Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

podvod při prodeji aut

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2009 10:35 pm    Předmět: podvod při prodeji aut Citovat

tak jsem dnes podruhé koupil betu (žlutou) páč majitel v bazaru co jí měl prodat při prodeji padělal zprostředkovatelskou smlouvu i plnou moc pro převod a 30 talířků naházel spolu s dalšíma 4 500 000 Kč za dalších 65 cars gemblerovsky do škatulí, takže si dávejte majzla, papíry ukázat majitel ať příde, občanky, z ručky do ručky mergle, vono se vyplatí počkat den či dva, a nebo nekupovat v bazáru, největší prdel na tom je, že to udělal v prvním, tam ho žalovali a on si založil jinde další a tam to samí a zase vodraný lidi a teď měl třetí a teprve teď ho obvinili ze zpronevěry do té doby to byl nepovedený podnikatelský záměr. a je v tom už za šest mega Twisted Evil K zblití Coo too? právní stát Pindour Kozy
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 7:32 am    Předmět: Citovat

No pěkný teda, pěkný Fuj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 9:32 am    Předmět: Citovat

Neboj, na každou svini se vaří voda.. na ty velký svině to holt trvá dýl Smile
Je to sice průser že měl tři pokusy, ale veř, že půjde sedět. Akorát tady všchno trvá trošku dýl no Smile
Ale od souseda vím, že dneska už se dluhy vymáhají celkem rychle a exekutoři se mc neptají Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

To je sice pravda a naštěstí se vymáhání hodně zlepšilo. Když někdo dluží na pojištění, nebo třeba dopravnímu podniku za jízdu načerno a podobně, tak se s ním dneska nikdo moc nemaže. Naběhnou do domu, kde má trvalej pobyt (ať už o tom majitel bytu ví nebo ne), vylomí zámek, sepíšou a olepí veškerej mobiliář a hotovo. Pokavad výtečník nezaplatí (což v 90% případů uruchleně udělá), věci dou zofort do dražby.

Jenže...To platí u "obyčejnejch smrtelníků" (tedy navíc pokud jsou bílé pleti). Zkuste ovšem nechat udělat exekuci na právnickou osobu Smile

Stejně je to k svini. Však i můj někdejší problém, co mi haltli hákoši na grenclandu se sierrou a málem zastřelili, že má změněnej VIN, tak naprosto nikoho nezajímala moje argumentace, že sem vozidlo řádně zakoupil v autobazaru, kterej mi i udělal evidenčku na moje jméno. Prej musím JÁ DOKÁZAT, že sem trestnej čin nespáchal...

Prostě Kocourkov, no.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

no, vo vše už v exekuci přišel a moc toho nezbylo protože aby něco vyhrál tak udělal americkou hipotéku na svuj barák a když chtěli jeho rodiče koupit auto tak mu dali na něj 200000 von je taky naházel do škatulí a auto vzal pro ně na lízink ani voni si mysleli že je to za hotoví , prostě jediný co mu vemeš je akorát život, takoví hovado jedině do lomu Crying or Very sad a vokazovat to v půl osmý na nově aby aspoň pár podobnejch debilů cuklo a neudělalo to ze strachu kde skončej ,Inu mír a láska zvítězila nad lží a nenávistí
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

No Kadlátko čumim jak umim. Ale neboj, nejsi v tom sám. Já si najal firmu na polžení střechy na mém domě. Zacvakal jsem 120 000 za matroš a 65 000 za práci. Práci posrali, matroš zkurvili a když jsem chtěl reklamovat, tak už nebylo komu. Chudák pan majitel vyhlásil bankrot, pozměnil pár písmen v názvu firmy a vesele vojebává lidi dál. Když jsem se přihlásil ke správci konkurzní podstaty o svůj podíl, tak se mi vysmál, že s takovouhle částkou jsem až ten poslední v pořadí a tudíž se na mě stejně nedostane. Nu což don´t worry, be happy. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

No jo Honzo, ale proč si dával peníze z ruky dřív než bylo dílo hotovoo???
A pokud snad chtěli " zálohu na materiál pane" tak od takový firmy rovnou ruce pryč. Za dvěřma čeká 10 jinech, který žádný zálohy nechtějí. |to je další věc, co my sme nějak debilně zvyklý a řemeslníéci taky, že se dávají zálohy.. kdo to kdy viděl proboha? To je snad z dob, kdy se malíři pokojů musel vyřit oběd a chladit 12° aby vůbec přišel...
ještě že je to pryč..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan Skalický



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 193
Bydliště: Láz u Příbrami

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

No ono to nebylo tak jednoduché. Materiál jsme si objednali sami, s tím se o měsíc zpozdili. Mezitím mi těch deset firem odmítlo čekat, takže mi prodejce střech dohodil tyhle mouly. Vady na práci se projevily až po první zimě, takže při přebírání díla nebyly zřejmé. Prostě mazec jak z filmu. No co naplat, žíly si trhat nebudeme ne? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com