Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jelen a 1203
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 11:11 pm    Předmět: Jelen a 1203 Citovat

Zdravím ve spolek, jmenuju se Franta Smile nedavno přibyl do mé sbírky všech možnejch strojů vůz Škoda TAZ 1203, 1987, je to pekelná mašina, má nějaké vady, jako nemocný karburátor (už jsem ho rozebíral a byl relativně čistej, profoukl jsem ho kompresorem a stejně žádná změna, bez sytiče prostě škube, dusí se...), takže jezdí jen na vytažený sytič, takže s tím moc nejezdím, protože žere 16l/100km. Je docela udržovaná a zachovalá, najeto má něco přes 50tis (150 mít nebude, na to je moc hezká Smile ), jízda je s ní hladká, je v tom docela ticho, tak do těch 70km/h, pak je to jak splašenej mixér Smile

každopádně jeden obraz vydá za tisíc slov:













Foceno to není u mě na zahradě, i když mám podobný vrakoviště, mé stroje představím možná později, pokud o to bude zájem, ale škodovky to nejsou.

Každopádně auto jsem ještě nestačil prozkoumat tak důkladně, takže budu mít i pár dotazů, jako třeba kde bydlejí pojistky Smile , rezerva bude, tuším, někde vzadu pod podlahou, no budu se s ní mazlit, byla to láska na první pohled a jsem fakt šťastnej, že jsem ji sehnal. Ještě bych rád nainstaloval volant ze stovky, i když tento z felicie je malej a líp se do toho leze a to auto vlastně nevyžaduje velkou sílu na řízení. Tak snad mě tu přijmete Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 11:21 pm    Předmět: Citovat

Vítám dalšího 1203 pacienta... já to furt říkám, že 1203 je krásná a dá se do ní zamilovat Rolling Eyes

Pojistky bydlí pod palubkou, když otevřeš dveře řidiče a klekneš si vedle auta měl by jsi vidělt černou pojistkovou skříňku, uprostřed se šroubkem na jištění víčka.

Rezerva by měla být vzadu pod podlahou, dostaneš se k ní po odjištění toho rámu, ale nevím jestli ti to bude správně fungovat, bývá to zarezlé a podobně. Zajištění je pootočením čepu v otvoru na konci podlahy, po otevření spodního dílu zadních dveří, uprostřed.

Volant ze š100 do toho nepatří, musel by jsi měnit i tyč řízení a kryt s ovládacími páčkami za staré. Správně tam má být jako ve š105/120 ale s nápisem Š1203 Very Happy
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 11:32 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za informace Smile

V tom případě tam nechám ten z felicie, ale rád bych sehnal novej - neošoupanej. Ten ze Š-120, no uvidim, třeba by byl taky dobrej a stylovější. Průměrově by nemusel být o moc větší.

Jinak ano, já jsem pacient, protože vždycky se zamiluju do nějaký popelnice, koupim jí, vysypu se do ní a pak přijde další auto, který musim mít a to starý nemám srdce prodat, tak se mi to hromadí. Ale tímto je stop stav. Samozřejmě bych raději nějakou starší verzi, pokud možno přímo škodovku, chromové nárazníky, kšilt nad oknem, ale i tato dělá radost nepředstavitelnou. Až na ten svinskej karburátor. Až mě to nakrkne, tak tam zkusím plácnout Weber ze žigula.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 11:38 pm    Předmět: Citovat

Jelen napsal:
Ale tímto je stop stav.

To říkám vždycky...

Kulaté nárazníky byl do roku 1978, chromované měly jen mikrobusy DeLuxe a pohřební vozy, ostatní provedení jen stříbrně lakované ocelové, dříve hliníkové.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 11:45 pm    Předmět: Citovat

Dík za info, ohledně 1203 teprve nasávám informace a pročítám fórum. Snažím se nejprve najít odpověďi na své otázky a až pak se budu hloupě ptát Very Happy sám, jako admin na jiném automobilovém fóru vím, jaké to je, když přijde nováček a začne se ptát na to, co je tisíckrát napsáno, nebo plácat nějaké nesmysly. Myslím, že mi vystačí to, co mám, je pěkná, relativně bez koroze, ty dětský nemoci se nějak vyřeší a pak už bude jen dělat radost Smile Každopádně dotazy zřejmě budou Smile Mimochodem, to o tom stop stavu jsem si říkal tak před dvěmy auty Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 12:02 am    Předmět: Citovat

A to víš žes koupil nějakej výrobní zmetek? Vlevo ti chyběj dveře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 12:06 am    Předmět: Citovat

Jo, takový zmetky dělá Roman taky... A pak řve na Továrníkovou, že je nametená když se tam snaží nastupovat Twisted Evil .
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 12:08 am    Předmět: Citovat

no jo chyběj mu , ale hlavně že má přední

ahoj

tady si naštuduj karbec : http://forum.predseda.com/viewtopic.php?t=329
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 12:18 am    Předmět: Citovat

Ja si myslim, ze troska bude tvoje uplne posledni auto, pak uz fakt zadny nebudes chtit.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 10:37 am    Předmět: Citovat

Tož vítaj. Další blázen Laughing Jelen, Jelen, ty jsi od žigulíků, esi se nepletu. Wink
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

Nepleteš Smile a taky od Moskvičů, od BMW (7ER) a Mercedesů Very Happy
Mimochodem, kde chyběj vlevo dveře? Ještě jsem teda neviděl 1203ku, která by je tam měla Twisted Evil
Dík za odkaz, pokusím se postupovat tak, i když tedy nemám 1500, ale 1200. Tam budou trysky asi trochu jiný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 1:47 pm    Předmět: Citovat

podívej se jakej máš karbec EDSR nebo SEDR DDSR tam snad už nebude a napiš SZ pořešíme to
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 1:51 pm    Předmět: Citovat

SEDR 32.

edit: Burák, nejsi ty od vozů Simca? Smile pokud ano, tak tě tímto zdravím Very Happy dobře jsme se tehdy hádali Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 6:02 pm    Předmět: Citovat

Jj. Ovšem, to si pleteš, já se tam s tebou nehádal. Na to byli jiní experti Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ritchie
adept na RCG


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 273
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 6:08 pm    Předmět: Citovat

Tak tě taky zdravím. Jsem taky pacient z Kladna. I já jsem měl problémy s karburací a vždy na nejvíc frekventované křižovatce jsem skákal. Měl jsem vůle na klapce a to fakt nešlo seřídit. Až jsem se jednou tak rozčílíl,že jsem vlítl do Prahy na Bělohorskou a koupil nový karbec.Tam jsem zjistil,že jsem ukázkový pacient protože 2 500 co jsem měl sebou mě nestačilo. Ale stejně jsem ho koupil,byl tam bankomat. To jsem blb,co? Ale chodí jak z praku. To aby jsi věděl kam jsi vlezl. Čau.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com