Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Penále za ručení

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 12:17 pm    Předmět: Penále za ručení Citovat

Neměl jsem jeden mut od Vánoc do desátýho ledna pojištěnej. Přišli na mě zmrdi dost rychle, dneska mám doma obsílku od ČKP na 1070,- korun. Tak bacha na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 10:42 pm    Předmět: Citovat

Neplať já jsem byl ve sporu s CKP o 20000,- Kč a bez soudu uznali, že nejsem povinnen tento příspěvek uhradit a jsi z Prahy o to máš tu válku jednoduší nejlepší je se setkat volej 724647978 dam ti celý knowhov, hlavní je působnost zákona o povinném pojištění 168/1999, z odst.2 tohoto zákona plyne, že když máš vozidlo na soukr. pozemku ikdyž nemáš papíry a SPZ v depozitu, spáchal jsi přestupek neodevzdání SPZ to je vše, ale povinné ručení povinnost zaplatit nemáš a CKP nenáleží příspěvek, jediný co musíš udělat do 30 dnů od zaslání výhružky to dokázat, čim dřív tím líp, jejich bezplatná linka je k hovnu funguje jen osobní jednání na jejich místě na Pankráci, Mám celej dopis se všema paragrafama, dobré jsou svědecké výpovědi dvou důvěryhodných osob ukončené větou že tuto výpověď jsou ochotni zopakovat i u soudu. fotky kde to auto stojí, a dokumenty o tom že řádně platíš pojistku na jiná další auta a hoděj ručník do ringu, největší průser je u vozidel kategorie N kde se platí 130 Kč/den od hmotnosti 0kg Takže Fáčko dáš pade a Fáčko PickUp 130 , to je dost dobrá prasárna, všechno je to právnickej komplot( co je sto právníků na dně atlantiku Wink dobrej začátek Cool )
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 11:15 pm    Předmět: Citovat

Kadlátko, rád bych se ozval v průběhu Pondělka cca, kdy bych mohl volat abych Tě co nejméně otravoval? To mě zajímá Smile
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 10:25 pm    Předmět: Citovat

Řešil jsem teď jedno nepojízdný auto co na něj přišlo penále - po osobní návštěvě na Pankráci v centrále ČKP kde mi nějaká paní vysvětlila co chtějí jako důkaz o to, že vozidlo nebylo provozováno jsem dostal email kam to poslat:

dotazy@bezpojisteni.cz

Zpráva obsahovala:
- VS upomínky a nacionále auta
- fotky kde to stojí (pronajatá hala)
- kopie nájemní smlouvy k hale

Vyřešeno úspěšně do týdne. Musí se ale reagovat do 30 dnů od doručení jak je popsáno v tom dopise.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com