Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[1203] zázrak z Trnavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

Jirous dela hlavne sanikty (teda prevozky). Kdyz sem tam byl, tak tam mel rozdelanej krome ty moji este valnik. Rikal mi, ze nestiha. Dle jeho slov Matejka udajne nema ksefty a se sanitkama sel vo 20 000 dolu pod Jirouse. Cena sanitek je oproti VW min jak tretinova. Co se antikorozni vochrany tejce, tak tomu venuje dost velkou peci. este nez svari dily podvozku, tak to svari nakou specialni barvou, kera se nezkurvi, kdyz to pak vari, pak uz vosetruje jenom jednotlivy svary. kdyz to srovnam treba s fordama, tak ty sou na tom snad uplne nejhur, u toho nejni problem najit na podvozku uplne holej plech a proto taky tak hnijou. Myslim si totez i vo vostatnich dodavkach, vyjimkou je snad uz zminovanej transporter. Jo a kdyz uz tady resite co jak a proc soucasna vyroba trosek, ak se tam se mnou cca za 3 nedele pojedte podivat aspon to uvidite na vlastni voci a krom toho si nazpatek muzete zaridit 603.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
robokop



Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

AlvA napsal:
Jirous dela hlavne sanikty (teda prevozky). Kdyz sem tam byl, tak tam mel rozdelanej krome ty moji este valnik. Rikal mi, ze nestiha. Dle jeho slov Matejka udajne nema ksefty a se sanitkama sel vo 20 000 dolu pod Jirouse. Cena sanitek je oproti VW min jak tretinova. Co se antikorozni vochrany tejce, tak tomu venuje dost velkou peci. este nez svari dily podvozku, tak to svari nakou specialni barvou, kera se nezkurvi, kdyz to pak vari, pak uz vosetruje jenom jednotlivy svary. kdyz to srovnam treba s fordama, tak ty sou na tom snad uplne nejhur, u toho nejni problem najit na podvozku uplne holej plech a proto taky tak hnijou. Myslim si totez i vo vostatnich dodavkach, vyjimkou je snad uz zminovanej transporter. Jo a kdyz uz tady resite co jak a proc soucasna vyroba trosek, ak se tam se mnou cca za 3 nedele pojedte podivat aspon to uvidite na vlastni voci a krom toho si nazpatek muzete zaridit 603.


ZAJÍMAVÉ JENOM CENY 1203 KDYBYCH VĚDĚL
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 4:09 pm    Předmět: Citovat

291000 bez DPH za mikrobus.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
robokop



Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 4:44 pm    Předmět: Citovat

AlvA napsal:
291000 bez DPH za mikrobus.
(JAKÝ MODEL 2007 NEBO STARŠÍ)
TO JAKO OD R.JIROUŠE

A CO STOJÍ PĚT MÍSTNÁ DODÁVKA , VALNÍK ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

To je model 97 - cili klasicka troska s plechovejma naraznikama. Model 07 vyrabi mirne receno sporadicky a ma desne dlouhou dodaci lhutu. Byly vyrobeny zatim 3 kusy. Jinak je samozrejme rec v Jirousovi. Co stojej vostatni verze, nevim, ale klidne mu zavolej von ti to rekne.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomáš Matyska



Založen: 20.2.2007
Příspěvky: 94
Bydliště: Líně

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

Nechci lízt Alvovi kamkoliv,ale s těma Fordama má naprostou pravdu.U Nás si jeden kolega koupil FOTRa (rozuměj FOrd TRanzit) a po dvou letech toho lituje a tvrdí,že to byla nejhorší koupě jeho života Rolling Eyes A to byl funglnágl.
První začaly kvést přední lemy kolem kol,potom podlaha...
_________________
Škoda Octavia combi,r.v.1967.
36 asfalt trhajících kiloWattů pohánějících zadní nápravu.Řeknete si: "levná kopie BMW M3" ,ale ve skutečnosti je em trojka drahou kopií Octavie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HonzaV



Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 7:14 am    Předmět: Citovat

A já jsem si říkal že mi je ta troska s pražskou RZ povědomá, když jsem ji viděl u p.Jirouše asi před 2 týdny.

A co je v tom za motor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 9:22 am    Předmět: Citovat

1.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 5:18 am    Předmět: Citovat

A maka na ni?
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
robokop



Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

AlvA napsal:
Halejte, kdyz uz tu resime toho vocelota, jakej je rozdil mezi Ocelot Jirous ( www.1203.cz ) a Ocelot Matejka ( www.s1203.cz ). Znam jenom tu prvni, ta druha funguje nebo ne?


