Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vraky-zahrady,lesy-poklady
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vitik



Založen: 1.2.2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Semilsko

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

Jj Předsedo máš pravdu chci jí udělat. Práce bude opravdu hodně. Dost plechařiny mám a co ne tak půjde celkem snadno vyrobit. Spíš mě straší pneu a hlavně gumy na zasklení. Ještě jsem se po nich nikde nepídil, tak tím asi začnu, abych ve finále nezjistil že veškerá práce je ta tam. SKALDO ty ses do toho pustil opravdu po hlavě! To zasklení jsi už řešil? Držím Ti palce a JARDOVI FM taktéž. Skoro bych řekl, že ta moje světle modrá je ještě zlatá Laughing pokud by zní někdo něco chtěl tak ta možnost tady je.
_________________
Když ji miluješ............není co řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

Vitik : Pneu neni problem, akorat stoji vatu, ale asi to za to stoji, ja tenhle rok odjezdim na tom co mam a pak koupim s bilym pruhem, jedna vyjde na cca 4000,- Sad
Dulezita informace ale je, ze je to resitelne.
Gumy na zaskleni je uz jenom to nejmensi. Komplet sada novovyroba stoji okolo 4500,-
Jinak treba jenom na samotne predni sklo okolo 300,- atd.
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:26 am    Předmět: Citovat

Kounect napsal:

Gumy na zaskleni je uz jenom to nejmensi.


No nevím kámo. Jeden z důvodů proč jsem prodal Koronera byla právě neřešitelnost zasklení. Vzadu měl rozbitá okna, sklo by šlo nechat vyříznout, ale narazil jsem na to, že to těsnění prostě sehnat nešlo. Zkoušel jsem všecko možné, ale bylo mi to k ničemu. Nikde mi to přesklít nechtěli, ukazovali mi všemožné katalogy profilů, ale nedokázali mě odkázat na nikoho, kdo by mi pomohl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 8:59 pm    Předmět: Citovat

Predseda napsal:
Kounect napsal:

Gumy na zaskleni je uz jenom to nejmensi.


No nevím kámo. Jeden z důvodů proč jsem prodal Koronera byla právě neřešitelnost zasklení. Vzadu měl rozbitá okna, sklo by šlo nechat vyříznout, ale narazil jsem na to, že to těsnění prostě sehnat nešlo. Zkoušel jsem všecko možné, ale bylo mi to k ničemu. Nikde mi to přesklít nechtěli, ukazovali mi všemožné katalogy profilů, ale nedokázali mě odkázat na nikoho, kdo by mi pomohl.

No já když jsem si to tady přečetl, že jsi kvůli tomu prodal Koronera, tak jsem to začal syslet ve velkém, ale tuna je čelní + zadní + boční, chybí něco důležitého? Moc jsem to nezkoumal, protože jsem nasyslel vše v pěkném stavu, ale vypadá to ok.

http://www.pragos.cz/veterani/clanek1.php3?id=303&fromhome=ok&katcis=84&lang=cz&rozbal=84&business=2
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

Teda já nevím ještě jak je to se stejšnama, ale já nakoupil komplet gumový těsnění a všechny gumy na spartaka v Brně u pana Svobody. Všechno má v metráži, takže jsem neměl problém. Jedinou věc, kterou nemůžu sehnat jsou podložky pdo zadní světla na spartaka.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

Kounecte, zase aby sis to špatně nevyložil - to rozhodně nebyl jediný důvod, proč jsem ho prodal, těch bylo daleko víc. Jen jeden z mnoha. Prostě jsem na to auto nestačil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:13 am    Předmět: Citovat

No jasne, rozumim tomu, akorat ze jsme se bavili ve spojitosti s tema gumama tak jsem reagoval jenom na ty gumy...
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsme objevili v rakouském Welsu vrakoviště veteránů a v sobotu se tam byli podívat. Je tam 5 obrovských hal, okolo kterých stojí desítky a desítky veteránů. Uvnitř je jich ještě víc a k tomu mraky náhradních dílů. Pán říkal, že je tam zhruba osm milionů dílů.
Tady je pár fotek:
S 1201 tam prý před 28 lety osobně zacouval a už nevyjel.







Mám i více fotek i jiných značek. je tam toho opravdu hodně a úplně neznámý auta.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

Fajně, ale tle už jste ukazovali předloni
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:45 pm    Předmět: Citovat

Tak od předlonska je tu plno nových lidí, ne?A k tomu nebylo založený tohle vlákno.Myslím si, že se to sem hodí.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Tojo ale já myslel, že je s tim něco novýho Smile
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

Hlavní je, že mám obě standartovský šipky doma Wink a pár dalších věcí navíc. Pokud byste někdo taky něco chtěl, stačí napsat a nějak to zařídíme. Ten spartak je standart 56.

Třeba je tam tohle:

Vůbec nevím, jak to auto vypadá a to označení jsme nikdy neslyšel.

Nebo tohle je zajímavá fotka:

S každým tím autem tam bylo zejeto. měl to jako bazar a minimálně jednou ročně je projížděl. To tam prý nebyl ani strom.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/


Naposledy upravil tomi-h dne čt duben 23, 2009 10:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

aha, tak to jo, já si pamatuju, že za to tehdá chtěl děsný pálky
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 10:08 pm    Předmět: Citovat

No chce za to dost, ale šipky přece jen nejsou, tak se musí něco objetovat Laughing
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 5:33 am    Předmět: Citovat

Aby dědka nátetek obžlukal !

Nirva, kdybych tle zavezl zahradu troskama, békáčkama, géelesama a prvníma favoritama, tak to zamču a vodevřu až za třicet let, když pundu do penze a pak bych si tam jen seděl u kempingovýho stolíku, sosal glasbírek jako to hovádko boží ztetle-zwolšlý a inkasoval od študentíků krutý litry za vorezlý kuse hundrtek a vyšisovaný rozvrzaný světlohnědý palubky z prvních fáček (A pozor, Voříšku, to je veliká vzácnost, ve-li-ká vzácnost !!!), a NNAH.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com