Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sanita na prodej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 6:42 am    Předmět: Citovat

Tak to je něco příšernýho Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HonzaV



Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 7:16 am    Předmět: Citovat

Já jsem ale nepsal, že je na dovolené v Albánii, jen že jsem od tamtud dostal zprávu ... .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 1:03 pm    Předmět: Citovat

HonzaV: Asi jel pres do Spana, coz je dobra volba az na ty kopce...

Predseda: Proc priserneyho? Spanelska troska tahne ceskou trosku s kanoeou na strese Twisted Evil
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 4:30 pm    Předmět: Citovat

Klucí ruce pryč. Přece nebudete podporovat mamlase, kterej to koupí za cenu šrotu a pouští to jen dál za nekřesťanský peníz. Vím o co jde, protože sloužím. Tyhle auta se odprodávají za směšné ceny lidem (většinou jsou to bejvalí vysocí gumáci kteří mají známý nebo dobře podmázli), kteří "vyhráli" výběrko a pak se podívejte na ty ceny. Kurva. Vše co tam prodávají má tak setinovou hodnotu. Do prdele to mi zase něco hnulo žlučí. Když se podíváte na tu Tatru 815 6x6- 830000. No to je drzost to bych se posral. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
aby takovejmhle kreténům obrostl mechem a upad. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

Honzo, v tomhle s tebou naprosto souhlasim, ze je to svinstvo tyhle prekupy. Ale bohuzel je to tak, ze armada kdyz neco prodava, tak vezme treba 100ks V3S a proda to najednou, coz si beznej smrtelnik nemuze dovolit. Je mi jasny, ze v tomhle mnozstvi (35ks sanitek r.v.2000) stala kazda tak 1.000,-CZK. Ale o tom prodeji se bohuzel dozvi jenom firmy s licenci na obchod s armadnim materialem.

Ale na druhou stranu jsem koupil auto, ktere je v hodne dobrem stavu a jsem tomu rad. Sice 20.000,- je za to dost, ale nejakou mladsi za lepsi peniz jsem nikde bohuzel nevidel. Sice jsem uvazoval i o te kastli za 9.000,- od Romana, ale nevim kdo to vyvaroval a jak precizne to udelal a abych koupi zajice v pytli se mi zase moc nechtelo.

Jeste k prekupnikum: Nelibi se mi co delaji a jak to delaji, treba nesmyslne popravy peknych stroju, jenom kvuli par nahradnim dilum, ale asi s tim nic neudelame. A bohuzel je tomu tak, ze bohuzel jenom pres ne se nekdy dostaneme i k docela slusnym strojum. Je to hnusny, ale bohuzel je to tak. A kdyz jsem videl, kolik stroju zbytecne skoncilo v pecich jen pro to, ze pro nekoho uz nemaji zadnou hodnotu, tak je mi z toho take zle a musel bych byt hooodne sprosty. Ale bohuzel vim, ze s tim asi nic neudelam Sad

P.S.: Zkousel jsem to i pres kamarada, kterej je v armade, ale k nicemu se nedostal nabidnul mi akorat UAZ 452A, ale musel bych o ni hooodne bojovat, takze tak.
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2009 8:22 am    Předmět: Citovat

Není pravda, že z armády může koupit něco je firma s licencí - to je megablud. Stačí se podívat na stránky AČR, kde je sekce odprodej majetku. Čas od času tam bývají zajímavé věci a může si je koupit KAŽDEJ. Někdy za "KUP TEĎ", jindy výběrovým řízením, ale je to open.
Pochopitelně ale když budou prodávat sto trosek, tak je raději prodají někomu, kdo je veme všechny najednou, žeano. A litr taky rozhdoně nestály. Poté co dostali v minulosti milí jenerálové jemně přes pazoury, tak už si nelajznou dělat takovýhle šméčka (teda myslím u takhle malejch věcí), protože je to hodně sledovaný. Já osobně mám třeba obšancovaný nabídky majetku organizací zřizovanejch krajem Krysočina. Tam čas od času se něco zajímavýho zhnětnout dá (v poslední době např. dvoumužná číza dvěpade dvouvál z Kachle), ale je fakt, že poslední sanitní troska tam byla tři roky zpátky, prodávala ji nemocnice HavlBrod a HNEDLE ji lačně koupil nákej outulek pro důchodce a to za dost velkou vatu.

Pak to chce taky sledovat agendu ÚZSVM, kam jdou věci po dědáčcích, co zakukají a už vůbec nikoho nemaj, tudíž to propadne státu. Tam bejvá plno veteránů - bohužel přednost mají muzea a ostatní org. zřivoaný státem, takže třešinky se tam zobat nedaj...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2009 9:00 am    Předmět: Citovat

Aaaha, tak dekuju za objasneni. Mel jsem v tom trochu bordel Wink
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

prodávají daší .............. vozy
http://www.armyvyprodej.cz/shop/Skoda-1203-taz-sanita-p-2603.html
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 12:44 am    Předmět: Citovat

Hezky pekne, ta sanita s vysokou strechou (vysetrovna Libava) je kousek co by stal za hrich. Preci jen je to original a moc kusu v tyhle uprave nejni. Takze jednou to bude slusna raritka, i kdyz raritka je to jiz ted.

Takze kdoz chcete mit sanitu a nechcete mit "tuctovku" tak nevahejte a hura do toho.
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 1:00 am    Předmět: Citovat

Kazdopadne fotky jsou minimalne dva roky stary a uz v ty dobe ty auta mely za oknem papir o vyrazeni vozu ze sluzby. Takze otazka je jak dlouho a kde staly, a jak tak koukam na fotky a miru vysisovani ty sanity v bazaru, tak stala nekde venku a dlouho Rolling Eyes Sad

A jelikoz jsem se tam o tu svou s nekym pretahoval, tak si pan asi usmyslel, ze sanitky jsou terno a cena je zase o kus vyssi. Kdyby k tomu dal alespon ty vojensky papiry Sad
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"


Naposledy upravil Mykesh dne út prosinec 22, 2009 11:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 9:29 am    Předmět: Citovat

Minulý týden jsem u obce Prosenice míjel dvě Tatry osmikoly, každá na korbě jednu tuhle sanitu : ) Fičely od Hranic směrem na Přerov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

tim "tuhle sanitu" myslis tu s vysokou strechou?
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 3:02 pm    Předmět: Citovat

Tož to si nejsem úplně jistý, ale tuším že to byly klasiky, bez té střechy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

Ale ta vysoká fakt nemá chybu... Laughing
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 4:18 pm    Předmět: Citovat

tomi-h napsal:
Ale ta vysoká fakt nemá chybu... Laughing


No, pokud ještě nemáš 1203, myslím, že tohle je ideální přiležitost...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com