Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pakárny při přehlašování, aneb dej volovi funkci
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:12 pm    Předmět: Pakárny při přehlašování, aneb dej volovi funkci Citovat

Rozdělena diskuse z tématu Nemá někdo? (Kdo vyrve?), vlákna Ekoliquid


To Dr:

Hele, co v Tý Iglau děláte za pakárny, dyž to fšude funguje. Mi stačila anabáze se zelenejma notama na HD.

Měl jsem všechno ready, dokonce využivší interfernetu a objednavší se předem, jsem byl vzat na řadu hned, ale...
Bábě za voknem se nezdálo, že chybí otáčky motoru. Tak jsem se jí jal vysvětlit, že prostě u stroje 65let starého se otáčky neuvádí. Doložil jsem i originál TP stejného stroje evidovaného v ČR od r.1943. Kdepak bábě nestačilo a hned, že si musím k výrobci to zjistit (Ano poletím přes oceán k HD a budu shánět 80leté starce, aby mi sdělili kolik točil HD vyráběný před 65lety otáček). Takže mě málem vyprala, to už jsem notně vytočen jak Trabant vprudkém stoupání jí ty papíra vzal a napsal do nich 23,5k/2000ot. Chvíli nevěřícně čuměla, já řekl, chtěla jste otáčky, tak je máte.
Ale to nebyl konec... Otáčky v cajku, ale když jsem se zeptal, jak dlouho budu čekat a zda se mám posadit, bo to vyřídíme ve stoje nabrala dech, stačící skláři k vyfouknutí basy půllitrů a spustila, že má moc práce (na úřadě) a že ať přjdu za dva dny (určitě nemám nic jiného na práci, než jezdit furt do Iglau a brát si dovču, jedna cesta 70km.) Dyž jsem začal dělat smutný voči, tak že zítra a když už jsem klečel a prosil, tak odpoledne v 15h. (bylo 8.30ráno) Dál nebyla řeč, naštěstí známý tam jel ten den ve stejné věci, tak mi to vyzvedl, jinak tam stojím ještě dneska.

Holt přiblížení služeb občanům=vymrdávat s nama, jezdit co nejdál a pokud možno co nejvíckrát.

A tysháníš blbej lístek k likvidaci? Laughing Ti jich doma vymaluji pastelkou kolik budeš chtít!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

A co to bylo za bábu ? Zelený noty dělávali technici - to sed ivím, že už to dělaj ty ňaňušky. Je jich tam víc, ale většinou sou celkem v pohodě...

No, vono v Třebíči, kde sem kdysi chtěl přepsat drabanta mě jedna taková dlouhovlasá nepříjemná tak 45ti letá blondýna ztetla takovým způsobem, že bych se vešel do víčka vod rozdělovače... Všude je to stejný. Jak se bába ouřední blbě probudí, tak je na člověka hnusnější než na vlastního manžela a to je co řéct.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

byla taky blonďatá Surprised na tom něco bude. Bacha na ně!!! Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 9:08 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak ta je tam jediná a fakt není moc příjemná. Vona to není špatná holka, ale bohužel má nějakou zdravotní vadu - má menstruaci třikrát do týdne. Bohužel obvykle v pondělí, ve středu a v pátek dopoledne... Embarassed
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 8:03 am    Předmět: Citovat

No je to všude stejné pánové, blondýna nebo bruneta, Jihlava nebo Opava .. Doktor to s tou menstruací popsal naprosto přesně. Přihlašování Oktávky ještě šlo, ale nedejbože se snažit přihlásit uaza ... ještě teď mě v noci budí hrůzou ten její povzdych "áách ... no ale ..." a už to jelo. Stačí že "já tu v pičítači nemám UAZ v kolonce, Janičko poď se na to podivat" a je průser jak mraky. Vadí jim kdejaká pi...ina, že někde chybí číslo, ale že nakonec mám v techničáku jako typ vozu uvedeno "Uaz UAZ" a výrobce Automobilové Závody Moskva, SSSR, to bába zkousla. Inu, co oči nevidí a co hlava neví ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 8:10 am    Předmět: Citovat

Njn, u Iny zas pani nebyla schopná pochopit, že to neni pohřebák a že to má barvu slonová kost. Tak je to hnědá pastel, páč Přecedu nenapadlo říct béžová...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:14 am    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Njn, u Iny zas pani nebyla schopná pochopit, že to neni pohřebák a že to má barvu slonová kost. Tak je to hnědá pastel, páč Přecedu nenapadlo říct béžová...


