Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cestovani s 1203 Camp
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cliffan



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 6:11 pm    Předmět: Cestovani s 1203 Camp Citovat

V lete se chystam na nejakou delsi cestou s timhle polo obytnakem. Musim rict, ze moje 1203 je v perfektnim stavu, zadna (opravdu skoro zadna) koroze, motor v cajku, zatim vsechno funguje v pohode. Ne ze bych tomuhle dedeckovy neveril, ale stejne bych se rad zeptal, na jaky poruchy si dat pri ceste pozor a jaky nahradni dily s sebou. Pocitam, ze bych nekam jel tak na mesic na dva, takze bych toho najel dost. Diky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

Zdravim. Vidim ze se tu vyskytl dalsi "pacient". Jsem zvedavy jake rady se sejdou protoze mam podobny plan (az na to ze nebudu pryc tak dlouho ale spis vickrat). Ja jsem vzhledem k tomu ze auto mam od podzimu zvolil zkousku ohnem a obcas s ni proste jezdim aby se obevilo co nejvic much. Za chvili budu mit najeto 1000km a zatim to drzi ale cekam to kazdou chvili takze naradi a lano sebou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 8:09 pm    Předmět: Citovat

Tím poloobytńákem myslíš fabrickej originál neb domácí výtfor? -já mam origo a marně pídím po informacích co má být vevnitř a co je lidová tvořivost.Pokud máš nejaké byl bych velmi rád kdyby ses o ně podělil. Razz
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cliffan



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

bohuzel mam domaci vytvor, ktery se snazi napodobit original. Nasel sem nejaky fotky, vypada to jako original, ale ma to jinou strechu, i kdyz taky otviraci. http://110.rajce.idnes.cz/VETERAN_-_1203_Honza/
..nemohl by si mi poslat naky fotky, hlavne interieru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 8:26 pm    Předmět: Citovat

O par radku niz je tema "videli jste?" a v tom videu jde nektere detaily originalu videt dobre. na fotky jsem nikde nenatrefil, vsechny co jsem videl s tou zvedaci strechou byly prebastlene na neco jineho Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cliffan



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

jj, slysel sem o tom, ale pokazdy, kdyz si to chci pustit, tak mi to shodi prohlizec, jedno jakej. Nevim, cim to je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cliffan



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

uz to de
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 9:14 pm    Předmět: 1203CAMP Citovat

Zdravím, tady je 1203CAMP z prospektů které mi poslal jeden "TAKYTROSKAŘ", první 4 jsou starší verze a poslední je M:











sorry za velikost.... Confused
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Cliffan



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 9:19 pm    Předmět: Citovat

Velikost je super. Ja sem tenhle prospekt drazil na aukru, bohuzel se jeho cena vysplhala na 800 Kc a to uz sem nebyl ochoten investovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 9:55 pm    Předmět: Citovat

ahoj , v představení pilotů jsem popisoval nabytí 1203 a cestování s ní
co ti můžu doporučit jako nepostradatelný náhradní díl : dobrý rozdělovač
zkontrolovat spony a hadice chlazení
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 5:39 am    Předmět: Aukro Citovat

Ten prospekt si na Aukru pamatuji. Mám jich odtamtud docela dost, to kam se ceny vyšplhají mě naprosto fascinuje, 1203 bude asi časem žádaný kousek a překupníci se na to už připravují aby potom mohly všechny pěkně oškubat Mad . Konkrétně u tohoto jsem jí čekal ještě vyšší, chtěl jsi si ho vydražit, ale v poslední dny aukce jsem se nedostal k internetu, bohužel. Já mám také jednu 1203CAMP vyhlídnutou, ale je to morm a jediná na ní zajímavá věc je ta střecha se stanem. Uvidím. Třetí 1203 by už asi byla problém na skladování a venku to stát nenechám...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:56 am    Předmět: Citovat

Cliffan: k tomu cestování: určitě bych před cestou vyměnil všechny oleje a vody, promazal všechno co se promazat dá, omrknul všechny hadice a případně vyměnil, vyčistil palivový filtr, omrknul karbec, zešteloval ventily, odtrh rozdělovače, dobíjení. Zkontroloval geometrii přední nápravy.

Pak záleží, jestli chceš jet v rámci republiky nebo za hranice. Pokud za hranice, tak asi pár dílů. Jasan že ssebou všechny klíče a jiný vercajk, abys mohl víceméně rozebrat všecko. Taky pilka na železo, pilník, nůžky na plech. Asi nemá cenu vozit ssebou nějaké velké mechanické díly, spíš drobnosti které podléhají opotřebování. Mnohokrát (by) se mi vyplatilo mít ssebou kompletní náhradní elektriku - dynamo, regler, vnitřnosti do rozdělovače, svíčky, káble, cívku, žárovky. Brzdy - gumičky do prasátek, gumičky do hlavního válce, pár obložení s nýtkama, náhradní přední hadice, trubku. Náhradní membránu do AC pumpy. Klíňák. Těsnění aspoň karburátor - parohy - hlava, těsnění pod hlavu, pod vanu, pod dekl ventilů, mezi výfuk a parohy. Všecky gumové hadice od vody mít náhradní spolu se sponama. Kanystr mot. oleje, flašku přev. oleje, kanystr vody, flašku brzdovky, tuk do vodní pumpy.

A hlavně ! Žáruvzdornou stříbrnou pásku a vázací drát, obé spolu s kombinačkama a klíčem 8,10,13 a 17 nejlépe přímo v kastlíku : ) Taky si nemůžu vynachválit takový ten stavitelný klíč 5 - hodně mm - rovnež v kastlíku : )

Jestli chceš jen jezdit po ČR, pak asi stačí jakštakš příprava a pak to vybavení v kastlíku : ) Jináč je toho tak na týden práce a chystání, ale ve výsledku to stojí zato, jak říká můj známý - "štastie preje pripraveným!"

Kam se chystáš ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 10:08 am    Předmět: díly Citovat

No, nic proti, s tou výbavou co popisuješ by byl připraven opravdu na vše, ale kdyby to do toho všechno naložil, tak žu se mu tam nic jiného nevejde Very Happy to je seznam jak na menší generálku. Ale s eletrikou souhlasím, rozdělovač a cívku určitě, nářadí a příprava před cestou je snad samozřejmost. Jednu svíčku na zkoušení vozí snad každý, pár drátů a těsnění...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

No čéče taky jsem byl nejdřív zděšen, ale nakonec toho bylo celkem málo, ono to jsou všecko víceméně drobnosti, takže zas tak nezabírají a ani neváží. A jasan že i s holou řití se dá všechno vyřešit, akorát to pak člověk nevezme z krabice, ale musí to někde třeba týden shánět ... a o tom to je. Jináč dnes, v evropě a v době pošty kamkoli zas tak o moc nejde, jen o ten čas a pohodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cliffan



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

No chtel bych jet nekam do Spanel, za teplem, ale urcite s ni jeste najedu spoustu km po Cechach, abych vychytal mouchy. Nastesti je v dobrym stavu, ale urcite si to naradi, elektriku a tesneni vezmu. Radsi nebudu riskovat. Ale je to obytnak, takze kdyz se neco stane, tak na miste zakempim a budu tam, dokud to nespravim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com