Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pojmenování témat podle typů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 11:40 am    Předmět: Pojmenování témat podle typů Citovat

Zkusil jsem přejmenovat ručně všechny témata, u kterých to šlo, v sekci "Motory a převodovky". Vždycky před popisek problému jsem dal do hranatých závorek typ, ke kterému se to vztahuje. Co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Ale jo, mne libit Wink
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 12:02 pm    Předmět: Citovat

Možná je to p**ovina, ale tohle jsem už na nějakym fóru viděl a přišlo mi přehlednější to umístit na konec.
A to vlastně i vzhledem k tomu, že řada problémů týkajících se 1202 se týká i 1203. Proto mi nepřijde důležité vpálit uživateli jako první typ a pak téma, ale stačilo by téma a pak typ ke kterému se to vztahuje.

Další věc, co udělat pouze 3 popisky ( případně x popisek podle typů a pak pouze jednu - jiné ).
Takhle je jedna jiné, jedna neurčeno, jedna 1202 ( chápu že je to pravděpodobně jedna OT pro všechny stroje, jedna k tématu pro všechny stroje, konkrétně k typům ( asi? ).
Nestačilo by typ a jiné?

A nakonec jako improve, že by to nakonec nemuselo být za textem, ale při zakládání tématu by se k tomu přiřadila ikonka, kde se nyní zobrazují new/staré příspěvky, jakoby piktogram 1202, 1203 a ta by se tomu přiřadila při založení jednou. Tím by bylo zřejmé, že je to k 1203 a text téma by nebyl ničím rušen ( akorát nevím, jestli by to nevypadalo jako v cirkuse a zároveň jestli by to nebylo moc technicky složité )
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

Byl to jenom takový pokus. Mně osobně to taky příjde opticky nepříjemné, jen tu byly hlasy, že fórum je nepřehledné a že z názvů témat není jasné, o co jde. To je samozřejmě věc zakladatelů témat, ale i moderátorů. Chtěl jsem teda zpřehlednit aspoň to, aby bylo na první pohled patrné, jakého auta se to týká, ale touhle formou to asi není ideální. Ikonky PhpBB 2 neumožňuje, stejně jako ani rozlišování třeba barvou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 12:17 pm    Předmět: Citovat

Dílo zajímavé pro listování (a určitě pracné při realizaci), ale při použití funkce Hledat to bohužel nic nepřináší. Dokonce to jakoby zobrazuje chybné výsledky... např. hledat [1202] je mu fuck... asi nežere hranaté závorky.
Ten nápad s piktogramy je zajímavý..., ale ikonky by se daly přiřadit jen těm tématům... Motory ...Karoserie.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Přehlednost to určitě přidá, ale na tom začátku se to mě osobně taky nelíbí.. na konci by to možná bylo opravdu lepší.

Ale samozřejmě to je hlavně na zakladateli témata, jak inteligentně to nazve. Někde je tu topic "Trosko-brzdo-dotaz" u kterého je naprosto zřejmé o co jde. Laughing
Pak také dost záleží na plkavosti uživetelů a jestli se debata nerozvine v sice technicky zajímavou, ale přejde k jinému typu.

Zpřehlední to určitě, ale bude na moderátorech to nějak kočírovat...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 2:12 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že tohle cecedo jasně zpřehledňuje...vo tom žádná, jenom to tam prostě trochu překáží, možná je to o zvyku...nevim. Jenom jsem říkal z praxe, že jsem to už někde potkal a na konci to vypadalo méně překážejícně.

Ikonky škoda, vypadalo by to pak vymazleně Smile

To aby se jedno téma nezvrtlo v něco jiného mají dělat moderátoři a myslím si, že to dělají ok. Sice se třeba během týdne nahrne do tématu x OT ale najednou se někde objeví nové téma kam to přesunou a informace v původním tématu kde to je, což si myslím že je ideální. Dokonce mi i vyhovuje to, že to není striktně okamžitě přesunuto do pryč jak tomu na mnohých fórech bývá, ale prostě to setrvačností dojede a pak se to uklidí. Třeba z toho někdy vzniknou souvislosti, které by jsme jinak těžko vymejšleli. Za mě bych tohle neměnil.

Předsedo děláš něco s tím PHPkem? Třeba by to tam šlo někam doimplementovat...udělat ještě jeden sloupec a do něj klidně pouze moderátorským právem přidat obrázek čeho se to týká. No vymejšlim p**oviny já vim Twisted Evil
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 2:26 pm    Předmět: Citovat

Ne. Nejsem programátor, jen verbální pseudoveteránista.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

Tož jasné Cool
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 3:11 pm    Předmět: Citovat

Je tam možnost, aby při zakládání nového tématu nejdříve naběhly předvolby typu vozidel a zvolený typ se natvrdo přepsal na začátek nového názvu ? Jde přidat do přehledu za název témata další sloupec s typem vozu ? Ten by se musel vyplnit při zakládání nového tématu.
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 3:26 pm    Předmět: Citovat

Neni woe, už jsem se na to ptal o pár řádek výše Wink
( sice trochu jinak, ale v podstatě stejně )
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

A krevetky bys nechtěl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

NJN...nemáš je psát na jídelní lístek, když nejsou Laughing

Lidi dneska odmítaj číst a hledat Cool
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Předsedo, myslím, že si to spravil fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajan1203



Založen: 12.2.2009
Příspěvky: 137
Bydliště: Varnsdorf

PříspěvekZaslal: pá listopad 13, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

dobrej nápad je to přehlednější
_________________
Šuknovský výběžek/sever čech jinak skype(pajanov73)ŠKatule 1500LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com