Protože béžová (beige) je něco jinýho.... a vůbec, tys tam nebyl, ten vzorník jsi neviděl a tak všeobecně jsi pimpa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavel V.



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 143
Bydliště: Roudnice nad Labem

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:16 am    Předmět: Citovat

Very Happy úřednictvo Roudnické mi vytvořilo nejvýkonější Jawu 20 na světě - v kolonce výkon je 49,9 kW při nulových otáčkách Very Happy
_________________
Dílenská příručka na Š 1203
http://www.rapid-skoda.wz.cz/1203-prirucka.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 12:51 pm    Předmět: Citovat

Mi zase přetypovali 105 na 136, napsali i správnej výkon, ovšem nějak zapomněli zvednout maximálku, takže těch 125 dosahuje to auto už na trojku Rolling Eyes

Přecedo, netetej
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Víc stejně nemáš co jezdit, u nás je machcimálka 130.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 1:43 pm    Předmět: Citovat

no barev a jejich odstínů je mraky , ale vypadá to že uznávají jen těch šest základních aby to neměli tak složitý ,
když jsem byl přihlásit přestavbu tak jsem tam tvrdnul hodinu než to ten datel naťukal (vedoucí) , a ještě se divil že pásy byly namontovány do originálních úchytů , neudělal toho ani půlku ještě že tam má ty dvě ženský dotáhly to konce za pět minut ,
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 6:35 pm    Předmět: Citovat

A nechcuk počkat na na šrotovný a zlikvidovat to za 3 pětky Cool Eště vyděláš, koupíš si nový vůz ze spřátelené Koree a buděš king maximální Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sestra 4



Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Šest základních barev je na Stodůlky málo. -> Dyž sem měnil barvu u Žabáka z petrolejky na zelenou (pač v tý barvě už byl), tak sem zažádal o změnu a napsal změna barvy ZELENÁ a pani na to jaká? Řikám zelená. Ale jaká? No nevim prostě zelená - takovádle (foto) -> aha a do tecničáku ZELENÁ JARNÍ...

A ten čurbes, když sem tam přijel na přehlášku "nový" 1203ky (s asi 30minut starou evidenčkou) a paní za okýnkem se nemohla dopočítat čísla VIN a furt jí něco chybělo. Idea Tak ke kolegyni a za panem vedoucím - na druhou stranu všecka čest vyřídily - sice za dloOouho, ale vyřídily (pravda na nějakou blbou otázku jako jestli to auto existuje sem odpovídal, že se jí to VINko nezdá může se jít mrknout před barák a přečíst si to sama...), ale opravdu v dobrém.

Tedy vždy se chovaly PŘÍJEMNĚ Exclamation (ikdyž místy zoufale Razz )
_________________
Š 1200 (zatím držící pohromadě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 6:40 am    Předmět: Citovat

Počkat na šrotovný ? Já osobně doufám, že takovou pípovinu neschválej, protože to je jen debilně zbytečný populistický plácnutí do vody, který nadělá víc škody než užitku - ale to sem nepatří.

Já to auto ale NECHCU zlikvidovat. Já na něj jen nechcuk platit Embarassed - je to plně funkční hypernákrt, kterýho dát do pece by byla škoda.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 8:06 am    Předmět: Citovat

Já teda osobné taky doufám, bo jinak vyhozený miliardy a výsledek je mj, že budou po silnicích místo slušnejch bezpečnejch spolehlivejch 10 let starejch Passatů, Audin, Peugeotů, Oktávek a kdovičeho ještě jezdit dementní, nebezpečný, líný, hnusný Fabie 1,2HTP, Logany, Sandera, Chevrolety Spark, Thalie a podobný mrdky Confused
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com