PŘED UKONČENÍM VÝROBY V TAZ SI ROMAN JIROUŠ KOUPIL 1203 OD ZÁVODNÍHO VÝBORU DOLU JANA ŠVERMA, NÁSLEDNĚ SE MU PODAŘIL ČELNÍ STŘET S 1203, TAK ZAČAL KOLOTOČ SE 1203 (BYLO TO V 90. LETECH 20 STOL.) A ZJISTIL ,ŽE NA TU DOBU JE VELKÝ NEDOSTATEK NÁHRADNÍCH DÍLŮ, PAK ODJEL DO TRNAVY A STAL SE DEALEREM ND NA 1203, PSAL SE ROK 1992, KDY ROMAN JIROUŠ ZAKLÁDÁ FIRMU. V ROCE 1993 NEZADRŽITELNĚ KRACHUJE VÝROBA TAZ, V TÉ DOBĚ SE MU NEPOVEDOU OBJEDNÁVKY Z TRNAVY, VYDÁVÁ SE DO TRNAVY, KDE ZJIŠTUJE ŽE, KDYŽ SI NECHÁ VYROBIT PODVOZKOVOU ČÁST A DOKOUPÍ PÁR PLECHŮ JE SCHOPEN 1203 VELMI JEDNODUŠE SESTAVIT , V ROCE 1999 UŽ DEFINITIVNĚ ZKRACHUJE VÝROBA V TRNAVĚ A ROMAN JIROUŠ VYRÁBÍ VE SVÉM TEHDY ZAČÍNAJÍCÍM PODNIKU V POLNÍCH PODMÍNKÁCH S KOLEGAMI ZE SLOVENSKA PRVNÍ ,, SVOJE ´´ 1203. POTÉ JEDE DO TRNAVY ZÍSKAT DOKUMENTY....... A VŠECHNA POVOLENÍ A NÁSLEDNĚ ZÍSKÁVA DUŠEVNÍ MAJETEK VČETNĚ VÝROBY, A TAK SE ROZJÍŽDÍ VÝROBA V PRVNÍ FIRMĚ NA 1203

KDYŽ SE PSAL ROK 2002 ZAČÍNÁ DRUHÁ FIRMA SE 1203 ING. VLADIMÍR MATĚJKA (O HISTORII TÉTO FIRMY NIC NEVÍM) JENO VÍM
A TO , ŽE TATO FIRMA VZNIKLA JAKO JEDEN ZE 2 NÁSTUPNICKÝCH SUBJEKTŮ PO FIRMĚ ROMAN JIROUŠ A ŽE SE JEDNÁ O SDRUŽENÍ FYZICKÝCH OSOB S 2/3 PODDÍLEM NA VŠECH PŘEDCHOZÍCH VÝROBNÍCH A OPRAVÁRENSKÝCH KAPACITÁCH.


Naposledy upravil robokop dne čt červenec 24, 2008 8:05 pm, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robokop



Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 7:44 pm    Předmět: Citovat

bruca napsal:
Zdravím pánové. Vrátím se k tématu proč koupit 1203ku. Já osobně jí koupil pač pořád ještě předělávám barák a řešil jsem dovoz vecí a v této velikosti se jiná dodávka špatně schání.Ostatní značky jsou většinou totálky za nesmysl, nehledě k tomu že na vnitřní prostor není 1203 špatně vymyšlená,při rozměrech osobníha auta střední třídy. Vylepšit podvozek a je to super dodávka. Jasně že jsou detajli jako zadní dveře ,hlavně spodní díl,ten mě štve,ale vše se dá vyřešit.


S TÍM CO JSEM VYZNAČIL ČERVENĚ MA TEN ČLOVĚK CO TO NAPSAL NAPROSTOU PRAVDU

TEN SPODNÍ DÍL NENÍ ZAS TAK K NIČEMU, BYL JSEM NA DOVOLENÉ A V KEPU MĚL PÁN ŽLUTÝ TAZ OTEVŘEL ZADNÍ DVEŘE A NA SPODNÍM DÍLU SEDĚL NO A PŘED SEBOU MĚL GRIL NA KTERÉM NĚCO OTÁČEL.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 11:53 am    Předmět: Citovat

Nevim teda, Máme Nissan Vantte Cargo, má najeto 250 tis a krom jednou prasklý hlavy (moje vina) je to držák. A na rozdíl od trosky se s tim dá i někam dojet...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
robokop



Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Nevim teda, Máme Nissan Vantte Cargo, má najeto 250 tis a krom jednou prasklý hlavy (moje vina) je to držák. A na rozdíl od trosky se s tim dá i někam dojet...


Ano , kdo má ten má, ale Ten kdo nemá dodávku a potřebuje jáké on má nabídky nové je drahé, ojeté jsou vesměs s na diesel a s velkým objemem 2a více a tak dále, zkrátka situace ohledně dodávek v čr je špatná , potom není se čemu divit že někdo i když vyrábí auta zataralá a nevyhovující normám, když je kvalitně zpracuje a za dobré ceny že má úspěch a odbyt možnost LPG 15- 18 Kč/litr, sanitka vychází o 3 Kč na KM levěji oproti vw

P.S. Ptal jsem se osobně mechanika škodovky a ten mi potvrdil to co jsem si myslel, že by se ve škodovce mohla vyrábět dodávka podobná vw transporter z roku 1997, ostatně škoda kam přijedu tam je servis.

[/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevim, ale o tej kvalitě bychom mohli dlouze diskutovat. Asi o něco lepší, jak z Trnavy, ale řezení nicmoc, diferák hučí, odhlučnění. Nevim, Alva si libuje, ale podle mě porovnání cena = kvalita např s Inou, tak rozdíl bych nadal víc, jak 40 tis
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

Hale Robocope, zbytecne moc to idealizujes. Dodavky si vod Jirouse skoro nikdo nekupuje, dela hlavne sanitky a na ty vodbyt ma. Vyjimkou se dnad ten muj mikrobus a vlanik, kerej tam mel rozdelanej zaroven se mnou. Jo taky si uvedomuju, ze jedna Benesovska elektrikarska firma ma nekolik 5 mistnejch, kery vypadaj jako novy, tak je to taky mozna jeho prace. Ale to je asi tak vsechno.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com