Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Krásnej stejšn
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 12:41 pm    Předmět: Krásnej stejšn Citovat

Zdar na této adr. pěknej stejšn k mání. Mluvil jsem s paní co ji to patří a bohužel není až tak soudná. Pod 100000 kč nepujde. Pokud přesto budete chtít kontakt milerád poskytnu.http://auta-veterani.sbazar.cz/skoda-1202-veteran-bystrice-n-p-o2894735.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak ať si to pani vetkne do pr...e ¨Je pěknej, ale nad 30 nesežene kupce.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

No to mi říkala, že to je zatím nejvyšší nabídka a ona to nevzala. Tak asi kecá, protože českej důchodceš si takhle vyskakovat nemůže. byl jsem ji ochotnej nabídnout tak 20 za oba. Možná 25. Ale upřímně mě rozesmála.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt srpen 06, 2009 5:20 pm    Předmět: Citovat

Tak zase nepřehánějte. Oba jsou docela pěkný, takže nějakou cenu mají. Myslím si, že tak 50 by byla reálná hodnota.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Proč by si českej důchodce nemoh vyskakovat ? Za dvacítku by fakt byla blbá - pokud někdo z Vás dva takovýhle vozejky má, stačí mi poslat mailem číslo účtu, v pondělí ráno tam dvacku máte.

Samozřejmě - i když tle štejsny od vidění znám, detailně jsem je nikdá neprohlížel, takže nemůžu nic tvrdit o 100% stavu. Ale - kolik takhle vypadajících štějsnů ste za poslední rok viděli na prodej ? Pokud babča nevyměkne, určitě prodá - ta částka co píše Tomi není podle mě vůbec nereálná. Chce to jen nespěchat. Já jí docela držím palce...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

No, za dva jo, to je to, co jsem psal, ale pade za štejsnu? No, možná, když bude někdo magor, za tu deluxe, ale kilo za obě je utopie. Ale nás to srát koneckonců nemusí
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 9:48 pm    Předmět: Citovat

Herr doctor jak tak koukám, jseš docela prudič ne? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirek 6



Založen: 8.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: stř. Čechy, u Mělníka

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 10:35 pm    Předmět: Citovat

Jo, za sto je to hovadina, ale za padesát bych tomu rozuměl.

Nebo radši koupit šrot za 5 a ten pak renovovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 11:22 pm    Předmět: Citovat

A nebo koupit za 180 uplne novyho.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 11:52 pm    Předmět: Citovat

J.S. - V tom se určitě shodneme. Jsem ten největší prudič v českomoravské kotlině - ovšem to je o mě dlouhodobě známo. Jsem jen alergickej na podobné "obchodní brečounství" - prostě občas se dá ještě udělat suprkauf, kdy bys z někoho opravdu tyhle dvě auta za dvacítku dokupy vytáhl. Ale reálná tržní hodnota to jaksi není, že. Nevím co všechno máš, ale kdybys měl tyhle dvě štejsny, tak je prostě za dvacet nepustíš ani omylem. A ty píšeš, že jsi byl stařence OCHOTNEJ nabídnout dvacet, MOŽNÁ pětadvacet za oba ? Fuj ! A bába je hned hajzl, že to nechce pustit za hubičku a nemá si co vyskakovat. Kdyby to byla tvoje prateta a ty ses zejtra dozvěděl, že to prodala za dvacet, budeš to sem psát jako odstrašující případ, jak nějakej vychytralej židáček napálil chudáka důvěřivýho bezbrannýho důchodce a "jaký sou překupníci svině". Jasně že by každej z nás rád tyhle dva kousky za pětadvacet koupil a ten horší z nich obratem na aukru za dvacet buchnul, že. Ale takovýhle obchody už se dneska přes internet málokdy podaří udělat.

Prostě bába má něco, co má hodnotu a není úplně blbá, tudíž to zkouší prodat. Proč ze začátku nezkusit dvojnásobek reálu (však jen se podívajte na i-veterána atd., co tam běhá za cifry) ? Jasně, že stovka je přestřelená. Tak půjde dolů. Ale jak jsme se většina shodla, padesátka je reálná. Jeden si necháš, druhýho za dvacku pustíš, udělal jsi rozumnej kšeft a dědáček tě rozhodně ze záhrobí chodit strašit nebude.

Zkrátka bych tady nad tím absolutně nebrečel, nekomentoval to a když je cena mimo moje možnosti či moji ochotu, nechal bych to plavat - jako mormilion dalších verglů.

