Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

převodovka š 720 se spojkovým ložiskem

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 9:12 pm    Předmět: převodovka š 720 se spojkovým ložiskem Citovat

na www.hicos.cz jsem v autokatalogu pro fajnšmekry doplnil fotky převodovky a spojkového ložiska. Po cestě od čalounika, kterou jsem po ose absolvoval bez oken, jsem byl nucen měnit spojkové ložisko, po té co se slušně ozvalo ševelenim. Ložisko je 6208ZZ, je v trvalém záběru a klouže na bronzovym futru utěsnenym gumičkama. Už v roce 1968 byl hydraulický ovládací mechanismus navrhnutej jako samoštelovací, pomocí hydraulickýho válečku s dlouhym zdvihem a spoj. pumpou, která dává přesně tolik kolik je potřeba k vystavení spojky, pokud vim tak "český"auto, to mělo v sérii až v roce 1997 a to nová octávie, proč jsem našel v závěrečný zprávě o zkoušce prototipu, kdy ložisko vydrželo z důvodu nekvalitních vazelín cca max.30000 km, přimazávání pomocí hadice jako má třeba UAZ nikdo nepoužil Surprised
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 7:44 am    Předmět: Citovat

To porovnání s převodovkou 1202 je zajímavá fotka, todle je fakt dvojnásobně velký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com