Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nestačím zírat....

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
StaraPakna



Založen: 22.8.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Loucká u Velvar

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 5:07 pm    Předmět: Nestačím zírat.... Citovat

Procházím denně inzertní servery s veterány, jsem celkem v pohodě jen mi zůstává rozum stát nad některými týpky..................
Škoda 1201 za 45000,- a ve stavu smést na lopatku a modlit se že něco nechybí. Nebo Oktavie Super za 50000,- sice slevuje už je na 29000,- a je pěkná takže níž už je sebevrah. Nebo 1202 za 50000,- prý s díly na opravu jen dle fotky je auto v ne dobrém stavu takže k tomu má novou???

Asi jsem cvok a vím že NEBUDOU, ale těch aut se udělalo už dost ne? Mají takovou cenu? Začínám se Škodovkama a udivilo mě to. Mimochodem mezi Gazisty a Volhaři jsou taky letci Volha za 390000,- nejetá atd... mno mám pocit že těch co se v tom autě (obecně ve všech) budou hrabat je málo moc málo.
Jaké jsou vaše názory?? jsem si vědom že vše má svého kupce ať za tu či onu cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 5:54 pm    Předmět: Citovat

Ale ty ceny se tomu začínaj blížit
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

Normální člověk když chce koupit, tak bude hledat, vybírat. Když je někdo pitomec a koupí 120ku za 100litrů tak klidně, mě osobně to nevadí. Blbejch lidí je dost a na těch ty chytří budou vždycky vydělávat. A neplatí to jen o autech. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com