Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[PRODÁNO] 1202 pick up
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 6:46 am    Předmět: [PRODÁNO] 1202 pick up Citovat

Předávám:

Vážení priatelia,

po reálnom zhodnotení mojej finančnej situácie som dospel k pre mňa smutnému poznaniu,

že napriek veteránskemu nadšeniu, v roku 2000 som založil Veterán klub Prievidza,

nemám a nebudem mať na renováciu môjho pick up,

preto ho ponúkam touto cestou ku kúpe, nech si ho užije človek, ktorý mu vdýchne tú správnu dušu.

Auto je skoro denne používané. V zime garážované.

Má EC, STK, EK, zákonnú poistku.

Zvyšok je na:

http://picasaweb.google.com/pickuuup/SKODA1202PickUp1968

S pozdravom Všetko najlepšie!

Ľubomír Maliarik


Naposledy upravil Predseda dne ne červen 14, 2009 3:29 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 7:25 am    Předmět: Citovat

Jen dodávám, že pánka velkomožného známe a že to úplně zadarmo jistě nebude. Nicméně má čas od času návaly finančních tísní, kdy prodává nakomutané vergle (obvykle opravdu strašné mormy - myslím, že i tleten pikap na tom nebude jinak) a tehdy je náchylný k určitému menšímu smlouvání.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JardaFM



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

Vím že to tady nepatří ale docela by mě zajímala cena,ale jen čístě informativně.Tak kdyby někdo věděl díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 9:18 pm    Předmět: Citovat

No... to se musíš asi zeptat prodávajícího - tedy pokud tě to tedy nezajímá opravdu čistě jen informativně Smile

Kdyžtak mu napiš na mail lubom1@centrum.sk - pak sem případně můžeš napsat pro ostatní teoretiky co ses dozvěděl.

Je pravda, že pikaby nebudou (resp. už nejsou). Felicií, šestsettrojek a pod. je na každém sraze tři prdele, ale štejsna pikab, dodávtka, sanita či snad dokonce nedejbože pouřepák - to abys špendlíčkem hrabal a prstíčkem kopal !
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JardaFM



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

Zdravím já právě 1202 pick upa mám i s origo papirama,Jsem v těžkých začátcích ale já jsem chtěl vědět jestli jsem koupil dobře nebo ne.Cenu vím ale nevím jestli to není tajne,takže pokud někoho zajímá cena pisněte Předsedovi a on Vám zdělí blížší info.Děkuji za pochopení...Přeji hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

Kua, tak teda tomu moc nerozumím... Ptáš se tle na cenu a přitom ji víš ? Shocked

Ne, tajné to opravdu není. Je to 2500 éček, pokud by to bylo pro dobrou věc, tak prej snad ve finále AKN i čtyři báby dolů Embarassed

Myslím, že za pětadvacet by na Aukru klidně šel ANNAH.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 9:33 am    Předmět: Citovat

Docteure, na cenu jsem mu odpověděl přes SZ.

Za pětadvacet tisic korun českých by na aukru asi šel, za 2100 Euro (prodejcova představa), což je podle současného kurzu cca 57 tisíc korun českých si myslím že je to opravdu neprodejné. Pokud ovšem někdo z vás má zájem, tak na nabídku odpovězte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
alvis



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 51
Bydliště: HLOHOVEC

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 3:52 pm    Předmět: Citovat

No ja som teraz cez vikend kupil 1202 pick-up ,ale bez papierov respektivne mam doklad o odhlaseni. A stala ma 432€ + 150€ bola cesta z Popradu. A jedna vec ma prekvapila ona mala spodnu cast sedacky delenu na dve casti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

Zajímavý... můj pikab to má nemlich tak. Ale vždycky sem myslel (aji to tak vypadá), že si to tak ukutil dědáček Smile Moh bys to případně někdy nafotit a poslat - nebo vystavit fotku sem ?
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.


