Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dvoutakt

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 8:43 am    Předmět: Dvoutakt Citovat

Čau všichni, jelikož jsem nově přihlášený, sice se motám okolo starých aut a motorek už skoro 15 let, tak se vám krátce představím Wink Jmenuji se Dvoutakt, to proto, že mým prvním opravdu starým autem byl Aero Minor, celkem jsem jich měl pět, nakonec zůstal v garáži ten nejkrásnější. Pokud by potřeboval někdo jakoukoli radu, jsem k službám, o vozech Minor vím dost a mám i dobové dokumenty z výroby.
Samozřejmě jako každý správný kluk jsem začal se Stadiony, Pionýry a Jawičkami, kterých v garáži stále pár je. Dvě kola byla nedostačující, tak jsem pořídil Velorex Oskar 16/250, později jsem zatoužil po dalším kole navíc a tak jsem sehnal lidové vozítko s laminátovou karosérií r.v. 1952.
Dalším kouskem je Škoda Octávia Combi r.v. 1969 v původním stavu, původní lak, kromě blatníků a prahů. Celkově jsem si postupem času nějak získal vztah k vozům kombi. Celkově jsou krásnější než sedany Wink posledním mým objevem je Š 1203 valník, rok výroby 1981, stále na ní pracuji, je problém s brzdovými posilovači, vše postupně měním za nové nebo repasované. Je to velmi perspektivní veterán, čemuž se nelze divit, je málo dochovaných kousků a technické parametry tohoto vozu ještě překvapí leckoho i dnes Rolling Eyes Very Happy Very Happy
No a v poslední době (zase se to po letech vrací) se mi v hlavě rodí plán, jak pořídím 1202, která se mi vždy líbila a spousta kamarádů jí vlastnila. Bohužel už začíná být trošku problém s prostorem, ale nevadí, něco se najde......a určitě ne jen na jedno auto Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 3:08 pm    Předmět: Citovat

Začíná být hlavně i problém nějakou pěknou 1202 za normální peníze sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 4:28 pm    Předmět: Citovat

Predseda napsal:
Začíná být hlavně i problém nějakou pěknou 1202 za normální peníze sehnat.


Jde o to, čemu říkáš normální peníze...doba, kdy jsi sehnal pojízdnou Octávku za 500 kč je dávno pryč, bohužel internet, spousta vychcánků a překupníků cenu zvedá uměle! Buď dáš nebo nedáš...podívej na Jawu 500 OHC....
Moje představa je slušná, zachovalá 1202, nemusí to být leštěnka...a cena tak kolem 20 tis. což si myslím, že není nereálné, nemusí být pojízdná, mechaniku si rád opravím Wink Něco jako moje Octavie..

http://forum.volvoklub.cz/download.php?id=9854
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

Oktávka pěkná, to rozhodně! Palec nahoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

Díky, přestože vypadá hezky, tak nějaká práce na ní rozhodně je. Určitě by neškodila GO motoru, ale vzhledem k tomu, že stále stavím a provádím rekonstrukci chaty, tak není čas, no a peníze také docházejí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

Krásný kombík ! Ty lištičky "okapů" vypadají fakt dobře ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

dvk napsal:
Krásný kombík ! Ty lištičky "okapů" vypadají fakt dobře ...


Ještě mi chybí prahové Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 1:34 pm    Předmět: Citovat

Daj se snadno pořídit i vyměnit
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dvoutakt



Založen: 24.9.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 10:30 am    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Daj se snadno pořídit i vyměnit


Ale to já přeci vím Laughing Akorát není čas Confused A hlavně mě k tomu zatím nic nenutí, tím to bude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com