Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

I takto končí sanitky 1200
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kouby



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 1:37 pm    Předmět: Citovat

Děkoji za upozornění,o těhle vím. Chtěl jsem říct, že jsem naviděl fotku do buku otvíraného pohřebáku. A ani na těhle není vidět jak je řešena ta část kde je v sanitě nouzové sedátko. Ví někdo kde je ten pohřebák s tím provázkem,docela bych si ho rád prohlíd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 1:44 pm    Předmět: Citovat

Bohužel to nevíme. Fotka je z výstavy v Trojském zámečku, ale podrobnosti o tom autě neznáme. Jednou už jsme na starým fóru řešili, že pohřebák s dveřmi do boku (pokud by se neotvíraly do 180 stupňů) je z hlediska praktičnosti kravina, protože člověk, který by stál vlevo, by neměl jak rakev chytit při manipulaci. Vadily by mu tam dveře. Tyhle polský auta jsou skutečně záhada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

To můžeš je to totiž sanitka pana Maška, která hrála v seriálu sanitka
dnes vypadá takto http://www.skoda1202.predseda.com/broumov.htm

A proboha co furt máte s tím nouzovým sedátkem, prostě tam byly takový dva malý sedáky a zatím se nikomu v autě nedochovaly, já tam mám jen torzo sedáku a jsem za to rád. Jinak je to vidět tady http://www.skoda1202.predseda.com/appl.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Sestra 1 napsal:
To můžeš je to totiž sanitka pana Maška, která hrála v seriálu sanitka
dnes vypadá takto http://www.skoda1202.predseda.com/broumov.htm


To co bylo tenkrát černý je teda tahle sanita? To jsem nevěděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 1:55 pm    Předmět: Citovat

Ono je to trochu nepochopitelné z mého příspěvku, tak ještě jednou. Ten pohřebákl s provázkem, je dnes sanitkou pana Maška. Teda ona to sanitka byla vždy. Společně s Janderou byly používány na Barrandově tak proto asi i ta čená barva, každopádně podle jeho slov byl děs dostávat tu černou barvu dolů a zázrak k tomu když se pod ní objevila bílá s oranžovým pruhem.

Jinak u pohřebáků prý platilo pravidlo, že jako infekční vozy mají absolutní zákaz prodeje po dosloužení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 1:58 pm    Předmět: Citovat

No jen tak aby měla dušička pokoj tak jsem si to dal do aukra do sledování. :oops:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

Sestra 1 napsal:

Jinak u pohřebáků prý platilo pravidlo, že jako infekční vozy mají absolutní zákaz prodeje po dosloužení.


Ehehe - máme s myšákem jednoho v pácu, teda je to jinej typ, žáno. Ale když ho koupíme, tak teda asi chcípnem na mor! K zblití
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:14 pm    Předmět: Citovat

[quote="Predseda"][quote="Sestra 1"]
Jinak u pohřebáků prý platilo pravidlo, že jako infekční vozy mají absolutní zákaz prodeje po dosloužení.[/quote]

Ehehe - máme s myšákem jednoho v pácu, teda je to jinej typ, žáno. Ale když ho koupíme, tak teda asi chcípnem na mor! :yuck:[/quote]

No jo 1202. Doufám, že až ho budete dávat dohromady, tak tam taky nevrazíte přepážku z 1203 :shock: jako ten idiot ze kterého jsou všichni paf a dělají obdivně jéééééééé když to auto vidí.
Holt je to ve mě jako v koze že mě kdosi za toto stejné mé rejpnutí na minulém foru sepsul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
spdy



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 2:57 pm    Předmět: Citovat

burák: jasně, taky znám, ptal jsem se na sanitku 1200 z prvních serií, která nebyla stejná jako pozdější - v detailech Cool Kdyby ne na těch tvých postnutých fotkác, tak jsem prokoukal ex-předsedovýho koronera, sanitku sestry1 i tu co potom poslal... Very Happy

ta sanitka ( pohřebák --> sanitka ) je teda důkaz, že i ještě dnes se dá sanitka 1201 udělat hmmm Embarassed Každopádně nevím proč, ale mám vůči sanitkám a pohřebákům jistou vrozenou averzi.. ještě jsem ani jedním nejel a ani se v nejbližší době nechystám Laughing , kor v těhle starejch Wink
_________________
.. a je to !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

jediná odlišnost u 1200 1-15 série a 15-29 série je když pomineme odlišnost karoseriových detailů (prahy, dveře atd) je jen lékárna v přepážce na místě spolujezdce. Jinak žádný rozdíl. Průmysl v ČSR a inovace, ale notak soudruzi :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Myšák



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Predseda napsal:
Sestra 1 napsal:

Jinak u pohřebáků prý platilo pravidlo, že jako infekční vozy mají absolutní zákaz prodeje po dosloužení.


Ehehe - máme s myšákem jednoho v pácu, teda je to jinej typ, žáno. Ale když ho koupíme, tak teda asi chcípnem na mor! K zblití


Jestli to koupíme Předsedo, tak asi chcípnem na skrčeninu Nalitej
_________________
...sem lemra líná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

Náhodou, sanitka by byla super, jen škoda, že trochu jinak místa ku sezení a jak by se tvářila hlídka VB na to, že by ve voze jeli 3 a 4 by ležel Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že soudruh příslušník se musí rychle hodit do klidu, když na to máš papíry. Moje papíry na sanitku prostě uvádějí 2 sedadla, 1 sedátko,1 lehátko čili 2+1+1. Čili když jedu, vezu pacoše a příslušník uvolňuje křižovatku,sakra !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

tak to má být. Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouby



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

http://moto.allegro.pl/item172817167_skoda_rto.html že by něco pro sysla. A není předčíslí 602 nahodou od českého o2
_________________
Dejte mi plech a kladivo a stvořím auto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com