Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

sanita 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 7:48 am    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
Myslím si na ni - záleží na kolik pude. Pokud má někdo od tle nák moc eminentní zájem, pošlete mail, ať se ve finále třeba nějak zbytečně nepřehazujem...


No, nějak tomu nerozumím. Školy na to nemám, ale pokud vyvolávací cena byla 12 tisíc a aukce skončila s jediným příhozem, jaktože výsledná cena byla 13 tisíc???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

Tak jak to dopadlo? Dre, máme gratulovat nebo nic? Surprised
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

Tak gratulovat rozhodně. Jde jen o to komu Embarassed
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:45 am    Předmět: Citovat

jak to bylo ? jak to teď funguje ?
to někdo odstoupil z aukce ?
dříve to bylo tak že i když se nahodilo třeba 100 000 a druhá největší nabídka byla byla 10 000 tak výsledná cena byla jen pár korun nad ní např 10 100
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 8:48 am    Předmět: Citovat

Voni partyzáni třeba někdy na besedě s vašejma děckama řeknou, jak to tehdá vlastně bylo... Rolling Eyes
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:11 am    Předmět: Citovat

Já bych to čuchal tak, že týpek nabral hrachy, ža se o to nikdo nerve a stopnul to před uplynutím konce aukce, tudíž to jako konečnou cenu hodilo max. příhoz jediného přihazujícího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:43 am    Předmět: Citovat

Ne. NĚKDO si domluvil cenu "Kup teď" a baba to tam dala dodatečně. Proto i ten rozdíl ceny.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

aby ten šmejd nesehnal papíry
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

No, mi teda neni uplně jasný, proč to ten dotyčný udělal. Vybavuju si jemně, že jsem v davu o víkendu něco zaslechl, ovšem od nejmladšího z klanu. Ovšem měl jsem upito a nevěnoval tomu pozornost.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:09 am    Předmět: Citovat

To sou vjecy! Rolling Eyes
Tady se o dotyčné sanitce kecá od čtvrtka a já ji objevil na Aukru v pondělí v noci = 1 den do konce. A tady jsem ji "našel" dnes ráno, kdy jsem si přišel něco o sanitkách nastudovat. Třeba tu pohádku o zadním sedátku, co od ní neznám konec Embarassed
Objevil na Aukru, ale s borcem (nikoliv s babou) se jednalo už dříve - a to o té konečné ceně -, takže vzhledem k nulovým nabídkám a vyčkávání kupujících na poslední chvíli... změna byl 6 hodin do konce(!) byla domluva snadná.
LeDocteur napsal:
Ne. NĚKDO si domluvil cenu "Kup teď" a baba to tam dala dodatečně. Proto i ten rozdíl ceny.

má pravdu, neb telefony fungovaly stejně jako Internet.
Antagonizmy stranou, Aukro je boj a jednou se povede a pětkrát ne.
Tu sanitku chystáme synovi/bráchovi Davidovi takňák k promoci (medina) takže pokud víte o papírech, tak je jeden šmejd (možná) shání. Laughing
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 7:38 am    Předmět: Citovat

No tak se nám to tu zvrhlo ve vlnu emocí, že. Takže tohle vlákno asi dneska zavřu, už je irelevantní (přinejmenším v téhle kategorii).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 8:05 am    Předmět: Citovat

Tak příkladně já z toho velké emoce nemám. Ona to přátelé zas až tak bůhvíjak velká výhra není. Neříkám koupit to jako úloženku a dál to jako úloženku nechat. Ovšem chtít to koupit na okamžité srazové ježdění - to je ukázka nebetyčného optimismu. Vzhledem k roku výroby je to auto při dnešních podmínkách (a už vůbec nemluvím o budoucích podmínkách) jaksi zcela netestovatelný. Takže to znamená sehnat papíry řekněme za dva litry. Sehnat černou evidenčku za litr. Přihlásit za litr. Zaplatit ekodaň deset litrů. Projít STK - 1500 řekněme. A samozřejmě pojistit za tři litry a úplně na začátku nějak dopravit do civilizace, což nějakej ten, byť malej grošík taky zhamtne. Což tedy v důsledku víc jak třicet tisíc (za předpokladu, že se tam nebude muset vůbec nic měnit nebo opravovat) za sice kompletní, ale bůhvíjak pojízdnej ZÁKLAD K RENOVACI zas až tak úplnej suprkauf možná nebude Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.


Naposledy upravil LeDocteur dne st září 30, 2009 8:25 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 8:24 am    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
Tak gratulovat rozhodně. Jde jen o to komu Embarassed

K těm kyselým/poučným hroznům podotýkám, že to bylo kupováno jako budoucí Davidův projekt a jako současná úloženka je to myšleno. Určitě nevyjede napřesrok. To auto je totiž momentálně DOST nepojízdné! Prostě než se odpromuje, nebudou. Cool
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:03 am    Předmět: Citovat

no je škoda že to poje..... s tou eko daní a pojištěním
a taky že jsem se sem nepřihlásil dřív
a že jsem se dřív nepustil do 1203 atd atd

o sanitkových papírech jsem věděl téměř celý rok 2008 i s autem , auto jsem původně chtěl koupit , ale byla to jen zasklená shnilá kastle na relativně dobrých kolech za 5000 vybobl jsem se na to , za papíry chtěl 2000 ale ty jsem nepotřeboval , no ale jak jsem psal kvůli pojištění to dal do šmelcu

aby to bylo levnější , sehnat papíry v "polopřevodu"

ceny černých věcí jsou různé , za evidenčku bez auta jsem platil 500
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: st září 30, 2009 9:09 am    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
To sou vjecy! Rolling Eyes
Tady se o dotyčné sanitce kecá od čtvrtka a já ji objevil na Aukru v pondělí v noci = 1 den do konce. A tady jsem ji "našel" dnes ráno, kdy jsem si přišel něco o sanitkách nastudovat. Třeba tu pohádku o zadním sedátku, co od ní neznám konec Embarassed
Objevil na Aukru, ale s borcem (nikoliv s babou) se jednalo už dříve - a to o té konečné ceně -, takže vzhledem k nulovým nabídkám a vyčkávání kupujících na poslední chvíli... změna byl 6 hodin do konce(!) byla domluva snadná.
LeDocteur napsal:
Ne. NĚKDO si domluvil cenu "Kup teď" a baba to tam dala dodatečně. Proto i ten rozdíl ceny.

má pravdu, neb telefony fungovaly stejně jako Internet.
Antagonizmy stranou, Aukro je boj a jednou se povede a pětkrát ne.
Tu sanitku chystáme synovi/bráchovi Davidovi takňák k promoci (medina) takže pokud víte o papírech, tak je jeden šmejd (možná) shání. Laughing


ale jináč je prada že to chtělo hodit aspoň základní cenu a tím prodejci dát vědět o zájmu
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com