Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Edy & Adélka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EdyEdward



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 6:40 pm    Předmět: Edy & Adélka Citovat

Zdravím všechny,jsem zde už nějakou dobu, ikdyž zatím jenom pasivně, a tak je nejvyšší čas bych se představil. Ani tak ne sebe jako svoji "krásku" jménem Adélka. Splnil sem si konečně sen o luxusním moderním autě S1203. Sice to vyšlo až napodruhý když jsem musel první po roce odevzdat do šrotu kvůli problémům ze strany předchozího majitele. Ale dočkal jsem se a je doma druhá. Je to rok 83, původně pohřebák a v r88 přestavěno na minibus. S předchozím majitelem si užila slušně zábavy,a hlavně asi i hodně zábav,kde patřila mezi obletovaný vozy, prostě showcar Laughing Neni sice v nejlepšim stavu,ale sama se pohybuje,což se od ní ani zatim neočekává. Koroze se najde dost, podlahy nečekaně nový.
Plány s ní mám takový, že by měla dostat kompletní omlazvací kůru do podob dávno minulých a podobat se jednomu z prvních typů minibusů Deluxe. Za co mě ale tady všichni budou linčovat je že na ní chci navěsit takový věci který by aspoň trochu zlepšily její technický vlastnosti. Rozhodně brzdy, napadl mě i diesel atd. ale nevim,to má čas. Nebude to uplně veterán,snad bude tak vypadat. Asi nemám eště tolik veteránský názory. Tohle všechno je ale rozhodně na dost dlouhou dobu a může se hodně věcí změnit. S (žádným) platem studenta se snad vejdu do období pár let.
Jinak to nenápadný malování mám i napsaný v techničáku Wink

Něco málo fotek http://adelka1203.rajce.idnes.cz/Adelka/#DSC00856.JPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 7:00 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, ta teda dostala na prdel. Minulej majitel byl feťák?
Na dyzl se vykašli. Nejsi první, koho to napadlo, ale je to podstatně víc práce, než si dovedeš představit. Aneb zase: z hovna bič neupleteš a esi ano, tak nezapráskáš....
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
EdyEdward



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

minulej majitel celkem simpaťák náhodou Smile
jasný v tomhle ohledu si eště nejsem jistej ničim, jen tak přemejšlim. O bič se určitě nepokoušim a práskat denně taky nebudu. Zas proč ale nesesmolit víc natvrdo podvozek aby neplavala, ty brzdy atd. Rozhodně to nebude kára která dneska vynikne,ale když s ní budu pár měsíců v roce jezdit tak si myslim ocenim věci větší bezpečnosti a spolehlivosti, ikdyž ne o moc a už to nebude origoš. Chci veterán ale ne striktně a co s trochou práce pude bych chtěl vylepšit. Asi tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Ježkovyzraky, kára pro Myšákovu rodinu... Shocked No každopádně vítej. Za to že z trosky nechceš dělat veterána tě tu asi nikdo neztetne, toho bych se nebál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 11:09 pm    Předmět: Citovat

skoro jako roys-rols vod beatles, Inu zlatý šedesátý Laughing laska Palec nahoru
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 10:01 am    Předmět: Citovat

Za ty fresky na stropě Kozy by se nemusel stydět ani Michelangelo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
EdyEdward



Založen: 3.4.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havlíčkův Brod

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, tak jsem si udělal radost a je doma další skvost. Jsem z ní hodně nadšenej a má všechno co jsem chtělSmile tak teď už jen práce a práce a ze dvou udělat jednu hezkou. Tím moje nakupování 1203 v intervalu 1kus za rok po třech letech končí Very Happy Stejně už by ani nebylo místo

http://adelka1203.rajce.idnes.cz/Adelka/#27870.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com