Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kotevní úchyty
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 8:59 pm    Předmět: kotevní úchyty Citovat

chtěl bych poprosit všechny , co můžou nafotit kotevní úchyty zadních bezpečnostních pásů na 1203 minibus různých modelů , vlastně vpodstatě jen obyč a samonavíjecích , fotky prosím umístit sem nebo poslat na mail, všem předem díky
P.S. přestavuji 5místnou na 8místnou ale mám jinou kastli (jen2místnou)
bráchy minibus 1974 a ten vrak z kterýho jsem kuchal díly mi vůbec v tomto ohledu nepomohli , páč vzadu neměli jedinou díru do kastle na pásy
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

nevim ale v roce 1974 na druhý a třetí řadě sedadel měl bezp. pásy akurát TU154 a Boening 747, podle mně jsou povinný vzadu od 1986 nebo to potřebuješ kůli dětský sedačce????
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 11:33 pm    Předmět: Citovat

dělám přestavbu , takže kvůli schválení to musím vybavit . jinak pásy vzadu jsou povinné od roku 84 s tím že se musí dovybavit všechna vozidla od roku 72
to samý platilo pro mlhovky (zadní) jenže to už nikdo nekontroloval až si v roce X někdo vzpoměl že by se za to mohly vybírat pokuty
jsem zvědavej kdy si nějakej b.........chytrák vzpomene na pásy atd
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Vzadu byly u nově vyráběných vozidel pásy povinné nejdříve od roku 1986 a žádná starší vozidla se pásy dodatečně vybavovat nemusí, ani vepředu, ani vzadu. Od stejného roku se muselo montovat i pravé zpětné zrcátko a zadní mlhovka, která jako jediná musí být někdy od poloviny 90. let zpětně instalována také na starší vozidla.
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

ano u nově vyráběných od roku 86 konkrétně od října
byly tam i boční blinkry
zkoušel jsem to najít páč vím že jsem to vyčet někde v papírech co jsem měl doma , ale bohužel . po přestěhování to je všechno pod půdou ještě v krabicích takže pěknej binec ve kterým se nevyznám
co naprosto s jistotou vím že když jsem dělal pooslední technickou na 110 rv 72 někdy v 98 - 99 tak jsem musel pravý zrcátko jet domu narychlo přidělat páč mě kvůli němu vyhodil
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 10:01 am    Předmět: Citovat

To je blbost teda. Jsem přesvědčenej, že u starejch aut je povinost pouze levý. Nikdy s ničim jsem na STK problém neměl.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!


Naposledy upravil Burák dne po leden 05, 2009 10:28 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 10:33 pm    Předmět: Citovat

To byla skutečně chyba toho technika, vnější zrcátko na autech vyrobených do roku 1986 je povinné pouze levé a to platí teprve někdy od roku 1969 (?), do té doby vnější zrcátko na autě vůbec nemuselo být.
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 4



Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

Tak to by mě zajímalo, jak to tam budeš dělat, nebo jak by si to představoval ten chytrý pán co vymyslel, že je tam máš dát. Pač sem se byl podívat, jak to tam mam (rv 95 minibus - foto případně později, neb z těch na mobilu neni vidět nic). Každopádně 2há řada má kotvy bokem dolní v rohu u dveří zapuštěná matice, ale hlavně horní kotva (2x 3bod pás) je v tom uzounkym sloupku MEZI OKNAMA... (vlevo za "ventilačkou" a vpravo vedle dveří). Pásy tam bohužel nemam (byly v bedně, tak sem je tam nechal). Jinak zadní řada má pak po 6ti ďourách do podlahy + 2x do boku (zhruba na úrovni sedák opěrák). Pro jistotu vše jakoby "zapuštěno". Tak ti nevim...

Ještě mě napadlo, že by moh případně pomoci pan výrobce (je vcelku sdílnej Wink )
_________________
Š 1200 (zatím držící pohromadě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 11:03 pm    Předmět: Citovat

ahoj zdravím , slupek mezi okny jsem mušel říznout u dveří i do posledních sloupků jsem zavlékl matice na provázku , jirouš mi poslal některé některé kotevní místa na cd ale , zajímá mě to dál hlavně pokud byly pásy samonavíjecí páč ty musejí být v určité poloze pro správnou funkci , a pak by musel taky bejt na zadním sloupku další úchyt níž kde by byl naviják pasu , a taky by mě zajíma lo těch 6 ďour do podlahy za přední řadou byly na fotce jen 4 , foto uvítám
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sestra 4



Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 12:24 am    Předmět: Citovat

Jo jo foto se pokusím dodat co nejdříve, ale čas nezaručuji. Jinak se na to mrknu ještě jednou a líp (dnes sem tam byl už skoro po tmě) jen budu muset ještě vykutat koberec a lino co mi to kreje...
Jinak ano kotevní úchyt je nejen ve sloupku ale i dole u podlahy (ve "stěne"). Jen přesně nevím jak tam ty pásy byly, neb já je nevyndaval. Nemá ještě někdo jiný vůz s namontovanými? (já to mam ve stádiu ZNAČNÉ koroze...)
_________________
Š 1200 (zatím držící pohromadě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 2:49 am    Předmět: Citovat

vím že když jsou vepředu navíjecí má sloupek prolis , brácha má 74 ale v ní nejni ani dírka na zadní pásy , na podlahu jsem dal OSB desku
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sestra 4



Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 11:34 pm    Předmět: Citovat

Na odfocení sem samozřejmě zapomněl, každopádně zkus mrknout na http://moje.auto.cz/lorenz/skoda-1204.html tam je to trochu vidět - bohužel má LPG, které cloní poslednímu úchytu...
_________________
Š 1200 (zatím držící pohromadě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

tak to mám schválený , už jen zápis na dopraváku
http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/prestavba/#P4120001.JPG
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 12:18 am    Předmět: Citovat

Jinak - samozřejmě že do aut nevybavených pásy od výrobce se dodatečně montovat nejen že nemusí, ale u spousty aut ani nemohou - sloupky nejsou na pásy dimenzované. Jak bys asi chtěl montovat pásy třeba do auta s výdřevou apod. Mlhovka je něco jiného, ta ničemu (kromě estetičnosti) nevadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 4:45 pm    Předmět: Citovat

na předních sedadlech jsou pásy povinné až od 1.1.1969 , před tímto datem jen pokud výrobce karoserii vybavil úchyty
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com