Jestli jsem se tím někoho dotkl, tak se možná omlouvám. Pokaždé když mám SBŘ, bývám nepříjemný. Ale su tady už tak strašně dlouho, že si z toho nikdo nic nedělá...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 6:45 am    Předmět: Citovat

Jak to tady tak pročítám,tak jste asi ještě nezačali dělat renovaci takovýho auta.Mirku ty píšeš koupit šrot za 5 a renovovat.Já koupil šrot sedana za 7 a začal.Dneska mám kastli v základu,mám hotový chromy,poscháněný nějaký píč....y a nemám hotovej podvozek,motor,lak,čalounění a pod.Dneska jsem v tom skoro za 100.Takže kup za 5 a začni.Dneska kdybych ho neměl a trefil na tyhle dvě a hlavně na tu luxu tak, bych se moc nezdráhal.Vždyť se podívejte kolik je zbaslenejch felicií před renovací a za jaký cany.Pod 100 nekoupíš žádnou.A je jich jak sraček narozdíl od stejšnů luxů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 9:33 am    Předmět: Citovat

Souhlasim s LeDrem. Bobi, máš sice prtavdu, ovšem u těhle aut je ta rovnice renovace 200% ceny hotovýho auta, tzn. zrenovuješ za sto, prodáš za pade, tak to prostě je.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 10:26 am    Předmět: Citovat

Svatá pravda - ví vo čem mluví. Vezměte si třeba jen takovou debilitu, jako je vozejček PAV (pro moderátory - tyto přívěsné vozíky se používaly na motocyklech v době výroby vozů Škoda 1202 a podobných. Není pravda sice známo, že by se - kromě typu PAV100 - připřahovaly přímo za tyto automobily, ale technicky nemožné to není. Navíc by to vypadalo fakt krutě - obzvláště kdyby byly připojeny za štejsnu rovnou dva vedle sebe). Pan Krajanskej - takovej šílenec - je vyrábí kompletně celý z laminátu. Profi kvalita - perfektní zpracování a zvenku nerozeznatelný od originálu. Prodává to v dílech, nebo kompletně hotový, nalakovaný v jawácký třešňovce za asi osmnáct kolíků. To je na první pohled strašnej ranec peněz. Jenže pávy před renovací už dou dneska pomalu k desítce - tak osmička je běžná cena. Já měl štěstí a svýho sem sehnal za čtyři litry a půl. Jenže - nový víko, litr. Blatníček - litr. Pleumatika, pětikilo. Světlo, odrazky, štítek, kříž tažnýho atd. - dva litry cca celkem. Základovka, kyt, horní barva - litr minimálně. Stříkal jsem si to sám, takže garážová "dvoumetrová kvalita" - v kontextu s mejma mašinama sice perfektně dostačující, ale kdybys to připřáhnul za nějakou nabukvenou voňavku, hned bude vidět, že je to morm.

Takže to jsme zhruba na desíti litrech. A když si vzpomenu na ty desítky hodin odrezování, vaření, broušení, kytování, znova broušení, znova kytování, lakování a měl bych si počítat dvě kila za hodinu, jsem klidně na dvaceti litrech. Prostě kdybych dneska zatoužil po pávovi a neměl ho, tak se budu dva dny rozdejchávat a pak si zajedu do Ledče ke Krajanskýmu pro lamináta ANNAH...

Brečím ? Nebrečím. Když něco chcuk, tak si to koupím, nebo když na to nemám, tak na to hnětu. Ale nad cenama, který jsou na trhu nebrečím. Prostě zákon nabídka/poptávka funguje už stovky let naprosto bezchybně.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 1:10 pm    Předmět: Citovat

Smile Ok Ok, skládám zbraně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 1:44 pm    Předmět: Citovat

J.S. - ale to fakt nebylo nic proti tobě - to je jen taková ta věčná obecná debata nad skuhráním ohledně nenažranosti trhu. Stejnak by nám přeceda až po víkendu vystřízliví naházel pévévéčka všem co jsme tady Wink

A nebo by byl zase takovej frajer, že by sem do záhlaví dal anketu - "Kolik si myslíte, že bude činit prodejní cena obou štejsen ?" a nacpal tam třeba 35, 50 a +50 litrů. Časem se snad dozvíme jak to dopadlo - beztak to zhamtne nějakej našinec Smile
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com