Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

I takto končí sanitky 1200
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spdy



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 47
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 12:59 am    Předmět: I takto končí sanitky 1200 Citovat

... co se nenajde v polských stodolách. A co potom poláci neprodávaj za nehoráznej peníz, tj. až k vísměchu. I když je to 1200 bezprahovka aspoň. Ale vrak Razzhttp://moto.allegro.pl/item158974714_skoda_octavia_1200_1950r_.html
no comment Cool
_________________
.. a je to !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 7:58 am    Předmět: Citovat

No tak to je fakt morm. Co je na tom ale zajímavý, že ještě nemá prolisy na zadní blinkry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kouby



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

A taky se mi zdá, že má dveře vzadu otvírat do strany
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 3:07 pm    Předmět: Citovat

Jo, to je pravda - má tam tu kliku i díry na zámek. Tak to už je druhá polská, kterou jsem takhle viděl... viz. http://skoda1202.predseda.com/xray.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kouby



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Nějak mi to auto začíná vrtat v hlavě, ta cena je sice za vrak moc, ale mně spíš děsí to jak ji přivést. Předpokládám že se tu nenachází nikdo kdo by poskytl za rozumný peníz dovozní techniku a jel semnou pro ni k baltu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Asik jsem slepej,ale kde že to konkrétně to auto je?
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

Svinoústí ? to je kousek od německých hranic u Baltského moře.
http://www.viamichelin.de/viamichelin/deu/dyn/controller/Karten#locid=2141z5p10cNTMuOTEwNDM_cMTQuMjUxMzE_
Docela pěknej flák cesty odkudkoli. Rozhodně bych zvolil cestu přes Německo. Je to rychlejší a pohodlnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

No, já myslím, že teď je tam cesta přes Poland úplně v pohodě. Víc poví Ondra Láska, ten tam byl předloni. Já tam jel (přesně do Sviňákova) s oktávkou před třema letama a to ještě byly silnice samej rigol. Ale prej to opravili, a tak se tam dá přes Náchod a nahoru dojet rovně docela pěkně. Ale opravdu je to flák cesty. Nevím, jesli se to oplatí. Ale zase - je potřeba si řéct, že nebudou ! Možná že by taky pšonek s cenou vykvasil - však mormská škodovka v Polsku, kdo by to chtěl ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 7:50 am    Předmět: Citovat

Ve Swinoušči jsem byl se stejšnou už 2x, to je fakt. Cool Jel jsem vždycky jenom Polskem a když srovnám stav jejich silnic v roce 2003 a 2005, tak to je nebe a dudy. V roce 2003 byly na trase Harrachov - Swinoušče všude vyjetý koleje jak hrom, skoro se v nich nedalo jet. A o pouhé 2 roky později nebyla po kolejích ani památka. Skoro všude byla silnice rozšířená a s novým povrchem! Je fakt, že žádná dálnice tam nevede, ale se sanitkou na plaťáku se stejně moc závodit nedá. Krom toho je ve Swinoušči hraniční přechod jenom pro pěší, autem se tam z/do Německa projet nedá, leda až někde ve Štětíně... Takže bych spíš volil jízdu Polskem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Andrew



Založen: 5.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 7:55 am    Předmět: Citovat

Už jenom kvůli cenám benzínu Very Happy
_________________
Když to nejde silou, jde to ještě větší! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kouby



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 11:05 am    Předmět: Citovat

Asi dotaz do tmi. Neumí tu někdo polsky, alespoň mu napsat do polska, zajímalo by mně jak polák přišel na rok výroby 1950, mněl jsem dojem že první serie škody 1200 jsou až z roku 1952.No můžu se mýlit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 11:23 am    Předmět: Citovat

Na 100% tu umí polsky syreniarz1992 Exclamation Ovšem jak dobře umí česky, to fakt nedokážu z jeho příspěvků odhadnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

Párkrát sem psal někomu do Polska na díly a dycky sem to psal stručně, bez zbytečnejch blábolů, nejdřív česky, pod to anglicky a nakonec německy. Skoro vždycky se aspoň na jeden jazyk chytli . No a když ne, tak sem to krkolomně poskládal s pomocí polskýho slovníku. Jeden online je třeba TADY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 12:10 pm    Předmět: Citovat

Určitě je to taky možnost - ale možná by bylo i jednodušší řešení. Polsky i česky zároveň umí Ťunťa - a nebo kupodivu, což málokdo ví - i Rancher (a ten je natolik komunikativní a ochotný, že by to jistě rád vykorespondoval) -zkus mu napsat.

Jak došel na rok 50 ? Řekněme, že třeba ty si koupíš starej mlejn a kdesi ve stodole najdeš pod tunou židečího mutu a krysího bolše zapadanou zpuchlou warszavu bez štítku. Řekneš si - kua, tle bude tak asi 1960 ?

Ono já chápu, že vám odborníkům když jedete se spartakem a někdo zvenku zavolá "Jé...oktávka !", tak se otvírá kudla v kapse a hned si myslíte něco o nulové inteligenci onoho diváka - protože přece tak samozřejmou věc musí znát každý občan ČR povinně - ale bohužel, jsme nuceni na naší planetě žít i s obyčejnými hříšnými a chybujícími smrtelníky Wink

Jenom ještě jedna věc - mě OSOBNĚ připadá jako kapitální békovina jet kamsi do kravské funfky pro jakýsi morm. Přijedeš tam a zjistíš, že je totálně na tabák. Ale už tam budeš mít kámoše s plaťákem, kterej bude pokuřovat a nervózně přešlapovat a projeto budeš mít tři litry v benálu, takže rezignuješ "a když už sem sem jel", tak tu mrdku natáhneš a dovezeš domů a tam nad tím budeš brečet ještě půl roku a nakonec se toho rád zbavíš za půlku. Ale třeba taky ne - třeba je to mut jen na obrázku a ve skutečnosti se ti podaří arcikauf a přivezeš si velmi zachovalou sanitu, která se z ošklivého káčátka rázem v něžnou labuť promění. Ale zkoušet to - na to už jsem moc starej a línej a skeptickej.

Každopádně jsme zvědaví jak to dopadne a určitě všichni držíme palce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Ad Doktor, odstavec 3: tak o tom by moh Mathys vyprávět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com