Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[neurčeno] Frézy na vetnily

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 9:29 pm    Předmět: [neurčeno] Frézy na vetnily Citovat

Caukys ve spolek,
prosím prosím, nemá někdo na půjčení nebo i zakoupení frézy na ventily, ale ty s vrcholovým úhlem 30 stupňů?? ( značily se i jako 60-ky). Prostě ty, co udělají v hlavě kužel o 30 stupních - to nejlubší zůžení.
120 mám, klasické 45 taky, ale protože sem přelisovávál vodítka a znovu je stružil, potřebuju sedla totálně přefrézovat znova, abych dosáhl správné šířky těsnící plochy.
Budu moc rád za jakoukoli radu díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

na jakej motor typ obsah rok atd Question Idea
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 11:59 pm    Předmět: Citovat

no skodovka.. felďácká hlava.. tedy větší průměr ssacích ventilů, stejné jako na taz 1500. Myslím že je tam 33mm, ale zhlay to nevím. Každopádně jestli je někdo má, tak je to v sadě a je to na všechny motory univerzální, takže bych si pujčil nebo zakoupil celou kazetu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 1:07 am    Předmět: Citovat

Zajeď si do Klecan do UNI-MAXu, tak mají sady na ventily polde potřeby.
_________________
zase uklízím přes Aukro...
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=2701195
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

Uni-max znám, něco jsem od nich bral, mám katalog. Frézy na ventily mají pouze jako jednu sadu, kde ta fréza co je 30 stupňová tak má 44mm průměr, což je pro výfukový ventil nepoužitelné.
Krom toho sada stojí cca 12 000 Kč.. což je nesmysl, a nehodlám to podporovat.
MYslel jsem spíš klasické sady co vyrábělo kovodružstvo Plzeň - tedy oni pořád ještě vyrábí a prodávají ale mají pouze sadu 120, a 45, 30 už prý nedělají - ty mají i akceptovatelné ceny. Ale děkuju za nápad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 9:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, podívám se - mám dom nějakou tu old sadu, ale obávám se, že to bude je nákej ten standart. Ráno zahnětnu do skladdu a podívám se.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mirek 6



Založen: 8.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: stř. Čechy, u Mělníka

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 1:17 am    Předmět: Citovat

Tady na Mělníku dělá pán opravy hlav - sedla zafrézuje frézou (a nemyslím tím tu ruční, ale profi mašinu), ventily vezme na brusce (teda pokud nemáte titanové, ty se brousit nesmí), hlavu přerovná na fréze či brusce (teda těch starejch škodovek se spíš týká ta fréza, brousit asi zbatečný). Hlavy by měl brzo i tlakovat pro zjištění prasklin. Pokud by byl zájem, zjistím detaily. Jo, a rovná samozřejmě i bloky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 11:01 am    Předmět: Citovat

Ta se omlouvám, teď sem prohledal gará a mám asi jen krabičku, kde sou dvě frézy 45st. jedna 30mm a druhá 32.5mm - je tam napsaané SADA ventilový fréz ŠKODA - Octavia, Felicia, 1000MB, 100 (opravdu KD Plzeň)

Takže j to jen ten standart
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kozzel



Založen: 3.12.2007
Příspěvky: 200
Bydliště: Plaha

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 11:31 am    Předmět: Citovat

cauky.. dekuju moc za snahu, Holt nekdě na burze budu muset koukat no.
Co se týče GO hlav tak to není problém, hlavu sem si ofrézoval doma, brusku na plocho mam taky, takže sem ji i obrousil, ventily sem si nechal obrousit, vodítka jsem taky přelisoval a vystružil, sedla sem si taky udělalm, ale chybí mi prostě ta zužovací fréza no Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com