Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nový karburátor SEDR na Š1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 7:23 am    Předmět: Citovat

Kdoví jesli se mi tle zruda taky někde neválí. Měl jsem ho tenkrát namontovanej v Sieře - dědák nemoh sehnat originál Wébra, tak tunil. Jikov byl skoro novej, akorát přece jen inženýři od Forda nepočítali až s takovou unifikací a proto maličkosti jako o půl centimetru jiný průměr sání a karbecu atd. společně s dědkovými poněkud nepříliš logickými tuningářskými pokusy (například vzájemné prohození trysek prvního a druhého okruhu) měly za následek spotřebu 14 litrů na sto kilometrů, která poté, co jsem na E-Bayi koupil za 5 Euro funglovku origo karbec, klesla na přijatelných 8.5 litrů.

Ale vůbec nevím, jestli jsem ho vyhodil, někomu dal, nebo strčil do náké krabice. Když ho najdu, rád vysunu.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 9:19 am    Předmět: Citovat

Miguelovi do dodávky, ona nějak nejde oživit jedna komora a to auto si celkem zaslouží
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

jak jsem vyklízel majáčka na štípání tak tam tutově jeden byl kouknu po něm o víkendu , páč musím uklidit to co se válí kolem baráku , nějak moc očumujou hnědočeši , nejsem rasista , ale mám svůj názor
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 11:26 am    Předmět: Citovat

Mám karbeců půl přepravky.. ale za stav neručím...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com