Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ČÍSLO KAROSERIE 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 1:22 pm    Předmět: Citovat

je to mozne, ale to cislo tam jednoducho je, len oni ho ignoruju..

doslova mi policajt napisal na papier ze "Chýba štítok aj vyrazené VIN".. pod to sa podpisal a dal tam peciatku

bavil som sa s pravnikom a pozrie sa na to, co sa s tym da robit.. takisto som volal kamosovi na KO a tiez mi to vie dat do poriadku.. problem je, ze vsetko nieco stoji Rolling Eyes
hlavne ze sa platia dane
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 2:33 pm    Předmět: Citovat

Tak ale přeci by Tě měl vzit k autu a říct tady vám chybí číslo, tady má byt.
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 2:50 pm    Předmět: Citovat

problem je, ze policajt tam chce vidiet hlinikovy stitok, ktory uz od 83teho neexistuje pre toto auto..
cislo karoserie tam samozrejme vyrazene je, no policajt si vzal do hlavy ze to nie to, co on povazuje za cislo karoserie..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 4:09 pm    Předmět: Citovat

tak a je jasne, preco chce vidiet hlinikovy stitok..

vseobecne zavazne nariadenia niekoho na vyssich miestach v Kosiciach sposobilo to, ze vozidla bez hlinikoveho stitku a zaroven aj vyrazeneho cisla na karoserii sa nedaju prihlasit..
vsade inde na Slovensku to ide.. vsade v Cechach to ide, len v Kosiciach nie!!

Budem musiet podat ziadost o vynimku na MVSR, alebo mi ten stitok bude musiet zaslat vyrobca. Kazdopadne podavam staznost.


EDIT:
takze asi vyriesene.. kupim toto, necham si tam vyrazit udaje z TP a kazdy bude spokojny Rolling Eyes Very Happy
http://www.uszone.cz/bodyplates/eshop/0/0/5/19-Skoda-1203-Vyrobni-stitek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 6:41 pm    Předmět: Citovat

ahoj , zkus se spojit s jiroušem(současný výrobce ) sděl mu svůj problém , jestli ti nepošle nějaký vyjádření pro ten váš ouřad , a nebo se ho na ten hliníkovej štítek zeptej snad vyjde levněji
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

jj zajtra sa s nim spojim, len dnes uz bolo po stvrtej, tak som nechcel otravovat..

ak mi to posle on aj s udajmi, tak to bude fajn, ak nie, tak si kupim cistu tabulku a udaje si tam dam vyrazit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 10:48 pm    Předmět: Citovat

tak stitok mam doma.. 960 ceskych ma stalo vydanie listiny pre DI a stitok samotny vysiel na nejakych 170 czk
plus postovne, plus poplatky nasej posty, takze vsehovsudy 56 eur (1450 kc)

zacina sa to predrazovat a to ju este stale nemam na mojom mene Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 12:32 am    Předmět: Citovat

Aké potvrdenie pre DI?? Na čo to je? Mal Ti vybúchať štítok (za 170 KČ), ten tam bolo treba upevniť štýlom "akože tam bol" a po srande. Ten policajt na obhliadke na žiaden "papier pre DI" nie je zvedavý. On chce vidieť štítok na karosérii, dá Ti štempel a hotovo. A vôbec ho nebude trápiť, že si tam bol pred dvoma týždňami bez štítku. Ten na to (s odpustením za výraz, ale je to tak) sere jak na placatý kameň Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 12:39 am    Předmět: Citovat

Ale Roman to dělá ze zásady uředně. Aby byl krytej.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 12:56 am    Předmět: Citovat

Aký to má význam? Taký štítok vyrobí kde kto. To nie je úradný doklad, ani listina ani nič, čo by sa nemohlo "falšovať". On mu tam ten štítok preda nemontuje, iba ho dodal. Teda neurobil žiaden neoprávnený zásah do vozidla. Ak by hicotech chcel ten štítok iba do spálne nad posteľ?
BTW: zaujímavé, že mne žiaden papier pre DI nedodal (chvalabohu). A mi ho do karosérie dokonca i inštaloval. Nehovoriac o tom, že za "papierové krytie" 970 KČ? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 11:05 am    Předmět: Citovat

no nebyt papiera, tak ma poslu aj na kontrolu originality za dalsich 100 eur Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 11:51 pm    Předmět: Citovat