Naposledy upravil LeDocteur dne st květen 06, 2009 4:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JardaFM



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

Zdravím....Alvis,hmm to je dobrá cena ,když jsme už u toho tak já jsem pick upa koupil za 30 000,-a stav je nic moc,ale jdu do toho jelikož se mi to auto líbi a ke škodovkám mám citový vztah.Jo a ta sedačka,já ji mám celou lavici pohromadě a co ještě vím tak že pick up měl sedačku natvrdo,prý se sní nedalo štelovat oproti STW.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

No můj stál jesli se pamatuju asi 223 Euro a asi 3 Euro stála cesta Pozadu (za benál). Nechcel sem totiž jet rovno přes Jihlavu, aby nás nehaltli cajti, kteří nás pochopitelně haltli jinde - tam, kde V ŽIVOTĚ nikdá nestáli. Odtud je taky ta známá příhoda, kdy mladší příslušník nevěřícně začal zírat na tu zaprášenou a jemně okoralou obludu, udělal neznatelný pohyb směrem ke služební zbrani a pravil - "Pane řidiči, TO SI SNAD DĚLÁTE SRANDU, NE ???"

Ovšem naštěstí dle standardního policejního schematu "Hodný & Zlý" tam byl ještě bodrý starší příslušník, ten znalecky obešel pikaba kolem dokola a povidá : "Hm... náhodou ... to je celkem pěkně udělanej náklaďáček - ten zadek - to je SKORO JAK Z FABRIKY..."

"Ale to TAK JE z fabriky - to je pikab !"

"HAHAHA - pane, todle ? Todle je přece NORMÁLNÍ U Ř E Z A N Á ŠTEJSNA !"

"Ale..."

"HAHAHA ! jak řikám - normální ŠTEJSNA ! Dvanácetdvojka. Sám sem ju měl ! Víte co ? Jeďte prosím vás a vemte to na rači Jestřebí, protože před Stonařovem stojí další hlídka a ty kola každý jiný - všechny sjetý a ty stěrače co tam nejsou a tu chcíplou krysu na korbě, to sem teda rači neviděl."

"Jejda, mockrát děkuju a nashledanou !"

"Nashle ! HAHAHA ! Normální ŠTEJSNA ! No Franto, viděls to ? Mě bude učit znát škodovky..." Rolling Eyes
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 7:27 pm    Předmět: Citovat

2100 éček? To je magoooor.

Jinak pick up měl jednodílnou sedačku stejně jako dodávka a myslím že i sanitka(u tý si nejsem jistej).Je toršku jiná než u normální stejšny.Je taková měnší.
Pokud by chtěl někdo fotku, můžu nafotit.
Myslím si, že máme pickupa origo. Vlastně plno lidí zde může potvrdit.
Je to známý kousek.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 9:39 pm    Předmět: Citovat

tak jako nevim,ale viděl jsem několik origo pickupů a ty meli sedačku dělenou, takže ono bych tady tolik odvážných slov možná nepsal
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

Pavel ji dělenou nemá.Tle nemá ani origo dveře zadní Cool
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
alvis



Založen: 7.3.2009
Příspěvky: 51
Bydliště: HLOHOVEC

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

No ta delena sedacka ta soferova strana sa posuva normalne ako u sanitkky a ta spolujazcova strana sa da tiez posuvat.Ja ju mam len od dveri nasunutu na lizinu a druha strana je len polozena na tunel. Ta moja je tiez sama hrdza alebo diera.... Confused ale je to original lak a zo zadnych dvoch dveri mam len tu lavu ale zato minimalne pouzivanu stranu. Dvere boli v pantoch odtrhnute. My na Slovensku tak vypiname dvere ked ich nemienime pouzivat.. Wink
Tento Pick-Up sluzil v Poprade na letisku.Na korbe mal namontovany nejaky letadlovy motor a zohrieval letistnu plochu na pristavanie tak preto "vypli" dvere.Radenie je este na volante a je to pojazdne. Na korbe mam napoli zhnite drevenne listy. Rv. 1968. Foto aj mam ale nejde mi to poslat tak ako predtym. Musim prist na inu techniku. Takze tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com