste se pokusim zjistit vic od kamarada co mam na urade. Ale myslim si, ze na 1203 by se tohle stejne asi nevztahovalo pokud by nebyla z Vrchlabi/V.Myta, co si budeme povidat, tech moc nejni.
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 11:54 pm    Předmět: Citovat

To by bylo hodně sprostý vuči ostatním a myslím, že Brusselu by se to taky nelíbilo. I když na druhou stranu, třea ten mrňavej maďarskej zmrd z Elysejskýho paláce dělá podobný píčoviny a unii se jen směje.

A podle mne by museli uznat TAZ do roku 93, za stále to byla ještě Škoda - TAZ (min do 89) a za druhý, tehdá to bylo domácí provenience.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 9:34 am    Předmět: Citovat

To jsou všecko JPP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 10:06 am    Předmět: Citovat

Pardon... správně jsem měl napsat "nasrat, budu jezdit"
Jedna 1203 zelená je, druhá se jako zelená tváří a třetí zelená byla. Laughing
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

no ještě že mám obě modrý , ale stou hnědou bych mohl vlastně taky jezdit páč ty papíry jsou z ní
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

Pánové je již vydán prováděcí předpis k novele zákona o odpadech? Rád bych vozidlo nechal testovat, abych nemusel platit eko výpalné. Ještě bych rád poprosil, kdo by byl ochoten pomoci popř. testaci provést. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StaraPakna



Založen: 22.8.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Loucká u Velvar

PříspěvekZaslal: so květen 01, 2010 7:41 pm    Předmět: Citovat

Dvoutakt napsal:
Pánové je již vydán prováděcí předpis k novele zákona o odpadech? Rád bych vozidlo nechal testovat, abych nemusel platit eko výpalné. Ještě bych rád poprosil, kdo by byl ochoten pomoci popř. testaci provést. Děkuji


Nebyl jen tetejí a tetejí.....
_________________
Hladám něco kam se vejdou Čtyři děti a čtyři psi....

Našel jsem STW tak dál uvidíme, vidim je malej..... Trosky vítězí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JČ29



Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 4:59 pm    Předmět: Benzin Special končí Citovat

Už před časem strašili, že výroba benzinu Special skončí. Dnes jsem se nas..l při ranním poslechu Radiožurnálu zprávou o tom, že ho vlastně skoro nikdo nekupuje, takže ho přestanou vyrábět. Dále kvákali, že zásoby vydrží pár týdnů. To je dva či co? Veteránisti asi verbež? Ti si budou kupovat dražší Natural a přikupovat aditiva... Nejlépe tohle udělat před létem, kdy můj autopark čítající 2 modré vehikly nejvíce huntuji ježděním. Takže pro jistotu mít v záloze předem zakoupená aditiva a v jakémsi poměru je mixovat s Naturalem obdobně jako žbrundat olej s benzinem do pinďourů.... Co se má lít do nádrže dříve? Aditivum nebo benzin a v jakém poměru? Nemám odvahu si dělat zásobu v nádrži 1200trosky. Takže jen kanystr. Už 3x mi nádrž navštívili tzv. zájemci. Třetí návštěva znamenala jen odcizení víčka u nádrže s bytelně zpevněnými dvířky a bez vycucnutí nádrže. Pro sichr jsem ji vypustil, zda není benzin vylepšen cukrem či jiným neřádstvem. Druhá byla provedena vyšroubování spodního (staršího kónického typu) šroubu s jeho zmizením. A shánět ho jsem musel. Asi zájemci šroub skončil v kyblíku s benzínkem. První byla gentlemanštější, protože po vypáčení tehdy nezpevněných dvířek víčko uložil do dutiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
Strana 3 z 18

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com