Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kaplice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

TomSeku hlavně jestli přijedeš,tak vem někoho s károu,aby jsi odvezl tam to,pořád to tam stojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Budu se na rozdíl od loňska snažit přijet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Tak a je tu oficiální pozvánka na srazík do Kaplice, takže kdo byste měl chuť přijet,rádi vás tu uvidíme.Podle posledních infotmací by měl být k dispozici kemp možná i s chatkama,takže by byla možnost ubytování,ale chtělo by si je předem zamluvit.Pokud máte nějaké otázky, tak sem s nima.Doufám, že nás podpoříte a přijede vás co nejvíc.My se budeme mximálně snažit vám připravit nezapomenutelnej zážitek
Jinak nezávazná přihláška je na http://kaplice.spartaky.cz , takže bysme prosili, ty co by chtěli přijet, aby se zapsali, aby se vidělo kdo přijede a kdo ne.
Děkuji

--> ODKAZ <--
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Tak vetšina informací ohledně kaplického setkání škodovek s motorem vepředu by měla být na http://kaplice.spartaky.cz .Jestli máte nějaké další otázky, v kontaktech najdete kde je možno se optat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

Takže další Vaše cesta bude doufám směrem knám na jih.Mrzí mě že jsem nemohl přijet na Kachli ,ale povinnosti mají přednost.Co se týká našeho Kaplického setkání,tak bohužel ubytování stylem jako na Kachli,nebo v hotelu Zámeček a nebo přímo v Kaplici v nějakém penzionu.Zamluvení není problém.Chtěl bych Vás požádat kdo máte v plánu přijet,aby jste se zapsali do předběžné přihlášky a jestli tu zůstanete až do neděle.Mám dohodnutej stánek s grilováním a točením pivka od pátku až do neděle přímo v kempu.A proto potřebuju vědět počet kolik Vás přijede.Dále plánuju na nedělní dopoledne výlet na rozlednu Kleť u Českého Krumlova a návštěvu hvězdárny.Takže přeji všem pěkný léto a na konci srpna Vás všechny rádi uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miloš Drla



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Štěpánov nad Svratkou

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 7:33 pm    Předmět: Citovat

Já určitě dohrnu, ubytování v pohodě, pokud tedy můžu KHTZ jako na Kachličce:) Jo a ten nedělní výlet je moc zajímací apspoň pro mne, zase se těším o něco víc.
_________________
Je to těžký šlapat pěšky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 11:13 pm    Předmět: Citovat

No já se přihlásil už před týdnem, ale to už jste asik zjistili Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 6:41 am    Předmět: Citovat

Je mi to líto, ale nechcete mi se Simcou, takže nic. Ne, bohužel, volají jiné povinnosti
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 2:10 pm    Předmět: Citovat

I já jak jsem psal tak budu někde jinde a hlavně je to pro mě docela z ruky Razz
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

Měl bych na vás prosbičku.
Poněvadž chystáme na kaplickej sraz výlet na neděli do hvězdárny, tak bych prosil zájemce, aby napsali, kdo pojede a kdo ne, abych podle toho mohl zamluvit hvězdárnu.
Děkuji za pochopení.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

Jak už jsem avisoval dopředu, bohužel oprvadu nemohu přijet. Nemluvím o tom, že skoro nemám žádnou škodovku, ale hlavní problém je ten, že v sobotu se vracíme ze Slovenska a v neděli jsou u nás hody, což bych rozhodně neukecal. Celkem mi to docela i jakože mrzí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Ctěl bych připomenout těm, kdo máte zájem o ubytování, buď na zámečku nebo v některém penzionu,tak dejte vědět co nejdřív.Co jsem se tak ptal,tak v době slavností je toho dost zamluvenýho.Dále pro ty co u nás loni nebyli a i pro ostatní navrhuji sraz u marketu PENNY a společný odjezd do kempu Zámeček čas 18:00 třeba.Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

No já tam určitě budu až zas někdy pozdějš večer, musel bych si jinak brát v pátek dovolenou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 7:09 pm    Předmět: Citovat

Zpráva pro TomSeka nedá se mu dovolat:Jestli k nám pojedes nejezdi s přívěsem už to není aktualní někdo to už ztetnul.Žádám vás ostatní kdo se s ním potkáte nebo máte na něj jiný spojení tak mu to prosím vás vyřiďte.Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

On by stejně nepřijel...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com