Ja by som na Tvojom mieste namontoval ten štítok do auta a šiel na obhliadku akoby sa nechumelilo. Policajt uvidí, že je to OK (je vysoko pravdepodobné, že si Ťa už ani nebude pamätať), dá Ti klasické tlačivo s pečiatkou pre zápis do evidencie vozidiel, prihlásiš to na DI a vybavené. S tým "zázračným" papierom si to len skomplikuješ. Toto auto nie je pre policajtov natoľko zaujímavé, aby s tým robili nejaké ceremónie, kontroly originality, či paierovačky o dodatočnom štítku. Pre nich nemá žiadnu hodnotu a tak k tomu i pristupujú (asi ako Burák, či Předseda;o)))

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sestra 4



Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 4:02 am    Předmět: Citovat

Teda nevim jestli si nebude pamatovat - právě že troska už dneska neni běžný auto, tak by mohla utkvět v paměti... Nehledě o tom štemplu co tam dával, pod kterej to najednou bude znova dávat.

Každopádně jestli máš ten papír, tak máš 2 možnosti - buď to tam na hulváta takhle zkusit (a když bude monocajt držkovat) vytáhnout papír. Nebo rovnou teda poběhat po ouřadech. (Nejlépe s "Novým oběžníkem 48" nebo jaký číslo použil Asterix Laughing - ikdyž místo oběžníku ti nejspíš vystačí i ten papír, pač na něj nejspíš budou koukat stejně jako na zmiňovaný oběžník...)
_________________
Š 1200 (zatím držící pohromadě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

tak chlapci.. prebehlo to zhruba takto..

na kontrole originality som ukazoval len stitok a "maly" technicak, kedze velky sa stratil... po divnom zatvareni sa policajta som vytiahol papier od jirousa a uz bolo vsetko ok.. dal mi obhliadku

na DI som dosiel aj s papierom, davno vyplatenou poistkou, papierom z prvej obhliadky, papierom z druhej obhliadky a kadecim vsetkym...
policajt ma silou mocou posielal na kontrolu originality lebo vraj je dlho odhlasene auto a to sa musi.. samozrejme s vysokou arogantnostou mi to povedal a hodil mi naspet moje veci.. zacal som sa samozrejme hadat, ze ja som tam bol v termine, bol som aj na DI, bol som aj na obhliadke uz dvakrat, ze ma posielaju kadetade a ze nikam nepojdem..

tak mi povedal aby som sa siel stazovat.. samozrejme som isiel a veduci, alebo nacelnik, alebo kto to bol mi to prepisal normalne.. nemat papier z prvej obhliadky, alebo ten od jirousa, nikam by som nedosiel a auto by vyradili z evidencie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

Jo ukazuje se, že ouřada si dělá co chce, já když byl přepisovat jednu stovku, tak auto bylo odhlášce na ZTP, pojistka na tatu a v ní jako provozovatel já, přepis bez problémů, jeden týden si to ZTP příhlásil na sebe a druhý já na sebe.
Teď jsem byl přepisovat 1000MB v depozitu, odhláška na stejnýho ZTP, pojistka na tatu v pojistné smlouvě já jako provozovatel, v plné moci od ZTP jsem měl napsaný, že to necháme v depozitu kvůli pojistce, úředník mi sám řekl, že je to zbytečný, že zaplatím stovku za uložení do depozita, tak jsem to vyškrtl a pak chtěl vidět pojistku a že to tak nejde, že tam není napsanej, dělá jak kdyby si tu pojistnou smlouvu kopíroval nebo co, ani to, že za 5 minut to pudu přohlásit na sebe ho nezájímalo, jen nadával, že jsem to o depozitu vyšrtl z té plné moci, tak jsem musel jít do pokladny v jiné budově, zaplatit stovku za depozit, zpět dohlásit, nový pořadový číslo(čísel jsem měl víc, jenže už proběhli zatím co jsem byl v pokladně, tak jsem musel znova čekat) odhlásit na sebe, zas do jiné budovy do pokladny a zpátky, prostě komedia
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com