Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

sanita 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

No jo no.Zajímavé.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
alvis



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 51
Bydliště: HLOHOVEC

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 7:06 am    Předmět: Citovat

To je ina S-1202. Ta moja sanitko-pohrebak nieje na predaj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:47 am    Předmět: Citovat

alvis napsal:
To je ina S-1202. Ta moja sanitko-pohrebak nieje na predaj.


Ne?

"Prodám Skodu 1202 pohrebak. Motor, prevodovka po GO.Karoseria komplet vyvarena z novych plechov. Doklady zo Skody 1200 sanitka rv. 1953 v depozite. Chybaju zadne dvere z plexi, mam tam seriove. Treba dokoncit + nove ND. Cena 3000Eur.Len vazny zaujem.
24.9.2009 19:53:20 E-Mail: alvis@post.cz
Tel.: 00421-918373206 Kraj: SR - Trnavský kraj"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
alvis



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 51
Bydliště: HLOHOVEC

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

Netvrdim, ze to nieje moje, ale nieje to ta cierna sanitka. Mam este jednu rozrobenu....( z kamaratom na poli) a on potrebuje peniaze tak hold sa musi predat.
Tie fotky co su tu tak ta neni na predaj. Ta este neni vivarena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 2:19 pm    Předmět: pohrebak Citovat

Jen dotaz - pohřebák 1202 dělá opravdovým pohřebákem vlastně jen to plexi. Těsnění přepážky je drobnost. I kdyby byla v hodně pěkném stavu tak si myslím že ta cena je velice nereálná. Pokud ovšem má na té "nové" plechařině profi udělaný lak, pěkně všechna na ta povrchová rez vybroušená excentrem, epoxi základovka, plniče, lak jak zdrcadlo, prostě asi minimálně za 50000Kč, tak by se o 3000€ možná dalo uvažovat... jinak mi to přijde jako kravina, a to jsem dost velkej magor.

Dej fotky té na prodej... ať vidíme jak to vlastně vypadá, jinak se tu bavíme o ničem...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

A proč to sem píšeš??
Je to přece jeho věc za kolik to prodává, a že si to na tolik cení.
A kolik pohřebáků 1202 jsi viděl???Já jen jednoho a to ještě zbastlenýho s přepážkou z 1203. Nechci se hádat, ale zdá se mi, že přepážka je jiná, než v sanitce i dodávce. Někde jsem mluvil s někým, kdo zná toho chlápka , co má ten jedinej pojízdnej pohřebák v ČR a ten mi říkal, že právě protože nemohl sehnat origo přepážku, tak tam dal z 1203.
Ber to tak, že to je nesehnatelný auto. A když můžou dát lidi 5 a více tisíc euro za felicie, kterých je mraky, tak proč by se to nemohlo dát za 1202 pohřebáka, kterej téměř neexistuje. A jestli to je kvalitně udělaný z nových plechů, tak by to klidně i tuhle cenu mít mohlo.
Fakt mi přijdou někdy ty vaše řeči o cenách aut úplně mimo.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 4:24 pm    Předmět: Citovat

Dobře, nechám keců...
Cena je věc majitele a stejně jí tady tou diskusí neovlivníme.
Abychom se vrátily k tématu - sanita to sice není, ale i ten pohřebák by se tu mohl objevit, můžu tedy poprosit o nějakou fotku? Sice o něj z finančních a prostorových důvodů nemám zájem, ale rád bych viděl jak vlastně vypadá, třeba ta přepážka, původní máry (pokud jsou) a stav karoserie - vyvařená před lakem, nebo v nějakém stupni laku?
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
krankenwagen13



Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Ta pohřební z Náchoda je opravu jediný stroj,jen škoda,že majitel neizeroval více,přepážku by určo sehnal.Jinak pohřební verze pískovaná skla neměla..Takže trošku je pán vedle a další kdo je chtějí dávat,také.
Jinak,přepážka byla úplně stejná jako měla sanitka.Mám doma fotky pohřební 1201,1202 i 1203:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 6:35 pm    Předmět: skla Citovat

Ty skla nevím, ale je zajímavé, že třeba ta na slovensku (foto má Předseda tady: http://skoda1202.predseda.com/malatinec.htm ) má pískovaná jen na pravé straně... jinak co mám ostatní fotky se to buď nedá poznat nebo jsou čirá. Takže se dá předpokládat, že ty dvě jsou měněná ze sanity. Že by zrovna tato byla nějak přebastlená nemůžu soudit, ale zadní dveře s vypouklým plexi má.
A v datech 1202 máš Předsedo u pohřebáku psaná pískovaná, odkud jsi čerpal?
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
krankenwagen13



Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

Pískovaná skla nebyla,ta slovenská je má ze sanitky,jinak se vozila zahradka na věnce atd...hyg.stanice na dezinfekcï atd...1201,1202 jena rakev 1203 dvě rakve...Jsem v kontaktu s člověkem,co s tím jezdil od koní přes 1201,1202,1203 Barkas....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 8:51 pm    Předmět: Citovat

Tak s pohřebákama se dám do řači občas taky, ale nikdo z nich nejezdil s koňma... Laughing 1203 na 2 rakve ano, ale jen některé, existují co jsem zatím viděl 3 typy držáků na máry, ty posuvné se závlačkou na 2 rakve a pak jsem viděl dvoje na jednu rakev. Někde je vyhrabu a vyfotím. V té má krásce je samozřejmě nabastlený držák normálně z plechu na přičce a zadek drží část sanitkové podlahy.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 12:30 am    Předmět: Citovat

No vono je to tle původně o 1203ce na Aukru, kterou CHCUK já - takže se to přece jen trochu zvrtlo mimo - ale budiž, aspoň je vidět, že se se mnou nikdo přebíjet nechce Smile

K 1202 pohřenbákům - neznám je, ale v nákým elaborátu, co mám kdesi ještě schovanej z archivu muzea MB (pochopitelně jenom kopii Smile ) je VÝSLOVNĚ uvedeno, že tento vůz má přepážku "speciálně utěsněnou proti pronikání zápachu ze zadního prostoru"...

Takže si myslím, že přepážka je tam doopravdy jinačí. Ono popravdě řečeno - soudruzi byli celkem přísní materialisté a proto například možnost povídat si s mrtvolou pomocí šoupacího plexisklovýho okýnka pro ně nebyla nějak zvlášť prioritní, žeano... Twisted Evil

A jinak - zcela souhlas s Tomi-h. Cena je věcí toho, kdo zboží nabízí. Jestli má taková nabídka šanci, aby na ni bylo reagováno poptávkou - to už je věc jiná, ale diskuse o tom jsou určitě zbytečný.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 10:41 am    Předmět: Re: skla Citovat

j.karel napsal:

A v datech 1202 máš Předsedo u pohřebáku psaná pískovaná, odkud jsi čerpal?


Jo, nebráním se tomu, že to může být špatně. Viděl jsem to kdysi v nějakém dobovém filmu, tam to mělo pískovaný okna, ale třeba na fotkách v Zajímavostech 9 je má taky čirá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
krankenwagen13



Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

Le Doctore,až vyhraješ tu 1203,prosím tě moc o tu sedačku co tam je hozena vzadu naštorc-pač bych jí potřeboval do mojí Pepiny sanitky...Samo né zadarmo...Budeš ten nejzlatější člověk.... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

na dotaz směrem k prodávajícímu přišlo toto :
Dobrý den,k autu nejsou žádné doklady,takže vůbec netuším. S pozdravem
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com