Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Gumy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Off-topic chlívek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

hmmm polský ..................... jednou jsem si koupil nové letní pneu zn debica (taky polský) , za zaváděcí cenu , hmmm krásný nový ale ............ ve zdejším esíčku seděli seděli na silnici hůř než nejhorší ojetý jakýkoli gumy , a za sezonu byli sjetý , no fakt super nic horšího už snad být nemůže
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 6:04 am    Předmět: Citovat

No... já před dvěma rokama koupil v tesku funglovky Debica SuperFrigo na žaby subáčko, protože tam přídou kupodivu 12ky, což je z prdele rozměr, neska neviditelnej. Ale maj to polský fiátky, takže pšonci to valej furt. Stály v akci pětibábu kus. A sou na tem autě dodnes, úplně v pohodě. Je fakt, že s tím autem se snad nikdá víc než kilem nejelo - je to spíš takovej hajlendr, ale na sněhu se chovaj příkladně a vzorek maj furt dobrej. Takže zas asi jako se vším - něco je k svini, něco de.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 6:28 am    Předmět: Citovat

Jsem si dovolil tle téma separovat, by mohlo být zajímavý. Já teď mám na jednom autě gumy "Goodride", což jsou čínský napodobeniny Goodrich. Sám bych je nekoupil, ale dostal jsem je zadáčo. Jsou ale na tom asi 14 dní a maj teda najeto asi 100 kiláků, takže se teprve ukáže co je to za shit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 8:26 am    Předmět: Citovat

Co jsem videl testy na goodride, tak z toho tak spatne nevychazeli, kdyz se jeste pricte cena ( nedejboze kdyz je ma nekdo zadarmo Smile ), tak si myslim ze je to dobra volba.
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 8:39 am    Předmět: Citovat

Jj, Debicy měla teta na fabii, byly asi rok starý a ve 130 z ní moc nezbylo. Naštěstí to bylo na zadní nápravě a prázdný dálnici, tak obě tety a prasynovec jsou v pořádku.

U gum prostě záleží na směsi. Mám najeto dost a prostě když to jde, volim Michelin. Nejsou uplně nejlepší ve všem, ale v každým testu 2-3, tzn jsou vyvážený. To třeba GoodYear Hydragrip jsou geliální na mokro, na sucho nicmoc, ale vydržej 20 tis. NA Mišákách jsem na stodvacítce najel já 70tis. Prostě levné sračky z Baumaxu mi na auto nesmí. Ono se to ve výsledku nevyplatí.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 9:14 am    Předmět: Citovat

Já většinou Buráka ztetávám, ale něco na tem bude - brácha co měl megana kombíka, tak po 40 000 co měl sjetý originály tam koupil mišelíny (označení nevím) co byly kdesi v akci 3+1zadax a ujel na nich skoro 80 litrů (a to většinu po germánskejch dálnicích, takže dost rychle). Nevěřil tomu on ani já. Ty další koupil úplně stejný a vydržely zas tak - prodával rencka při 200 000km a ještě pořád se na nich dalo jet.

Jinak loni jsem na podzim kupoval na scenika zimáky GoodYear UltraGrip 7, protože stály přechodně snad jenom 1100 kus, nebo kolik - už sem je nesundal a jezdil s nima celej rok (mimochodem, nevím jak by se to auto chovalo s jinejma zimákama, ale fakt jsou na sněhu skvělý), takže zatím nějakejch necelejch 20 000km a další zimu určitě ještě odjedou ANNAH. Na suchu nejsou ani moc slyšet (narozdíl třeba od těch Debik, nebo Matadorů, co sem měl na sirce), na spotřebě letní provoz nejni nijak znát. Takže su s nima zatím taky náramně spokojenej. Navíc když si vezmete cenu tletoho a cenu baumaxovýho protektoru, tak jaksi opravdu nejni vůbec co řešit.

Jak říkám - třeba na to subáčko, který jezdí jen v okolí naší vesnice zhruba šedesátkou a díky všehrabu mu na přilnavosti zas až tak nezáleží, jsem ty debiky dal naprosto s klidným srdcem. Ale u auta "na běžné ježdění" - teda dálnice atd. je tohle asi opravdu to nejblbější místo k úsporám...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 9:35 am    Předmět: Citovat

Já jsem v podstatě spokojenej téměř se vším, mám malý nároky, nejezdim moc rychle a najedu ročně tak patnáct tisíc. Takže na autě na ježdění mám matadory letní i zimní a teď ty goodride se mi zatím celkem zamlouvaj, že dobře seděj (je to ale tím, že jsou to 185ky, místo 145 který tam mají být).

