Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1203 na aukru!!

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
barth88



Založen: 5.7.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 12:18 pm    Předmět: 1203 na aukru!! Citovat

ahoj jsem tu nový prodávám na aukru trosku kdyby jste někdo nco chtěl tak volejte
http://www.aukro.cz/item680191515_skoda_1203_1500kat.html
_________________
fanoušek 1203jek!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

Sakra chlape, to je strašlivej šrot. No snad aspoň motor by se moh někomu hodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

A tak jistě se z ní mraky věcí použít dají. Určitě bys na tom vydělal víc, kdybys to sám rozkomutal, plechy odtahal do šrotu a rozprodal hodnotný věci jednotlivě. Kupodivu patnáctka motor vyhnětlá z auta se vždycky prodá za víc, než ta samá schovaná v kastli...

Jen taková připomínka - na Aukru je to bohužel velmi časté, ale za jedno to není fér a za druhé je to dokonce i proti obchodním podmínkám aukra. Mě to pokaždý dost vytočí. Mám na mysli deklarace typu "Příhozy neruším" a "Vyhrazuji si právo aukci ukončit, prodávám i jinde". Příhozy neruší jen tupan - pokud po vás někdo chce zrušit příhoz a vy to neuděláte, tak to dopadne jediným možným způsobem - aukce skončí a on si věc nepřevezme. Dobrá, dáte mu negativní komentář, ale to vám v ničem nepomůže a aukce je zmařená, můžete prodávat znova.

A to s prodejem jinde - to se pak trošičku jakože vytrácí smysl aukcí, ne ?

Ovšem to je každého věc - a sem to vůbec nepatří. To já jen tak na okraj... Cool
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
barth88



Založen: 5.7.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

ano ve spoustě věcích s tebou souhlasim...ono je to spíš o dohodě pokud mi člověk napíše den dva před koncem že si příhoz rozmyslel nebo že našel něco levnějšího nebo lepšího nebo z nějakejch jinech důvodů tak neni problem se dohodnout na kompromisu a popř zrušit ale pokud někdo přihodí hodinu před koncem a přihodí nesmyslnou cenu tak tu aukci defacto zabije... to jsem potom fakt nasranej Sad takže tak Very Happy
_________________
fanoušek 1203jek!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 12:07 am    Předmět: Citovat

Mno... Cool to je protimluv - právě v takovém případě bys jeho příhoz zrušit měl ! Navíc aukro ho nenechá přihodit nesmyslnou částku - vždycky přihodí jen o pár korun víc, než nabízí druhý v pořadí (a s tím pak obvykle není problém se domluvit na prodeji).

Ale dost už o tom - to je na případnou samostatnou téma. A hlavně promiň, že sem se do tle tak pustil - myslel jsem to spíš obecně, rozhodně ne přímo proti tobě...

Hlavní je, že ve vedlejší sekci někdo shání pětikvalt - to tam beztak taky máš, né ?
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 7:34 pm    Předmět: Citovat

Ale je to dobrý, už je tam pětikilo, takže bych řek že už teď se to vyplatilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

Teda ale ten motor s tou skříní by se hodil do valníku co ty na to Pedy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
barth88



Založen: 5.7.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

tak a je prodaná aukci jsem zrušil a je to ted tam budu dávat přívěs a ten už nerušim Very Happy
_________________
fanoušek 1203jek!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

no jo, čeče, ale 150Kč vydřidušného za vystavení budeš stejnak muset vysunout...

Bobi - na to co já najezdím jsou i dva kvalty až až Cool

Pochopitelně neříkám, že bych snad ve svých, dlouhá léta schraňovaných dílech nějaké to patnáctikilo nahnětané neměl... Sice nevím, do čeho bych to dal, ale co - chleba to nežere.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
barth88



Založen: 5.7.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

pánové já měl ve valníku patnácku s pěti kvaltem Smile(původně v mojí sanitce) mám dotaz je možný že jsem se setkal sedvě druhy řazení u pěti kvaltu?? tahle měla klesiku jak škodavka a ten můj valník měl pětku místo jedničky a zpátečku místo dvojky je to normální?? Smile
_________________
fanoušek 1203jek!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 7:53 am    Předmět: Citovat

čtyřkvaltová kulisa a 5q převodovka. Dost prasárna, myslim
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
barth88



Založen: 5.7.2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 10:09 am    Předmět: Citovat

ahoj pánové mohl by to někdo smazat?? ten "inzerát" je už neplatný a nerad bych vám tu zasíral forum... děkuji
_________________
fanoušek 1203jek!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 12:23 pm    Předmět: Citovat

PRODÁNO
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com