Kdybych najezdil jako Burák stotisíc ročně, tak bych taky měl nároky uplně jiný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

Ještě jednou debica. Měli jsme jo nazutý na služební Filcce (protože stát nemá na pořádný gumy peníze) Kamarád jel z Olmiku na Prahovice nad Vltavou a kombinace skvělých pneu a D1 zapříčinila blízké setkání bůhvíkolikátého druhu s návěsem jedoucího kamionu. Měli to tak tak. Jel v levim a řachlo mu přední pravé. Prostě príma. Byla z toho expertíza a bořík to prosral na plné čáře. Prej nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze.... šak víte. Jak je tomu u nás, do filcky se pumplo kolem 80 000 tisíc a pěkně mu to strhávaj z platu. Za ty prachy by se koupily minimálně dvě jiný a ještě by zbylo na basu dvanáctky. Howk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 1:30 am    Předmět: Citovat

No jo...ale za nepřizpůsobení povaze a stavu moc gumy (byť sebehorší) nemůžou, ne ? Embarassed
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 12:02 pm    Předmět: Citovat

Neprizpusobeni stylu jizdy stavu a povaze vozovky..... je v CZ univerzalni policejni zaklinadlo, kdyz si nevedej s nehodou rady a nechce se jim nic resit a premejslet nad tim.
Pac u nas jsou silnice tak doj*bany, ze prizpusobeni se jejich stavu by znamenalo jet 50km/h a to jen na vybranych lepsich usecich.
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 2:15 pm    Předmět: Citovat

Jestli byla expertiza, tak se proti takovémuto tvrzení PČR kupodivu dá poměrně úspěšně bránit. Ono někdy je to trochu jinak Smile Měli jsme spolupracovníka, jakéhosi Honzíka Mlékaře. Byl to takový mladý nadějný stíhací pilot. Jednou rozstřelil služebního tehdy ještě formana, skoro na sračku. Zdůvodňoval to tím, že mu praskla za jízdy ZASRANÁ SLOVENSKÁ pneumatika, takže nemohl nic dělat a rozkouřil to o svodidla. Fíci mu dali pokutu, ale on se bránil a tak firemní právník zahájil spor. Zaplatili jsme si velice drahého experta, jehož verdikt ovšem nakonec zněl - "ano, na vozidle došlo k defektu a proražení pneumatiky. Ten však byl způsoben až nárazem o svodidlo"... Smile Smile Smile
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Predseda napsal:
Jsem si dovolil tle téma separovat, by mohlo být zajímavý. Já teď mám na jednom autě gumy "Goodride", což jsou čínský napodobeniny Goodrich. Sám bych je nekoupil, ale dostal jsem je zadáčo. Jsou ale na tom asi 14 dní a maj teda najeto asi 100 kiláků, takže se teprve ukáže co je to za shit.

Mozna jsi ale moh uvyst link na zacatek, resp na tema, ze kteryho se to zvrhlo,
protoze nekteri z nas ted vubec nemame ten zaklad, o kterym se tady mluvi Smile
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 4:40 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde o znacku/cenu,
tak ja mam vyborny zkusenosti s nejakejma levnejsima... i s montazi a vyvazenim staly asi 4,5 nebo 5k na 4 kola (Fiat Tipo),
a auto na nich sedelo jako pribity - protoze holt byly novy.
Takze mi skoro prijde, ze levnejsi funglovky jsou lepsi, nez prezivajici znackovy.
A dokonce to mozna byla i ta Debica, co s ni mate spatny zkusenosti.

Ale asi je dulezity rict, ze jsme je koupili primo v pneuservisu (ne nekde v hypermarketu). Do hypermarketu totiz i znackoviu vyrobci posilaj specielni edice, ktery jsou mrtvy uz od vyroby, aby se to dostalo na marketem pozadovanou cenu. Treba autoradio Blaupunkt, urceny pro hypermarket, nemel Blaupunkt ani v bezny nabidce (ale bylo jeho, nebyl to plagiat), a to radio celkove stalo za pendrek, prestoze opravdo pochazi od Blaupunktu.
Podobne Olpran, kterej bezne vyrabi nefunkcni parodie na jizdni kola s zivotnosti 10km, nejvetsi sroty ze svych srotu, urceny pro Tesco, dokonce ani neopatril svym firemnim oznacenim... radsi je tam dal jako noname, protoze uz i on by se bal o svou povest (a to je u olpranu co rict).

Takze jako klicovy povazuju to, jestli to kupuju v marketu nebo u odbornika. Firmu bych povazoval za podruznou vec, protoze i znackovi vyrobci se nechavaj ukecavat k tomu, ze pro hypermarkety vyrabej specielni edice pro svoji ostudu.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Původně jse se v tomhle tématu nechtěl projevovat... ale přídám svou zkušenost. Moje auto na normální ježdění - Forman, tak 20000km za rok:
letní Debica z hypermarketu - nesmí pršet a bejt nic na silnici, v porovnání s těma sjetejma barumkama před tím ty nový Debicy jsou 10x horší, ale mám je, tak je dojezdím.
Zimáky - Dunlop WS M2, naprostá spokojenost, i na čerstve vypluhovaným kopci se dá zastavit a rozjet... Tady na horách to je totiž tak, že je ouzká silnice mezi 2 metry vysokejma mantinelama, akorát na šířku šípáku a kdo jede nahoru, nesmí zastavit protože by to moh pak zcouvat celý dolu a zkoušet znova a kdo jede dolů tak nezastaví jinak než najetím do toho mantinelu...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 7:24 pm    Předmět: Citovat

Jsem sklerotik a pendrek si pamatuju.
Tak ty dobrý zimáky jsou Trayal.

Ale nápis Debica jsem někde viděl... a jak tak přemejšlím kde, tak se nedá vyloučit, že to bylo na rádoby "univerzálech" se kterejma jsem se onehdá odrazil s autem od plotu... Ale to nevím jistě, to už bych si vymejšlel, a to už tady bylo Smile .

Každopádně ty dobrý a relativně levný z toho pneuservisu jsou Trayal.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Off-topic chlívek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com